Klasik Six Feet Under - 4. Sezon Yorumları

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
4x9

Genel olarak sıkıcı bölümdü. :( Bir sahne Leyla ile Mecnun'u hatırlattı. :)

Nathaniel Fisher'in ölüm meleği kılığına girdiği sahneyi nerden hatırlıyoruz. Tabi ki Leyla ile Mecnun'dan.:)

Açıp açıp şu sahnesini izleyerek azıcık yüzümü güldürüyorum. :)

http://www.youtube.com/watch?v=oIBpCPo_YfY

Claire sonunda orgazm oldu. Nate, Brenda ile yaşama kararı aldı. :)

Ölüm meleği hatrına 8/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
4x5. bölüm

david in cenaze taşırken jack adlı vatandaş tarafından kaçırılışı dayak, tecavüz ve tazicize uğrayışı üzerine benzin dökülüp yakılmak istenmesi ve son anda david in mabadı kurtarmayı başarması bölümün ana konusuydu :)
david çok pısırık davrandı:) burda @Forumdash ın dediğine katılıyorum, insanın başına ne gelirse ya meraktan ya da taraktan :)

4x6. bölüm

david in doğum günüydü ama aile bireyleri herbiri bir havalarda :) claire yukarda arkadaşlarıyla kafayı çekiyor aşağıda ruth la george nin tartışması gırla :) david doğum gününü pekde kutlayamadı aslında :) hele george nin david için aldığı burun temizleme çaydanlığı ruth un tepesini attırdı zaten kadın kıskançlık krizlerinde burun temizleme çaydanlığı son damla oldu :)
brenda ve joe bebek çalışmalarına başladı bir ev tutarak işe başladılar ama pekde umut verici gözükmüyor :)
claire edie adlı kıza abayı yaktı gibi :) erkeklerden bişey bulamadı kızları deneyecek :)

4x7. bölüm

@sürgünüm e zamanında söylemiştim bu brenda aile falan kuramaz sorumluluktan kaçıyor dedim kabul etmemişti sonunda brenda joe ile ilişkisindede çuvalladı gibi bu sefer nate le kaçamak yapıyor kadının sorumluluk alma gibi bir niyeti yok annesi kılıklı kertenkele nerde akşam orda sabah diyerekten ölene kadar değişik erkeklerle çiftleşmekten yana :)
claire ve edie öpüşmeye ve sevişmeye kadar işi ilerlettiler claire in erkeklerden yana şansı yok bence edie ile daha iyi bir ikili oldular bunu kaçırmasın :)
david in kaçırılma olayından sonra psikolojisi allak bullak toparlaması zaman alacak gibi
rico cephesinde işler kızıştı vanessa sophia yı öğrenince ricoyu evden şutladı , rico da teselliyi sophia nın kollarına koşarak bulma niyetinde :))

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S04B07 izledim

Claire'in sarişinla işi pişireceğini demiştim ama hiç beklediğim gibi sahneyle olmadı:( Keşke geçen bölümde çimlerle yuvarlandiğinda bişeyler olsaydı:X Klişe olsun bizimle olsun :X

David artık çok gayce davranmaya başladi soğuyorum adamdan:T: Fazla efemine halleri harbiden çekilmiyor:( Keith takım elbiseyle daha bi karizba o yanındaki şapşalla nasıl hayaller kuruyorsa :F Keith'e tavsiyem var @destere 'nin Glu Glu'sundan alıntı yaparak:F "Bulmuşssun David gibi porselen çocuğu :F"

Ruth kardeşini ne çok mu özlemiş? Yoksa kocasından mı sıkılmış da ağladı çözemedim orayı:X
Nate Ragina'm ile çıkıyor inş devam edecek hadi Nate bu zorlu yolda destekçin benim :X Rico olayına şurdan girmek istiyorum Venessa bi tokatla Rico'yu yere serermiş onu öğrendik:X

7/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
4x10

Geçtiğimiz bölüm sıkıcıydı bu bölüm ondan da sıkıcı. :(

Keith, Bush hükümetini kabul etmediğini söyledi, bizim dizilerimizde Ak Parti hükümetini, Tayyip Erdoğan'ı sevmediğini söylesen diziyi yayından kaldırırlar üstüne de seni vatan haini ilan edip ülkeden kovarlar. :)

Vanessa yemeyip içmeyip kendisine yeni birini bulmuş, Rico daha iyilere layık. :)

Vatandaşın biri Lisa'nın külü olmadığını söyledi (dna'sız nasıl anladıysa) o zaman yaşıyormu? (b)

7.5/10
4x5. bölüm

david in cenaze taşırken jack adlı vatandaş tarafından kaçırılışı dayak, tecavüz ve tazicize uğrayışı üzerine benzin dökülüp yakılmak istenmesi ve son anda david in mabadı kurtarmayı başarması bölümün ana konusuydu :)
david çok pısırık davrandı:) burda @Forumdash ın dediğine katılıyorum, insanın başına ne gelirse ya meraktan ya da taraktan :)

4x6. bölüm

david in doğum günüydü ama aile bireyleri herbiri bir havalarda :) claire yukarda arkadaşlarıyla kafayı çekiyor aşağıda ruth la george nin tartışması gırla :) david doğum gününü pekde kutlayamadı aslında :) hele george nin david için aldığı burun temizleme çaydanlığı ruth un tepesini attırdı zaten kadın kıskançlık krizlerinde burun temizleme çaydanlığı son damla oldu :)
brenda ve joe bebek çalışmalarına başladı bir ev tutarak işe başladılar ama pekde umut verici gözükmüyor :)
claire edie adlı kıza abayı yaktı gibi :) erkeklerden bişey bulamadı kızları deneyecek :)

4x7. bölüm

@sürgünüm e zamanında söylemiştim bu brenda aile falan kuramaz sorumluluktan kaçıyor dedim kabul etmemişti sonunda brenda joe ile ilişkisindede çuvalladı gibi bu sefer nate le kaçamak yapıyor kadının sorumluluk alma gibi bir niyeti yok annesi kılıklı kertenkele nerde akşam orda sabah diyerekten ölene kadar değişik erkeklerle çiftleşmekten yana :)
claire ve edie öpüşmeye ve sevişmeye kadar işi ilerlettiler claire in erkeklerden yana şansı yok bence edie ile daha iyi bir ikili oldular bunu kaçırmasın :)
david in kaçırılma olayından sonra psikolojisi allak bullak toparlaması zaman alacak gibi
rico cephesinde işler kızıştı vanessa sophia yı öğrenince ricoyu evden şutladı , rico da teselliyi sophia nın kollarına koşarak bulma niyetinde :))
Dereyi görmeden paçayı sıyırma, bende demiştim dicem sana ilerde. Bu ikisi başkasıyla yapamaz. :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S04B08 izledim

Yine güzel bi bölüm izledik :X
Kimden başlasak acaba? Neyse Brenda peynirinden başlayalım:X
Nate nasılda kaçti öyle.Joe'nun yerinde olmak istemezdim gerçekten çok kötü durumdu.Çocuk var diye iki-üç yumurkta atamadı gariban:( Hem de çocuk isteyen birine karşi çocucugu kattılar olaya :bağır:

Claire lezbiyen değilmiş bunu öğrendik ama o bakışlarini düzelt o zaman :X Kızla her an seişcekmiş gibi bakıyor:F

Celeste Keith'le yattı :X Çoook o*** bişey bu kız yaa:X Sabahında adamı işten kovdu bahanesi de süpermiş:X

@sürgünüm sen nie Keith'e şaşirdin Keith demişti David'e önceki sezonlarda kızlarla yattiğini:X

Ruth'un ağacini da kesti Allah'ın kazuleti :T: AHS'de de sevmezdim o adami, burda da pek bi matah rolde değilmiş iyice çirkef yüzünü gördük :T:

Rico'nun karısının kavga sahnesinde baldıza çok güldüm:F Bir dğer güldüğüm sahne de Rico ve Ruth sahnesiydi.Ruth önce sevdi sonra bağirdi Rico'da cevabını verdi:F

8.5/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
S04B08 izledim

Yine güzel bi bölüm izledik :X
Kimden başlasak acaba? Neyse Brenda peynirinden başlayalım:X
Nate nasılda kaçti öyle.Joe'nun yerinde olmak istemezdim gerçekten çok kötü durumdu.Çocuk var diye iki-üç yumurkta atamadı gariban:( Hem de çocuk isteyen birine karşi çocucugu kattılar olaya :bağır:

