Unutulmaz Sihirli Annem (2003)

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
0

Betüş isimli bir perinin, eşi vefat eden iki çocuk babası Sadık ile evlenmesi sonucu başlarından geçen macera dolu hayatlarını konu alan ''Sihirli Annem'' izleyicinin unutulmaz dizilerinden birisi...

Reyting rekorları kıran dizinin kadrosunda İnci Türkay, Şahap Sayılgan, Nevra Serezli, Defne Joy Foster, Mümtaz Sevinç, Gül Onat, Suat Sungur, Zuhal Topal, Gizem Güven, Buğra Özmüldür, Zeynep Özkaya ve Süeda Çil yer alıyor.

119. bölümüyle Kanal D'de final yapan dizi daha sonradan Star TV'de izleyiciyle buluşmuştur.​

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,831
Puanı
1,060
1-2 sene önce baştan sona izlemiştim NetD sitesinden ilk sezona göre sonra ki sezonlar çok daha iyidi.Peri olduklarını açıkladığı ve ondan sonra ki bölümler de çok iyidi ama nette tam bölüm olarak bulamıyorum :(

Star TV ye neden geçti o zamanlar @Yiğitt

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
1-2 sene önce baştan sona izlemiştim NetD sitesinden ilk sezona göre sonra ki sezonlar çok daha iyidi.Peri olduklarını açıkladığı ve ondan sonra ki bölümler de çok iyidi ama nette tam bölüm olarak bulamıyorum :(

O zaman Star da Doğan Grubundaydı, D'de yer bulamayan diziler oraya geçiyordu. Oraya yollandı yani. :D

Ben ilk bölümlerine BluTV'den başladım, şu an 4. bölümdeyim. Süreleri de 45-55 dakika arasında. :bhr:

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
5. BÖLÜM

Vay be, ne bölümdü. Merzuka karakteriyle Lale Oraloğlu konuk oldu, ne üzücüydü ayrılığı. 2007'de de hayatını kaybetmişti, Allah rahmet eylesin. Çok tatlı bir kadındı, mekanı cennet olsun...

• İlginç
Reactions: mrt-06

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
O zaman Star da Doğan Grubundaydı, D'de yer bulamayan diziler oraya geçiyordu. Oraya yollandı yani. :D

Ben ilk bölümlerine BluTV'den başladım, şu an 4. bölümdeyim. Süreleri de 45-55 dakika arasında. :bhr:

Star tv sürekli Kanal D dizilerini alıp karizmalarını çiziyordu :A Acemi Cadı da sayabiliriz sihirli dizilerden :A :A :A

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,388
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

119 da kanal d ardından cem uzan almıştı diziyi @Yiğitt 2011 de doğan holding başlattı 131.bölüm sürdü

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,388
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
ben maket vampir istemiyorum @Çiğdem- nasıl anlarsa anlasın benim nasıl anladığım önemli :)
Sadece Mesajdı şimdi eğer sen bütün kızları istiyorsan en iyi arkadaşı öğrendimi haber verir kızlar en iyi arkadaşlarına söyler ortak en iyi arkadaşı çıkarsa sıkıntı olur
Benim turnuva bir aldatmadan kaynaklı iptal edildi o Sınıf tehdit etti
Kızları yakarız diye karşılaştığım sınıf Aşiretti Diyarbakirdan Amed sportif faaliyetleri kurdular @destere

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sadece Mesajdı şimdi eğer sen bütün kızları istiyorsan en iyi arkadaşı öğrendimi haber verir kızlar en iyi arkadaşlarına söyler ortak en iyi arkadaşı çıkarsa sıkıntı olur
Benim turnuva bir aldatmadan kaynaklı iptal edildi o Sınıf tehdit etti
Kızları yakarız diye karşılaştığım sınıf Aşiretti Diyarbakirdan Amed sportif faaliyetleri kurdular @destere
ben maket vampir istemiyorum @Çiğdem- nasıl anlarsa anlasın benim nasıl anladığım önemli :)
destere bu gidişle oklavam ile dolaba hapis olacak :A :A :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
6. BÖLÜM

Betüş'ün hamile olduğu ortaya çıktı, Çilek reis geliyor. :Z