Diğer Shingeki No Kyojin - The Final Season (4. Sezon) Yorumları

MEnes

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
AOT'a o kadar kaptırdı ki kendisini, Breaking Bad'e "bizimkiler"e yakıştıramadı, karşı cepheye geçti. AOT'çu kardeşlerimiz lütfen sizi kıyıya alalım, sizin yüzünüzden Breaking Bad efsanesi dibe vurmasın. 12 bin kişi 1 puan vermiş görünüyor, muhtemelen AOT fanı dediğin gibi. AOT fanları uzayın gidin. :A
Sonrasında ne dedim ama ikisi de bizim efsanelerimiz neden dostça takılmıyorsunuz diye yazdım... :A Benim tarafım SANAT kardeşim... Breaking Bad'in dibe vurmasını kaldıramam ama SNK'nın da hak ettiği değeri almasını isterim... Hepsi 10/10 olsun, çünkü o seviyede bölümler... :A
------

Bu dönem izlemem zor gözüküyor. Biriksin daha :A unutuyorum yoksa ve toplu ard arda izlememek daha keyifli
3 bölüm çıktı altı üstü 1 saat toplam... Ne kadar zor olabilir ki... Ha çoook yoğunsan ve hiç bir şey izlemeye vaktin yoksa o ayrı ama şu bölümleri tüm dünya ile birlikte güncel izlemek, 1 hafta bekleyip heyecana kapılmak bambaşka bir keyif... :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Sonrasında ne dedim ama ikisi de bizim efsanelerimiz neden dostça takılmıyorsunuz diye yazdım... :A Benim tarafım SANAT kardeşim... Breaking Bad'in dibe vurmasını kaldıramam ama SNK'nın da hak ettiği değeri almasını isterim... Hepsi 10/10 olsun, çünkü o seviyede bölümler... :A
------

3 bölüm çıktı altı üstü 1 saat toplam... Ne kadar zor olabilir ki... Ha çoook yoğunsan ve hiç bir şey izlemeye vaktin yoksa o ayrı ama şu bölümleri tüm dünya ile birlikte güncel izlemek, 1 hafta bekleyip heyecana kapılmak bambaşka bir keyif... :A
Sizinkiler sanat düşmanı ama şimdi, Breaking Bad'in 10/10'luk bölümü dibe vurdu sizinkiler yüzünden. :A Biraz da Game of Thrones'un 10/10'luk bölümlerine yüklenin. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Sön bölümler ile alakalı yorumları merak ediyordum ama yorum yazanlar gemiyi terk etmişler.

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Dayanamayıp mangayı okudum ve Game of Thrones gibi hayal kırıklığı yaşattı genelde işi o kadar yüksek bir çıtaya gönderdiğin zaman aynı yerde bitirmek çok zor oluyor aynı şey AoT'nin başına gelmiş ama yinede izlediğim en efsane animeler arasında yer alıyor.