Claire lezbiyen değilmiş bunu öğrendik ama o bakışlarini düzelt o zaman :X Kızla her an seişcekmiş gibi bakıyor:F

Celeste Keith'le yattı :X Çoook o*** bişey bu kız yaa:X Sabahında adamı işten kovdu bahanesi de süpermiş:X

@sürgünüm sen nie Keith'e şaşirdin Keith demişti David'e önceki sezonlarda kızlarla yattiğini:X

Ruth'un ağacini da kesti Allah'ın kazuleti :T: AHS'de de sevmezdim o adami, burda da pek bi matah rolde değilmiş iyice çirkef yüzünü gördük :T:

Rico'nun karısının kavga sahnesinde baldıza çok güldüm:F Bir dğer güldüğüm sahne de Rico ve Ruth sahnesiydi.Ruth önce sevdi sonra bağirdi Rico'da cevabını verdi:F

8.5/10
Ona bakarsan David'de yatmış eskiden kızlarla (kendini tanıma evresi) ancak zamanla kadınlardan soğursun gaylik böyle birşey. Yoksa hem kadın hemde erkeklerle birlikte oluyorsan bu biseksüelliktir. :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S04B09 izledim

Bence de sıkıcı bi bölümdü yada 3 bölüm üst üstte ağır geldi:X
Claire'in orgazma ulaşma taktiğini birde göreydik :F Claire hiç sevişme sahnesinde almadı bu zamana kadar hep öpüşmeyle geçiştirdi:X Takdir ediyorum:X Branda zaten adamı sextewn soğuttu iyice:T:

David'in kendini göğüsle görmesi kopardı:F Ruth'cuğum adam akıllı bi tatil bile yapamıyor, ne bahtsızkadın böyle:(

Kazulet dede ağladı Maya güldü:X

7.5/10

Ona bakarsan David'de yatmış eskiden kızlarla (kendini tanıma evresi) ancak zamanla kadınlardan soğursun gaylik böyle birşey. Yoksa hem kadın hemde erkeklerle birlikte oluyorsan bu biseksüelliktir. :)
Ama

Keith'in zamanında yattiği kadınlarda Celeste gibi durumla karşilaşmiş. Hoşlandiğindan/isteyerekten değil.

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
S04B09 izledim

Bence de sıkıcı bi bölümdü yada 3 bölüm üst üstte ağır geldi:X
Claire'in orgazma ulaşma taktiğini birde göreydik :F Claire hiç sevişme sahnesinde almadı bu zamana kadar hep öpüşmeyle geçiştirdi:X Takdir ediyorum:X Branda zaten adamı sextewn soğuttu iyice:T:

David'in kendini göğüsle görmesi kopardı:F Ruth'cuğum adam akıllı bi tatil bile yapamıyor, ne bahtsızkadın böyle:(

Kazulet dede ağladı Maya güldü:X

7.5/10

Ama

Keith'in zamanında yattiği kadınlarda Celeste gibi durumla karşilaşmiş. Hoşlandiğindan/isteyerekten değil.
O zaman kadınlarla yatmazsın zorlamı yatırıyorlar yada para iş için mi? Kabul etmesin. :)

Mesela bana kaç para teklif edersen et ben bir erkekle beraber olmam. Gay de bir kadınla beraber olmaz, dizide bir kavram kargaşası var. :)

Zaten kadınla beraber olan gay, ereksiyon olmaz. Argosu kaldıramaz. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
4x8. bölüm ..
yatış bölümüydü

keith şanslı adam sonunda kovulmuş olsada celeste ile yatmayı başardı :) aslında bu bölüm herkes birbiriyle yattı bölümün yarısı yatakta geçti ..
claire edie ile bir kaç denemeden sonra lez olmadığını anladı
david de eski kaşar arkadaşlarından biriyle oynaşıp durdu
brenda nate e dönüş sinyalleri verdi kim kime verdi belli değildi pek :)
bölümün en ilgi çeken kısmı vanessa nın kızkardeşiyle birlikte sophia ya saldırp arabasını kırdığı sahneydi gerisi tırıvırı

