Exxen Sihirli Annem (2021) - Dizi Yorumları

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,836
Puanı
1,060
Çocukluğumun dizisi olduğu için açıp baya baya seyrettim ama zor dayandım. Berbat olmuş.

1. Betüş ve Sadık evli ama Eda ve Yavuz daha tanışmamış. Toprak bile yok.

2. Suzan sanki yeni taşınmış gibi gösterildi. Eğer öyleydise direkt Betüş ve Sadıkın nikahı ile başlasaydı dizi.

3. Periliçenin bir saygın duruşu vardı, şimdi bir çay saati yapmadıkları kaldı.

4. Dizideki tek oturmuş durum Eda'nın rahmetlik Defne'nin canlandırdığı Eda karakterinin ilk hallerindeki gibi olması.

Hayır böyle bir kadro kuruluyor bari başka dizi yapsınlar. İlla Sihirli Annem olmak zorunda mı? Abi olmuyor işte neden zorluyorsunuz?

Avrupa Yakası tekrar başlasın diyen team'e sesleniyorum. Gülse çok akıllı kadın. Olmayacağını bildiği için efsane'yi özletiyor. Tutmuş işin yeniden çekilipte beğenildiği tek durum yok.

Periliçe iyiydi bence ben oyuncusunu pek sevemedim sadece yoksa iyiydi :D ama diğer dediklerine katılıyorum da Eda Yavuz Betüşten sonra evleniyordu ki sonrasında Toprak olacak :D

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yiğenim ile izledim.
Eski Sihirli Annem'e çok hakim olmadığım için çok kötü gelmedi bana ama yiğenim tüm bölümleri izlemiş ve ara sıra kısa videolara da bakan biri olarak pek sevmedi. Herkesin değişmiş olmasını sevmediğini ama yinede sonraki bölümlere bakacağını belirtti.
------

@Dosi sihirli annemi nasıl buldun
Fena değildi pompy. Zamanla daha iyi olur.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Yiğenim ile izledim.
Eski Sihirli Annem'e çok hakim olmadığım için çok kötü gelmedi bana ama yiğenim tüm bölümleri izlemiş ve ara sıra kısa videolara da bakan biri olarak pek sevmedi. Herkesin değişmiş olmasını sevmediğini ama yinede sonraki bölümlere bakacağını belirtti.
------

Fena değildi pompy. Zamanla daha iyi olur.
Hafta içi bölümleri star tvde sıkıntıydı

• Beğendim
Reactions: Dosi

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Sihirli Annem Cenk'i, Tozkoparan İskender dizisinde oynayan bu çocuk oynalamıydı, çok benzettim izlerken.
Ekli dosyayı görüntüle 97612
@Özgür @Staran @Angelica @pompy

Cenk kim bilmiyorum ama bu Cem’e çok benziyor çocukluk haline, hatta zaten o değil mi 😱 🤣

images

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
  • Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Çok fazla benziyor bence de uyardı, galiba Sihirli Annem remake yaptıkları için her şey aynı olsun istemişler. Sihirli Annem orijinalinin ilk bölümlerinde Cem de küçüktü baya, bu çocuk biraz büyük.
Yok yaş olarak biri 2007, diğeri 2008 doğumlu :A

Bu arada @dreamy @Özgür ben ilk bölüme bakarken Yavuz karakterini hiç düşünmedim ama meğerse Ogeday'mış :eek: şimdi öyle karakter ve isimler bakarken anladım :A

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
fragmanlara baktım..güzel diziye benziyor..ama eskısı tutmaz .ben ahlen annneml izliyom bölümleri..eskiden kanald de haftaiçiher akşamkanal d de izlerdim..bugun tv 8 de var izlerim
------

Çocukluğumun dizisi olduğu için açıp baya baya seyrettim ama zor dayandım. Berbat olmuş.

1. Betüş ve Sadık evli ama Eda ve Yavuz daha tanışmamış. Toprak bile yok.

2. Suzan sanki yeni taşınmış gibi gösterildi. Eğer öyleydise direkt Betüş ve Sadıkın nikahı ile başlasaydı dizi.

3. Periliçenin bir saygın duruşu vardı, şimdi bir çay saati yapmadıkları kaldı.

4. Dizideki tek oturmuş durum Eda'nın rahmetlik Defne'nin canlandırdığı Eda karakterinin ilk hallerindeki gibi olması.

Hayır böyle bir kadro kuruluyor bari başka dizi yapsınlar. İlla Sihirli Annem olmak zorunda mı? Abi olmuyor işte neden zorluyorsunuz?

Avrupa Yakası tekrar başlasın diyen team'e sesleniyorum. Gülse çok akıllı kadın. Olmayacağını bildiği için efsane'yi özletiyor. Tutmuş işin yeniden çekilipte beğenildiği tek durum yok.
ona bakarsan dudu genç olmuştu çocuklar buyudu ..ve perihan yoktu pakıze vardı..yanı bu diziyi eski dizinin devamı değil .baştan yaptılar başa sardılar..

Son düzenleme: