Klasik Six Feet Under - 1. Sezon Yorumları

1x13 (Sezon Finali)

Sağlam bir sezon finaliyle diziye şimdilik veda ettik. :)

Diziye yeni bir konu katılması gerekiyordu. Bu Nate'in hastalığı oldu. Üzüldüm Nate için. Nate'in olaydan sonraki hali çok iyi yansıtılmış. Hem yönetmen, hem oyuncu başarısı. :(

David'i artık klisede de öğrendiler. Gizlisi saklısı kalmadı kimseden. :)

Billy'nin hastanedeki durumu üzücüydü. :(

Bu arada bölüm başındaki ölüm tam bir ters köşeydi, çok iyi hazırlanmış sahne. :) Çatlak kadının çatlaklıkları sinir bozucu olsa da bazen eğlenceli bir hale gelebiliyor. :D

Ruth'un çiçekçiyle olması diğerine göre iyidir. :):)

Claire'ın Gabe sevdası bitmeyecek herhalde. Tam düzeldi falan derken başına iş açtı yine. Zaten Gabe kendini düzeltse bile sevilecek karakter değil. O tiple evlat olsa sevilmez. :(

Sezona genel yorum bu gece. :)

9/10

S01B13 (Sezon Finali)

Güzel bölümdü. Belki geç izlediğimden olsa gerek yada hergün izlediğimden bende s.finali gibi bi etki bırakmadı:X Zamanında izleyseyydim vay nasıl geçecek zaman diye yakınırmıydım onu merak ediyorum:X
Ruth çok iyiydi bu bölüm. Peşindeki bütün erkeklere tribini attı ama sonunda yelkenleri suya indirdi:X

Claire ve Gabe off kızım ortalama bi güzelsin istediğinde sexy bile olabiliyorsun git başka birini bul:( Gabe ile kendine yazık ediyorsun:( Odunu bile adam edersin ama o Gabe'i edemezsin.Adam "mö" demeyle eğleniyor:F

David'in olayları sıktı. Umarım 2.sezonunda biraz daha az gayleşir dizi. Yada tek bölümde olay patlasaydı da sıkmasaydı.

Nata ve Brenda daha az sex yapınca daha çok sevilen karakter oldular.Gİttikçe sevmeye başladim bu çifti. Hatta Nate vs David yaptiğimda ağirlik David'ten yanaydı ama şu an ikisi de eşit oldular. Ama Nate'in ölüm olayı Nate tarafından sanki fazla abartılmış gibi geldi.

Son sahne bölümün tüm yükünü alıp gitti bende:X Muhteşemdi son saniyelerdi:X

Son sahne hatrına 8.5/10'dan 9/10 :X

S01B13 (Sezon Finali)

Güzel bölümdü. Belki geç izlediğimden olsa gerek yada hergün izlediğimden bende s.finali gibi bi etki bırakmadı:X Zamanında izleyseyydim vay nasıl geçecek zaman diye yakınırmıydım onu merak ediyorum:X
Ruth çok iyiydi bu bölüm. Peşindeki bütün erkeklere tribini attı ama sonunda yelkenleri suya indirdi:X

Claire ve Gabe off kızım ortalama bi güzelsin istediğinde sexy bile olabiliyorsun git başka birini bul:( Gabe ile kendine yazık ediyorsun:( Odunu bile adam edersin ama o Gabe'i edemezsin.Adam "mö" demeyle eğleniyor:F

David'in olayları sıktı. Umarım 2.sezonunda biraz daha az gayleşir dizi. Yada tek bölümde olay patlasaydı da sıkmasaydı.

Nata ve Brenda daha az sex yapınca daha çok sevilen karakter oldular.Gİttikçe sevmeye başladim bu çifti. Hatta Nate vs David yaptiğimda ağirlik David'ten yanaydı ama şu an ikisi de eşit oldular. Ama Nate'in ölüm olayı Nate tarafından sanki fazla abartılmış gibi geldi.

Son sahne bölümün tüm yükünü alıp gitti bende:X Muhteşemdi son saniyelerdi:X

Son sahne hatrına 8.5/10'dan 9/10 :X
Yahu adam ölüyor nesi abartılmasın. :D

1x13 (Sezon Finali)

Güzel bir sezon finali oldu. :)

David herkese gay olduğunu söyledi de kurtulduk artık, ikinci sezonda azalsa bari. :D

Baştaki ölüm sahnesi güzeldi. :)

Tracy çok abarttı olayları, yeni tabut istemeler falan. Çakasım geldi ağzının ortasına bir tane :D

Billy güzel rol yaptı. :) :)

Ruth ise 18'lik Claire'e taş çıkartıyor maşallah. :F Hiram gider Nikolai gelir kadında dur durak yok. :D

Claire ise Gabe ile devam. :( Ne buluyor şu meymenetsizde anlamadım. :X

@Forumdash a katılıyorum Nate çok abarttı bence de . :A
9/10

@yatutarsa @berkann @sürgünüm 2. sezonu siz ne zaman izlemek istiyorsunuz?

Ben diziyi çabuk harcayıp, bitirme taraftarı değilim. Ramazan ayında zaten izlemem. Bayramdan sonra hemen ikinci sezona başlarım ben beraber devam ederiz diyordum ama bazılarınızın başka düşünceleri var herhalde. Bence birlikte devam etsek çok daha iyi olur ama illa izlemek istiyorsanız engel olamam, 2. sezon konusunu açarım size. :)

Ben diziyi çabuk harcayıp, bitirme taraftarı değilim. Ramazan ayında zaten izlemem. Bayramdan sonra hemen ikinci sezona başlarım ben beraber devam ederiz diyordum ama bazılarınızın başka düşünceleri var herhalde. Bence birlikte devam etsek çok daha iyi olur ama illa izlemek istiyorsanız engel olamam, 2. sezon konusunu açarım size. :)
hemen izlemek istiyorum ben ama tek izlemek istemiyorum tabii ki başka izleyen çıkarsa 2 yi izlerim yoksa beklerim ben de bayramdan sonrasını :)

Ben beraber izleme taraftarıyım,birlikte keyfi çıkıyor hele sizinle bir başka.:)

tmm kırmızı yer iyi oldu:X bir hafta filan zaten ara vericem yaz dizileri araya girecek edecek derken siz yetişirsiniz bile:)

1x11

Rico'nun bebeğinin doğum sahnesi çok doğaldı. Bu yüzden duygulandırdı beni. :(

Son sahnedeki fotoğrafta Billy'nin yanındaki kimdi? Brenda'ya benzettim ama emin değilim?

David yeter David! :D

Claire ayakçı çocukta ne buluyor anlamıyorum. :(

8.5/10

1x11

Rico'nun bebeğinin doğum sahnesi çok doğaldı. Bu yüzden duygulandırdı beni. :(

Son sahnedeki fotoğrafta Billy'nin yanındaki kimdi? Brenda'ya benzettim ama emin değilim?

David yeter David! :D

Claire ayakçı çocukta ne buluyor anlamıyorum. :(

8.5/10
david yorumun güldürdü :D