4x9. bölüm

keith in celeste ile yattığını duyan david kıskançlık krizlerinde hayalinde gögüslerinin füze gibi fırladığını görmüş oldu :)
ruth george a yaptığı triplerden sonra şişko arkadaşıyla seyahate çıktı herkes bir arayışta
rico ile george aynı evi paylaşmak zorunda kaldı
claire in yeni hocası billy
nate in rüyası ilginçti herkes sevdiğini yanına alırmış hikayesini rüyasında yaşamak zorunda kaldı baba tüm sevdiklerini yanında götürdü hatta brendayı bile :)
brendayla nate oynaşmaya devam ediyor
claire sonunda jimmy adlı parlağa buğdayını öğüttü :)) @Forumdash o gün aynı deyim outlander da da çıkmıştı orda buğday öğütmemiydi? pirinç kemirmemiydi? :) buğday öğütme tokmağı ortaya değilde kenara vurma şeklinde gerçekleşiyormuş:) ve sonunda nihayet claire orgazm olabildi :))

4x10. bölüm

nate lisanın kül defin törenindeydi başlarda işler iyi gidiyordu sonunda lisanın ablası nate i brendayla gördü ve en sonunda ise gömdükleri külün lisa ya ait olmadığını anladı aile? nate zor durumda bakalım işin içinde nasıl sıyrılacak?
davidin dolapta çinli bebek gördüğü sahne komikti david keith le evlenip işi resmileştirmekten yana gibi ..
ruth un inadı sonunda george u yola getirdi aynı masada kyle adlı oğluyla yemek yemek zorunda kaldı
claire billy nin bacaklarını dikizliyor kız gittikçe gözümden düştü :)
david in hala psikolojisi sağlam değil boşu boşuna lokantadaki adamın kulağını ısırması kaçırıldıktan sonra david in totoyu başı dağıttığının resmidir :)
rico vanessanın kendisine bir parlak bulduğunu anlayınca kıskançlık krizlerinde ..

@sürgünüm sen orda demişsin lisa yaşıyormu diye? daha önceki bölümlerden haberinin olması lazım lisa yaşadığı için değil? lisa nın cenazesini nate alıp tek başına bir dağın tepesindeki ağacın dibine gömdü, ailesine ise çok eskiden kalma başka bir cesede ait kül verdi ? yani nate lisa nın anne babasını kandırdı, şimdi aile külün kızına ait olmadığını öğrendiğinde nate den hesap soracaktır ? :)

Son düzenleme:

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Ben zamanında dedim yavaş gidelim diye şimdi yetiş yetişebilirsen. :D
ben yetişirim de sizin iş zor gerçi öyle bir derdiniz de yok. :D

4x6
Ne güzel Keith turneye gitti kurtulduk diyordum yine çıktı bir yerlerden :(
george keşke tam nasıl kullanıldığını öğretmeseydi o hediyenin.ss
david de çok derin izler bırakmış bu olay. tedavi olması şart
evli mutlu çocuklu olmaz brenda'yla :X
8/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
4x8. bölüm ..
yatış bölümüydü

keith şanslı adam sonunda kovulmuş olsada celeste ile yatmayı başardı :) aslında bu bölüm herkes birbiriyle yattı bölümün yarısı yatakta geçti ..
claire edie ile bir kaç denemeden sonra lez olmadığını anladı
david de eski kaşar arkadaşlarından biriyle oynaşıp durdu
brenda nate e dönüş sinyalleri verdi kim kime verdi belli değildi pek :)
bölümün en ilgi çeken kısmı vanessa nın kızkardeşiyle birlikte sophia ya saldırp arabasını kırdığı sahneydi gerisi tırıvırı

4x9. bölüm

keith in celeste ile yattığını duyan david kıskançlık krizlerinde hayalinde gögüslerinin füze gibi fırladığını görmüş oldu :)
ruth george a yaptığı triplerden sonra şişko arkadaşıyla seyahate çıktı herkes bir arayışta
rico ile george aynı evi paylaşmak zorunda kaldı
claire in yeni hocası billy
nate in rüyası ilginçti herkes sevdiğini yanına alırmış hikayesini rüyasında yaşamak zorunda kaldı baba tüm sevdiklerini yanında götürdü hatta brendayı bile :)
brendayla nate oynaşmaya devam ediyor
claire sonunda jimmy adlı parlağa buğdayını öğüttü :)) @Forumdash o gün aynı deyim outlander da da çıkmıştı orda buğday öğütmemiydi? pirinç kemirmemiydi? :) buğday öğütme tokmağı ortaya değilde kenara vurma şeklinde gerçekleşiyormuş:) ve sonunda nihayet claire orgazm olabildi :))

