Netflix Sense8 - 1. Sezon Yorumları

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,181
Puanı
1,061
1x11. BÖLÜM

yine harika bir bölüm .. ben koreli sun bak ı seviyorum ya, her çıktığı sahnede diziye aksiyon bereket geliyor ateş topu gibi kadın :)
chapeus lu sahneler muhteşemdi tabi bunda sun bak ın katkılarını unutmamak lazım, birde tabi ufaktan will inde katkısı oldu :)
riley komada onuda nomi - will organizasyonu kurtaracak gibi.. yalnız jonas denen vatandaş whispers in etki alanına girmiş gözüküyor, bunlara bir oyun oynamasa iyidir ?
wolfgang - kala sahnelerinde pek bir heyecan yoktu bu bölümde ..

Bunu bitir hemen legion dizisine geçiş yap:)
şu sahneye yorumun ne la :A spoi içine alayım @Çiğdem- görmesin gece gece sapıtır üstüne atlar senin :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
O replay tuşunu kırar kesin.:F
Zaten hevesli hevesli izliyor bölümleri :kizgin::kizgin::kizgin:
iuuq_NV_00dvoztqt_SL_gjmft_SL_xpseqsftt_SL_dpn0312201_2NU_0spmmjoh_SK_qjo_SL_kqh.jpg

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
şu sahneye yorumun ne la :A spoi içine alayım @Çiğdem- görmesin gece gece sapıtır üstüne atlar senin :F
dur la spoiler vermişsin şimdi heyecanı kaçacak pozisyonun :) sonra ayrıntılı şekilde incelerim sahneleri :)

Tövbe tövbe @destere kaç gündür izlediği dizi bumuymuş ayoll :eek::eek::eek:
@sokak sanati
Gelmedim ben daha o sahneye zaten gelince ilerletiyorum.:A
bende öyle sahnelere gelince ilerletiyorum diyeceğimde inandırıcı olmaz çünkü konu karışık tekrar tekrar izleyip anca şapabiliyoruz konuyu :))

Dizide bunlarda var boş ver zaten dizi kendi kendine senin intikamını alıyor.:A

Ekli dosyayı görüntüle 54216
lito diğer elemanlarada kötü örnek oluyor will bile karambolden kendini oğlanların arasında oynaşırken buldu oysa will tam @Çiğdem- lik parlak bişey lito ile takıla takıla hogathayada yaramayacak oğlan :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
dur la spoiler vermişsin şimdi heyecanı kaçacak pozisyonun :) sonra ayrıntılı şekilde incelerim sahneleri :)

bende öyle sahnelere gelince ilerletiyorum diyeceğimde inandırıcı olmaz çünkü konu karışık tekrar tekrar izleyip anca şapabiliyoruz konuyu :))

lito diğer elemanlarada kötü örnek oluyor will bile karambolden kendini oğlanların arasında oynaşırken buldu oysa will tam @Çiğdem- lik parlak bişey lito ile takıla takıla hogathayada yaramayacak oğlan :)
Hhahaha bu diziyi izlemeyi hemen bırakıyorsun :A .A :A

@sokak sanati @xemrexxx

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
zaten ilk sezon bitiyor birazdan ikinci sezon başlamadan bize yetiş bari:) hanı tek başına günaha girmek istemiyorum ne kadar çok kişi paylaşırsak o kadar azalır günahımız :))
Dediği doğru aslında konu karışık. Kim kime şapıyor belli değil. Karakterleri algılamak bile bazen zor oluyor o sahnelerde o yüzden anlayıp izlemek daha zevkli öyle sahneleri.:F
Hhahah o sahnenin nesini anlıcaksınız bee yada nesini anlaamıcaksınız sen destereye uyma bence ileriye sarmaya devam et ayoll :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x12. Bölüm

muhteşem bir sezon finali bizimkiler imece usülü yardım ve yataklık yapmaya devam ediyor :)
önce wolfgang lı sahnelere gelelim moruğu öldürdüğü sahne harikaydı heleki kala nın muhteşem desteği sürpriz oldu? kala dolaptan ne bulduysa bir araya getirip fitil taktı wolfgang a hazır bomba sunumu yaptı :)
riley li sahneler ise daha bir harikaydı will in kurtarma operasyonuna tüm elemanlar katıldı gibi o sahnelerden birinde lito nun will e daha önce seninle sevişmiştik hemde özel di dediği yerde kahkaha attım :) nomi nin amanita ile bilgisayar destekli will e yaptıkları yardım unutulmaz tabiki .. capheus un şöförlüğü wolfgang ın gözükaralığı güzel sahnelerden olmakla birlikte yinede favorim sun dı, o ne vuruşlar öyle sun dövüştükçe içim açılıyor her yere sun yetişsin diyorum:) kaba kuvvete gelince iş tek çözüm sun dır başkada bir anahtar yok :)
bu arada will in gözleri asansörde whispers le temas etti? will in kendisini uyutup riley i göreve davet ettiği sahneler güzeldi yalnız son sahnede riley will e habire şırınga sokup duruyordu bundan sonra will tüm hayatını uyuyarakmı geçirecek acaba ? :)
finalde ise batan güneşe doğru yol alan 1907 model fenerbahçeye ait teknede tüm sekizli duyusallarımızı yanyana görmek beni şahsen mutlu etti :)

la @xemrexxx topacı bundan sonraki bölüme geçeceğimde bu yılbaşı özel bölümü dediğin bölüm 2. sezon ilk bölümü olarak geçiyor? yani bu sezona dahil değil sanırım ikinci sezon için yapılmış :)
birde bölüm iki saati aşkın sürüyormuş :) bana kolay gelsin şimdiden :)

