M TV slhttnmtl ile Bul Bakalım - 1. Bölüm - Yarışmacı: Mircan Saye | 50.000 TL

Sizce Mircan Saye Kaç Etapta Doğru Cevabı Bulacak?

• Kullanılan toplam oy
    5
  • Anket kapatılmış .

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
7. etapta minik bir değişikliğe karar verdik. Normalde 7. etapta 1'den 10'a kadar sayıların yazılı olduğu 10 tane kartımız vardı ve yarışmacı, kartın arkasında yazan sayı kadar puan kazanıyordu ama yarışmacılar daha fazla kazansın diye 4 tane kartın arkasında 20 puan ve kalan 6 kartımızın arkasında da 10 puan olacak ve bu miktarların hangi kartlarda olacağı yarışmadan önce cevaplar belirlenirken belirlenecek.

Konuya yarışmacıların istatistikleriyle beraber bu bilgi eklenip önemli bilgiler kısmında da para miktarı puana göre değişecek!

• Beğendim
Reactions: STAR

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Hoşgeldin :Z İstersen biraz kendinden bahsederek başlayabilirsin, hobilerin vb vb. :A
Merhaba ben Muhammed.

Bu yarışmayı , etaplarını , görsellerini büyük bir emek vererek hazırladım. Ama en büyük eksiği sizin gibi mükemmel bir sunucuydu. @slhttnmtl .
Sende teklifimi geri çevirmedin ve bu formatı hayata geçirmeme yardımcı oldun. Çok teşekkürler.😊

Yarışmaya gelirsek sanırım ilk yarışan olduğum için heyecan var.🤗

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Merhaba ben Muhammed.

Bu yarışmayı , etaplarını , görsellerini büyük bir emek vererek hazırladım. Ama en büyük eksiği sizin gibi mükemmel bir sunucuydu. @slhttnmtl .
Sende teklifimi geri çevirmedin ve bu formatı hayata geçirmeme yardımcı oldun. Çok teşekkürler.😊

Yarışmaya gelirsek sanırım ilk yarışan olduğum için heyecan var.🤗
Hoş geldin yeniden :Z Rica ederek ben de çok teşekkür ediyorum. :bhr:

Çok güzel bir yarışma geçireceksin umarım. :Z

• Harika

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Tamam ilk sorumuzla başlıyoruz ama 2 dakika bekleyelim, gelen giden olur belki 48 geçe başlıyoruz. :Z

@Çiğdem nerelere gaçtın gıı. :A
------

SON SANİYELER!!

• Harika