4x10. bölüm

nate lisanın kül defin törenindeydi başlarda işler iyi gidiyordu sonunda lisanın ablası nate i brendayla gördü ve en sonunda ise gömdükleri külün lisa ya ait olmadığını anladı aile? nate zor durumda bakalım işin içinde nasıl sıyrılacak?
davidin dolapta çinli bebek gördüğü sahne komikti david keith le evlenip işi resmileştirmekten yana gibi ..
ruth un inadı sonunda george u yola getirdi aynı masada kyle adlı oğluyla yemek yemek zorunda kaldı
claire billy nin bacaklarını dikizliyor kız gittikçe gözümden düştü :)
david in hala psikolojisi sağlam değil boşu boşuna lokantadaki adamın kulağını ısırması kaçırıldıktan sonra david in totoyu başı dağıttığının resmidir :)
rico vanessanın kendisine bir parlak bulduğunu anlayınca kıskançlık krizlerinde ..

@sürgünüm sen orda demişsin lisa yaşıyormu diye? daha önceki bölümlerden haberinin olması lazım lisa yaşadığı için değil? lisa nın cenazesini nate alıp tek başına bir dağın tepesindeki ağacın dibine gömdü, ailesine ise çok eskiden kalma başka bir cesede ait kül verdi ? yani nate lisa nın anne babasını kandırdı, şimdi aile külün kızına ait olmadığını öğrendiğinde nate den hesap soracaktır ? :)
Onu biliyorum, Lisa'nın vasiyetini yerine getirmek için yaptı. Sadece medyumun söyledikleri yaşayıp yaşamadığını düşündürdü.

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
4x11

Finale 2 bölüm kala yine ortalama bir bölümdü. :X

Lisa'nin ablasına Nate hesap vermek zorundamı herşeye burnunu sokuyor. :bağır:

Adamın karısı istediğini yere gömer onlar ne karışıyor, utanmadan Maya'yı da almaya kalkıyorlar, mahkemeye gitse sanki çocuğu babasından alacaklar.:)

Brenda'nın annesi kaç yaşında kadın menopaza girmedide mi kanama geçirip rahmini aldırdı? (b)

Ameliyatının ertesinde hala aklının cinsel ilişkide olmasıda ayrıca garip, bu aile seksle kafayı yemiş. :)

Arada kullanılan Keith olsada David tazminattan iyi yırttı.:)

8/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
4x12 (Sezon Finali)

İlk 48 dakika sıkıntıdan patlamama rağmen son 10 dakika oldukça iyiydi. :X

Lisa'nin eniştesiyle kırıştırdığını öğrendik. Nate ile Hoyt yüzleşmesiyle ortaya ihanet üzerine pembe dizi vari bir entrika çıktı ve Hoyt'un ani sonu falan da bir tuhaf geldi. :X

Bu olaylardan sonra Nate ile Breanda evlenip çocuk yapma kararı aldılar. :)

Rico ve Vanessa boşanırlar herhalde. :X

George şizofreniymiş, velhasılı son derece memnun bitirdiğim 3. sezondan sonra hiçbir anlamda beni tatmin edemeyen, vasat bir 4. sezondu.:(

8/10

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
4x7,8
David'in tripleri bitmedi bir türlü :T: Tamam yaşadığı kolay bir şey değil ama bu kadar da olmaz be adam. :D
Celeste tam beklediğim hareketi yaptı :F Keith'in sen kovmadın ben istifa ettim halleri güldürdü :X
Sarah'yı görmek güzeldi ama geçen sezon daha eğlenceliydi. Bu sezon çok normalleşmiş :( Ruth'un arkadaşı da sürekli olsa keşke dizide, onların sahnesi de güzel oluyor :D
edie nin hayaller suya düştü. claire lez değilmiş :X
russel ve arkadaşının kur sahnesi tam @Forumdash ın dediği gibi :F
"-sen bir dahisin
+hayır sen dahisin
-hayır sen
+hadi o zaman banyoya geçelim" :F
ruth evi terkediyor ve ev halkı oturmuş simpsons mı izliyor??
8.5/10

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
ben yetişirim de sizin iş zor gerçi öyle bir derdiniz de yok. :D
Ben 2 gün için diğer güncel dizileri izlemeye başladım yetişirsin bana hatta geçersin bile :X Ama final sezonu yayarak izleyeceğim sanırım(b) Hem güncel diziler hem de SFU'nun son sezonu hemen bitmesin diye:X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
4x11. bölüm

bölüm başında 4 kişilik ailenin trafik kurbanı olması ve tek başına bir çocuğun cenazeyi kaldırmak zorunda kalması üzücüydü
ruth un george u çok pinpirikli adam her an her dakika zelzele fırtına kaza korkusuyla yaşıyor onun psikolojisi sağlam diyordum o da psikolojik vaka çıktı
david in ısırdığı vatandaş dop çıktı david için büyük şans :) onun derdi keith e vermekti keith le yatınca ateşi düştü keltoşun :)
brendanın çocuk isteği nate tarafından soğuk karşılandı bakalım nolacak ilerde
lisa nın kızkardeşi barb küllerin lisaya ait olmadığını anlayınca yeğenini almakla tehtit etti nate i nate zor durumda
brendanın annesi margaret in rahmini aldılar artık bu kadın günde 10 kişiyle rahat çiftleşir :)

4x12 bölüm

sezon finali güzeldi heyecanlı sahneler vardı özellikle sona doğru ?

asansör arasında diğerlerine yardım ederken ikiye bölünen adamla başlangıç yaptı bölüm , sahne felaketti ..
george un problemleri artıyor bunak ihtiyar artık pinpirik derecesini arttırdı, tüm gününü sığınakta yatarak geçiriyor her an çıkabilecek bir kıyamete hazırlıksız yakalanmak istemiyor?
george un kızı maggie sempatikti
claire sonunda kendisine ait sergi açabildi, heyecanını yatıştırmak için aldığı kokain kızın kişiliğinide değiştirdi artık burnu dahada büyük:) kısaca bu duruma kızın kötü kalktı diyebiliriz :) billy ile yatması ise diğer bir hatasıydı russelda adam değildi billy de adam değil :) claire bir doğru adresi edie de bulmuştu onuda bıraktı hata etti bence :)

rico uzaktan çocuklarıyla karısını seyrediyor kedinin ciğere baktığı gibi süzüyor kendi evini ? zamanında yediği hurmalar şu anda rico yu feci turmalar :) vanessa da affetmedi bücürü rico şimdi gidip bir kazığa otursa yeridir yani :)

nate in uğruna bir sezon boyunca salya sümük ağladığı lisa, meğersem kızkardeşinin kocası hoytla oynaşıyormuş :) büyük hayal kırıklığı ? neyse hoytun kendisini ağzından vuruşuda muhteşemdi, güzel hareketti, tebrik ettim hoytu, diziye heyecanlı bir sahneyle sezon finali yaptırdı :)
nate hoytun intiharından sonra bir türlü değiştirmediği kanlı tişörtüyle brendanın yanına gelip hemen çocuk yapalım demesi ise artık nate in lisa dramı yaşamayacağını gösteriyor, umarım önümüzdeki sezon daha iyi bir nate seyrederiz :)
david cephesinde ise ısırılan vatandaşın keith i kolay kolay bırakmayacağını anladık:) ,
david in gidip kendisini kaçırıp yakmaya çalışan adamı cezaevinde ziyaret ettiği kısımlar sıkıcıydı gereksizdi boş sahnelerdi ..

@Forumdash @sürgünüm @yatutarsa

Son düzenleme:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S04B10 izledim

Sıkıcı bölümdü dicem olmayacak :X İzlendi bitti işte.Süresi de kısaydı ilk defa:X Tek önemli gelişme oldu(benim için)
Lisa yaşiyor mu?
Lisa için ikinci ışık yakıldı :X

Puan konusunda kararsızım ?/10 :X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
S04B10 izledim

Sıkıcı bölümdü dicem olmayacak :X İzlendi bitti işte.Süresi de kısaydı ilk defa:X Tek önemli gelişme oldu(benim için)
Lisa yaşiyor mu?
Lisa için ikinci ışık yakıldı :X

Puan konusunda kararsızım ?/10 :X
ben senin bitirdiğini zannediyordum ilk defa sfu yu senden önce bitirmişim :)