Sevgilinize Nasıl Hitap Edersiniz?

?

• Kullanılan toplam oy
    16

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
:ANiye ya sana yakışır demek aşkım olmasada bari hayatım de :Fpeki sevgilinin sana nasıl hitap edilmesini isterdin
Hayatım kelimesinin anlamı çok büyük. O kelimeyi asla kullanmam. Şimdi burda detaylıca girmeye üşendim ama hayatım kelimesi çok fazla... :A Onun bana nasıl sesleneceğini kendisi bilir, ismimle bile seslense problem yok. :A

• Güldürdün
Reactions: Angelica

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,092
Puanı
1,060
Onlar beni değil ben onları yalnız bırakıyorum :A

:A :A Bak sen laflara gel demek sen yalnız bırakıyosun bence adım atan oluyordur sen cool takılarak pas vermiyorsundur onlarda o yüzden yalnız bırakıyordur:F

Hayatım kelimesinin anlamı çok büyük. O kelimeyi asla kullanmam. Şimdi burda detaylıca girmeye üşendim ama hayatım kelimesi çok fazla... :A Onun bana nasıl sesleneceğini kendisi bilir, ismimle bile seslense problem yok. :A

Hımm doğru diyon hayatım kelimesi fazla durabilir ama illa bana aşkım de derse ne olacak :Abide şey telefon kayıtıda önemseyebilir oraya aşkım diye kayıt et diyebilir:A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
:A :A Bak sen laflara gel demek sen yalnız bırakıyosun bence adım atan oluyordur sen cool takılarak pas vermiyorsundur onlarda o yüzden yalnız bırakıyordur:F

Hımm doğru diyon hayatım kelimesi fazla durabilir ama illa bana aşkım de derse ne olacak :Abide şey telefon kayıtıda önemseyebilir oraya aşkım diye kayıt et diyebilir:A
Öyle istese bile o kelimelerin saçma olduğuna onu ikna ederim bir şekilde. :A Yani benden o kelimeleri beklemesin... :A

• Güldürdün
Reactions: Angelica

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kız hitap ettiğin kişi kerem ne dersen de:A
Bu konuya yazsam @xemrexxx uğraşmaya başlayacak en iyisi susmak :A @Çiğdem @kerem
Alamancı @kerem diyordur ama alaman paraları için takılıyor zaten onunla konu başlığıyla alakalı değil :A :A :A
4.jpg

• Güldürdün
Reactions: kerem and xemrexxx