Unutulmaz Sihirli Annem (2003)

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,335
Puanı
1,060
0

Betüş isimli bir perinin, eşi vefat eden iki çocuk babası Sadık ile evlenmesi sonucu başlarından geçen macera dolu hayatlarını konu alan ''Sihirli Annem'' izleyicinin unutulmaz dizilerinden birisi...

Reyting rekorları kıran dizinin kadrosunda İnci Türkay, Şahap Sayılgan, Nevra Serezli, Defne Joy Foster, Mümtaz Sevinç, Gül Onat, Suat Sungur, Zuhal Topal, Gizem Güven, Buğra Özmüldür, Zeynep Özkaya ve Süeda Çil yer alıyor.

119. bölümüyle Kanal D'de final yapan dizi daha sonradan Star TV'de izleyiciyle buluşmuştur.​

Bir zamanların en iyi dizilerinden biri olan Sihirli Annem şu an TT! Yeniden başlar 2 sene içinde göreceksin bence. :D @vadikızı Biz de başlar bu sefer inşallah. :bhr::A

nQWD61.jpg

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Ben hep final bölümünü izliyorum, Dudu'nun Taci'yi neden köpeğe çevirdiğini öğrendiğim an hayatımın ilk şokuydu sanırım. :A
Onu Twitter'da gördüğümde ben de şok olmuştum. :T

Son günlerde benimde aklımdan geçmiyor değil, 3-4 sene önce izlemiştim en son. En baştan başlayıp. :A
Birlikte izlesek mi :A

İlk sezondan sonrasını izlememişim, iki yıl önce güzel gidiyordu akşamları. İzlenebilir bence. :bhr:
Gaza geldim valla :A

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,109
Puanı
710
Sihirli Annem eskiden pazar akşamları severek takıp ederdim.Haber öncesinde hep izlerdim..Kanal D'den Star'a transfer olunca bakamadım.Kanal D Star o zamanlar kardeş kanaldı.22.bölümde sezon finalıydi..ilk sezon yaza kadar sürdü. tekrar Eylülde başladı.Star'ın günlük bölümlerini beğenmedim.Star'da 2010 senesinde büyük ilgi görünce tekrar çekilmeye karar verildi.Ahlende netten bakıyorum bölümlerine.Çocukluğumun dizisi çok seviyorum diziyi,.Gene Kanal D Başa döndü.İnci Türkay unutulmaz.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Yazın sahnelerini çok izlemiştim ama bu kadar dramın içinde çok iyi gider. Süreleri de uzun değil zaten. Yeniden izlemeye başlamayı düşünüyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: Doğan