Unutulmaz Sihirli Annem (2003)

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
Bi izlesen bayılırsın aslında. Hele Yasak Elma, Sadakatsiz, Akrep izle aşırı tepkiler bile verebilirsin. :F
Hele hele Baraj ,Yasak Elma'ya fragmanlarından izleyipde tepki veriyorum.Yaşlı adamların genç kızlarla n işi var.Sadakatsiz zaten ahlak dışı rtük ceza yedi.Akrep'i izlemedim.Yasak Elma dizside aynı Melekler Adası gibi heycanlı dizi.Aradaki yaş farkları var Yasak Elma ve Baraj dizisinde..Fatmagül'ün suçu n ? dizisi bi tuttu..Türevleri çoğaldı.Baraj dizisi gibi.Fatmagülün suçu n? konuyu biliyorsun :A

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Hele hele Baraj ,Yasak Elma'ya fragmanlarından izleyipde tepki veriyorum.Yaşlı adamların genç kızlarla n işi var.Sadakatsiz zaten ahlak dışı rtük ceza yedi.Akrep'i izlemedim.Yasak Elma dizside aynı Melekler Adası gibi heycanlı dizi.Aradaki yaş farkları var Yasak Elma ve Baraj dizisinde..Fatmagül'ün suçu n ? dizisi bi tuttu..Türevleri çoğaldı.Baraj dizisi gibi.Fatmagülün suçu n? konuyu biliyorsun :A
Yok FGSN?'yi hiç izlemedim. Yasak Elma'da gerçek ilişkiler yok bu arada. :X

RTÜK cezalarına tepkimi göstermiştim. Çoğu saçma sapan cezalar, dizide ahlak dışı bir unsur göremedim.

Akrep diğerlerinden baya ayrılıyor ve konusu çok uzun. :A

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
Yok FGSN?'yi hiç izlemedim. Yasak Elma'da gerçek ilişkiler yok bu arada. :X

RTÜK cezalarına tepkimi göstermiştim. Çoğu saçma sapan cezalar, dizide ahlak dışı bir unsur göremedim.

Akrep diğerlerinden baya ayrılıyor ve konusu çok uzun. :A
FGSN n demek ?Ahlak dışı derken aldatmayı demek istedim..Aldatmayı normal gibi gösteriliyor..VE Yaşlı adam genç kızlarla evleniyor sana normal geliyorsa bilemem.Bana normal gelmiyor.:A Rtük bence cezalarda haklı.Türk toplumuna kötü örnek ama yapacak bişey yok.Sihirli Annem süper.Akrep'i seyretmedim.

Son düzenleme:
  • Beğendim

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
FGSN n demek ?Ahlak dışı derken aldatmayı demek istedim..Aldatmayı normal gibi gösteriliyor..VE Yaşlı adam genç kızlarla evlenek sana normal geliyorsa bilemem.Bana normal gelmiyor.:A Rtük bence cezalarda haklı.Türk toplumuna kötü örnek ama yapacak bişey yok.Sihirli Annem süper.Akrep'i seyretmedim.
Fatmagül'ün Suçu Ne? :A

Aldatma bence normal bir şey değil ki Sadakatsiz'de de normalleştirilmeye çalışıldığımı düşünmüyorum. :X

Sadakatsiz'e ceza verip vermediğini hatırlamıyorum ama Sadakatsiz'e verilen ceza cidden çok saçma :A ki Baraj hariç mantıklı değil verdiği cezalar. :A

Neyse baştan izlemezsen olayları pek kavrayamazsın zaten. :A

• Güldürdün
Reactions: Doğan

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
Fatmagül'ün Suçu Ne? :A

Aldatma bence normal bir şey değil ki Sadakatsiz'de de normalleştirilmeye çalışıldığımı düşünmüyorum. :X

Sadakatsiz'e ceza verip vermediğini hatırlamıyorum ama Sadakatsiz'e verilen ceza cidden çok saçma :A ki Baraj hariç mantıklı değil verdiği cezalar. :A

Neyse baştan izlemezsen olayları pek kavrayamazsın zaten. :A
Fatmagül'e 4 kişi tarafından tecavüze uğruyor..O diziden beri her dizide tecavüz olayı var.

• İlginç

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
Yok anam almayayım öyle sahneler.

Demiştim zaten. Baraj'a verilen ceza haklıydı.
Bak olsun gene aynı fikirdeyiz.Baraj dizisi hiç sevmem.Aşk üçgeni vardı.Dörtgen beşgene doğru gitti.Kimin eli kimin cebinde belli değil.Başroldeki adamda evli çıktı fragmanda gördüm.

• Beğendim

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Bak olsun gene aynı fikirdeyiz.Baraj dizisi hiç sevmem.Aşk üçgeni vardı.Dörtgen beşgene doğru gitti.Kimin eli kimin cebinde belli değil.Başroldeki adamda evli çıktı fragmanda gördüm.
Ben 2 bölüm falan izledim ama yorum yapamayacağım çünkü hiçbir şey anlamadım. :A

• Güldürdün
Reactions: Doğan