Netflix Sense8 - 1. Sezon Yorumları

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
İlk bölümü bitirdim ve yeni dizimi buldum. Güzel bir iş biraz karışık ama teması az buçuk belli gibi. Zamanla daha da sevdirir ah bir de süresi 45 dakika olsa tadından yenmez :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
2.bölümü de izledim. Hikayenin karmaşıklığı bu bölüm de devam etti ama seyir zevki aşırı iyi bence. Gay'ler, lezbiyenler, sex her şey mevcut içerikte tabi bu da izlenir kılan bir başka sebep @mrt-06 :F

Başlangıçta ağzına ateş eden kadınla hepsinin bir bağlantısı var şu Losttaki adam yine sırlarla dolu dünyasıyla milleti elinde oynatıyor @Tolstoyevski :A

Genel anlamda ilk bölüme göre daha iyi bir bölümdü. Şu esmer kız da Ne meraklı sex yapmaya ama gitti Gay adama vermeye çalışıyor :F

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
7.bölüm de bitti. Şahane bir bölümdü. Olaylar iyice artmaya başladı hele bölümün son 20 dakikası kusursuzdu. Şu Riley denen hatuna bayılıyorum :A Nomi USB'yi aldı ama o son sahnede kendini ayna karşısında vuran adam neyin nesi bakalım.

Lito ve sevgilisinin sex görüntüsü mesaj olarak geldi bakalım neler yaşayacaklar :F

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
1.sezon 10.bölümü de dün tamamladım.

Gerçekten şahane bir bölüm izledik. İlk bölüm çok karmaşık gelen hikaye şu an zirveye çıktı diyebilirim. Özellikle son sahnede piyano çalma sahnesinde tüm karakterlerin Doğum sahnelerini alenen hatırlamaları takdire şayandı. Sarışın hatuna bayılıyorum. Siyahi adamı da seviyorum çok tatlı :D Kısacası dizi şahane gidiyor.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Ben yeniliğe açık bir insanım :A sen beni sadece total dizisi izleyen biri olarak bilebilirsin o da senin ayıbın :F
Benim izlediğim diziler genelde A/B dizileri oluyor. "Kırgın Çiçekler" izlemekten başka dizilere bakamıyorsundur diye düşünmüştüm, özellikle de yabancı dizilere. :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Benim izlediğim diziler genelde A/B dizileri oluyor. "Kırgın Çiçekler" izlemekten başka dizilere bakamıyorsundur diye düşünmüştüm, özellikle de yabancı dizilere. :A
Benim böyle bir kibrim yoktur illa total ya da AB izleyeceğim diye :A Bana keyif veren işi izlerim genelde. Yabancılardan ise izlemediysen yazdığım tüm diziler şahane izleyebilirsin :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,080
Puanı
1,061
Benim böyle bir kibrim yoktur illa total ya da AB izleyeceğim diye :A Bana keyif veren işi izlerim genelde. Yabancılardan ise izlemediysen yazdığım tüm diziler şahane izleyebilirsin :D
O kadar 15-16 kişinin grup sex sahnesini paylaştım tabi izlicek marul kafa :A @mrt-06

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
O dizileri biliyorum merak etme. :A

"TOTAL dizisi izleyen biri" diye nitelendirdiğin için beni doğal olarak bir anda kibirli gibi gözüktün. :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
1.sezon 12.Bölüm (Sezon Finali)

Çok curcuna bir bölümdü. Parçaları birleştirmek bayağı zamanımı aldı. Sonu bir şekilde iyi bitti. İkinci sezonda ne işlenecek bakalım. Gayet iyi bölümdü sezon finali. Riley bebeğini gerçekten kaybetti mi ben orayı ya anlamadım ya da kaçırdım bakalım ne çıkacak :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
2.Sezon 1.Bölüm
Şahane bir açılış oldu. Yalnız Capheus karakteri değiştiği için tüm sempatimi kaybetti zira diğer adam çok daha iyiydi. Olaylar nasıl şekillenir 2.sezon için diye düşünürken şahane geçişler gördük ki grubumuz ve o lanet beyaz saçlı adam arasındaki kıyasıya rekabeti gördük. Kim kimi bulacak soruşturmaları oldukça başarılıydı. Dizi gerçekten iyi ilerliyor.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S02B12 (FANLARA ÖZEL BÖLÜM)

Öff çekilmeseydi daha iyiydi sanki...Pek beğenmedim hele süresi neydi. Bitmiyordu...
Sondaki sevişme bile gereksizdi:A @xemrexxx
Hintli kız naptı yaaa, kocasını bile gay etti:A:A .

İyi ki bitmiş diyorum. Ve "O" sitede yayınlanacaksa eğer lütfen koreli kızı, polis oğlanı, dj kızı, ve wolfgangi oynatmasınlar. Diziye yön verenleri gereksiz sex sahnleriyle harcatmam:T:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,080
Puanı
1,061
S02B12 (FANLARA ÖZEL BÖLÜM)

Öff çekilmeseydi daha iyiydi sanki...Pek beğenmedim hele süresi neydi. Bitmiyordu...
Sondaki sevişme bile gereksizdi:A @xemrexxx
Hintli kız naptı yaaa, kocasını bile gay etti:A:A .

İyi ki bitmiş diyorum. Ve "O" sitede yayınlanacaksa eğer lütfen koreli kızı, polis oğlanı, dj kızı, ve wolfgangi oynatmasınlar. Diziye yön verenleri gereksiz sex sahnleriyle harcatmam:T:
kendi sevişemiyor diye ne elemlenmiş:eek: