Klasik Six Feet Under - 4. Sezon Yorumları

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
4x1

Çok iyi, çok duygusal bir bölümdü gerçekten. Sonlarında ağlatmaya yaklaştı. :(

9/10
1. bölümü izledim ne de olsa, yakında size yetişirim... Çook yakında... (Mr. Robot'ta olduğu gibi 5 yıl sonra diziyi bitirdi... :A ) @Sherlock

• Güldürdün
Reactions: bazinga

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
4x2

Bu bölüm de güzeldi. Bölümün ölümü epey komikti, kahkaha attım. :A

Keith'in yeni işi güzelmiş. CD'yi görürüz inşallah konuk olarak. :A

Claire'ın musluktaki kan sahnesinde ne saçma halüsinasyon ne gerek vardı diye söylenmeye hazırlanırken gerçek çıkması dumur etti. :A

9/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
4x3

Bu bölüm de iyiydi, bu sezon çok iyi başladı.

Ellen'ın konuk olduğu kısımlar keyifliydi.

Son bölümlerde sürekli Sims oynayan Arthur efsane bir karakter. :A Gitmesi üzücü oldu. :(

Pek sevdiğimiz Skyler White'ı canlandıran Anna Gunn'ın konuk olması da iyiydi. :A

8/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
4x4 4x5

4. bölüm iyi ama sıradandı ancak 5. bölümün ikinci yarısı dizinin şu ana kadarki en farklı bölümlerinden biri oldu. Michael C. Hall performansıyla yeni zirvesine ulaştı sanırım...

David'in kaçırıldığı andan itibaren her şey korkunçtu. Dizide ilk kez böyle aksiyon gördüm, kan dondurucuydu...

8/10 9/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
4x6

Bu bölüm de epey iyiydi. Bu sezon şu ana kadar çok iyi gidiyor. 2. ve 3. sezonlardan bariz iyi.

1 puanı bölüm sonundan kırdım.

Şakkadanak Brenda ve Nate yapacaktınız da ne diye didindiniz bunca süre Brenda'ya inandırıcı bir ilişki kurmak için. Tam Brenda'dan az nefret etmeye başlamıştım Nate'ten uzak duruyor diye de...

8/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
4x7 4x8

Güzel devam ediyor.

Anita baya Fisher oldu gibi Claire'dan çok gözüküyor evde. :A Claire'ın kız arkadaşı güzeldi. Normal arkadaş olarak devam etsinler bence. :A

Keith'in sahneleri hiç olmadığı kadar ilgi çekici devam ediyor. Yalnız kovulması üzdü. :(

Brenda iflah olmaz bir kadın. Nate hala bu kadından uzak durmayarak büyük hata yapıyor. :(

8/10 9/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
4x9

Öncelikle bir önceki bölümde söylemeyi unuttum. Üç kardeşin birlikte Maya'ya abuk bir şarkı söyledikleri sahne dizinin şu ana kadarki en iyi sahnesi olabilir. :A

Bu bölüm ise genel olarak sıkıcıydı maalesef. Sezonunu en zayıfı olabilir. Geekler komikti ama abartmışlar. Bir de bu sezon zaten soygun olayı vardı, ikincisi abartı oldu?

Nate - Brenda sahnelerini şu şekil izliyorum...

s reactions please GIF

7/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
4x10 4x11 4x12 (Sezon Finali)

Bu sezonu da bitirmiş olduk. Kim derdi 10 yılda 2 sezon izleyebildiğim dizide birkaç ayda 4. sezonu tamamlayacağımı. :A

Son bölümler sezonun nispeten daha zayıf bölümleriydi. Fakat genel olarak iyi bir sezondu. Bu sezon tüm karakterlere iyi hikayeler yazılmış olması en büyük avantajdı. Normalde sıkıcı olan Rico, Keith gibi karakterlerin bile iyi hikayeleri vardı. Biraz Nate'inki çabuk zayıflayan bir hikayeydi...

Brenda yetmezmiş gibi kardeşi de Claire'a musallat oldu. :( Allah için bu aralar düzgün gözüküyor ama illa bir aptallık yapacaktır çok geçmeden. :(

7/10 8/10 8/10