2. bölüme geçemedim bir türlü daha da geçemeyeceğim gibi. :D Olsun yaz uzun bir ara bakarız elbet. :):)
devam et bence devam etmeyerek büyük bir hataya imza atmışsın :) moonlight gibi çamur bir filme bile katalanan sen, böyle harika bir dizinin tüm sezonlarını iki günde bitirmen lazımdı :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Yılbaşı Özel Bölüm
A Christmas Special
veya 2. sezona giriş bölümü :)

keşke bu özel bölümü hiç yapmasalardı acayip sıkıcıydı.. sürede uzun tutulmuş :) @xemrexxx nin yukarda özetini geçtiği kala lı kolalı dolamalı sahnelerden başka öyle şeyle tutulur bir yeri yoktu :))
süreyi uzun tuttunuz bari, konuyu akıcı yapsaydınız :)
herşeyden beteri ise capheus karakterini oynayan oyuncunun değiştirilmesi olmuş ilk sezonki capheus (Aml Ameen) sempatik bir vatandaştı. şimdiki capheus (Toby Onwumere) ise tosuncuğun teki, tam bir sığır? bari geçen senekinin benzerini bulsalardı:) gereksiz bir değişim olmuş ?

gelelim konuya aslında anlatacak pek bir fok da yok :)
doğum gününde kala nın çiftleşme provaları yaparken wolfgang ı canlı seyredişi ve devamında raja nın düşüp bamyasını kırışı komik sahnelerdendi:) tabi doğum günü kutalamasında yine herkesin birbirine dayadığı gereksiz sahneyi anlatmama bile gerek yok :)
whispers den kaçan will ve riley fırsat buldukça çiftleşti fırsat buldukça eyleşti :) bir ara whispers will in babasıyla oynaştı :)
wolfgang da alman mafyasıyla çiftleşiyordu :)
lito nun annesiyle yeni yılı geçirdiği duygusal bir sahne vardı...
sun da diğer elemanların yardımıyla kendisini öldürmeye gelenleri haşat etti :)
zenciyi anlatmaya gerek yok yeni chapeus tam bir maldı :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
7. Bölüm

Son dakikalar neydi öyle.:D

Son sahnede n oldu öyle. O ameliyat edilen adam aynada farklı göründü kafasına sıktı milleti taradı. Olaylar derin bir şey anlamadım.:F

Wolfgang Kala'nın hasretine dayanamadı Almanya'dan gidiyor gitse iyi olur zaten yoksa ölecek.:(
Riley sıkıcı geldi bana. Diğer olaylar aynı. Loti'nin kapatması resimleri çekiyordu dağa önce farkettim ben. Bunlara şantaj yapar diyordum ama eline yüzüne bulaştırdı. Bir şekilde açığa çıkacak zaten.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
8. Bölüm

Güzel bölümdü.

Kala'nın kaynının zaten resimleri tapınakta vardı oradakilerin ona saldırıp öldürmesi şaşırtmadı. Kala ile Wolfgang mutlu günlere gidecekler.:Z

Nomi baya heyecan kattı bölüme. Ekibi çağırmasıda ayrı seyir zevki kattı. Sun Will ve Zenci Fedaeralleri iyi haşladı kurtardılar Nomi'yi. Diziden birlik beraberlik mesajı.:O

Harnando adamsın. Lito ne emdirmekten vazgeçiyor ne gömdürmekten. Daniyi fok yolunda harcadı.:(

Zenci tekrar sahalara döndüm dedi ama hata yapıyor. Sun birde hapishanede show yaptı. Reis yaa.:F Riley ile Will iyiydi. Evlerini gezdirme sahnesi hoştu.:X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
8. Bölüm

Güzel bölümdü.

Kala'nın kaynının zaten resimleri tapınakta vardı oradakilerin ona saldırıp öldürmesi şaşırtmadı. Kala ile Wolfgang mutlu günlere gidecekler.:Z

Nomi baya heyecan kattı bölüme. Ekibi çağırmasıda ayrı seyir zevki kattı. Sun Will ve Zenci Fedaeralleri iyi haşladı kurtardılar Nomi'yi. Diziden birlik beraberlik mesajı.:O

Harnando adamsın. Lito ne emdirmekten vazgeçiyor ne gömdürmekten. Daniyi fok yolunda harcadı.:(

Zenci tekrar sahalara döndüm dedi ama hata yapıyor. Sun birde hapishanede show yaptı. Reis yaa.:F Riley ile Will iyiydi. Evlerini gezdirme sahnesi hoştu.:X

bayağı ağırdan gidiyorsun günde bir bölüm anca ? :) bu hafta sonuna kadar zor bitirirsin birde sezon sonuna ek olarak kol gibi iki saatlik yılbaşı özel bölümü yapmışlar bu haftada tüketemezsin gibi :)