Klasik Seinfeld - Dizi Yorumları

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Yok 3.sezon da ilk 2 sezona göre 1-2 tık üstte :A Hele bir bölüm var ki çoğu kişiye göre en iyi Seinfeld bölümü ve bana göre de ilk 3'e kesin girer :A Bir tane daha var aklıma gelen o da çoooook iyi :A
Bakalım bana göre nasıl olacak :A
4 bölümde bir yorum fırlattırım zaten :A
Şuan Geniş Aile ile devam ediyorum. Hafta sonuna el atarım 3. sezona :A
2. sezonda en sevdiğim bölüm o 5. Bölümdü. Senin gece baktığın :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Bakalım bana göre nasıl olacak :A
4 bölümde bir yorum fırlattırım zaten :A
Şuan Geniş Aile ile devam ediyorum. Hafta sonuna el atarım 3. sezona :A
2. sezonda en sevdiğim bölüm o 5. Bölümdü. Senin gece baktığın :A
Güzel bölümdü evet ama Seinfeld ortalamasında değildi yine de :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
3. Sezona başladık bakalım. Günde 2 en fazla 4 bölüm olarak ilerlemeyi planlıyorum.
3×1-3×2
Açılış harika oldu. İlk bölümü çok beğendim.
Bu bölümde masaj kısmında çok güldüm :A George'a özellikle en çok güldüren oldu ve masaj yapan adamın pantolonunu çıkar dediği sahnedeki hareketlerine güldüm.

3×2
ilk bölümün biraz altında olan bir bölümdü ama eğlenceliydi bu da. Gerçeklik kavramının ön planda olduğu bir bölümdü.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
3. Sezona başladık bakalım. Günde 2 en fazla 4 bölüm olarak ilerlemeyi planlıyorum.
3×1-3×2
Açılış harika oldu. İlk bölümü çok beğendim.
Bu bölümde masaj kısmında çok güldüm :A George'a özellikle en çok güldüren oldu ve masaj yapan adamın pantolonunu çıkar dediği sahnedeki hareketlerine güldüm.

3×2
ilk bölümün biraz altında olan bir bölümdü ama eğlenceliydi bu da. Gerçeklik kavramının ön planda olduğu bir bölümdü.
Ben de gece olmadan ilk 2 bölümü aradan çıkaracağım, günde 2 bölüm iyi gider ama 4 bölümle 5-6 günde sezonlar biter bir çırpıda frensiz. :A

• Güldürdün

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Bazen dedim ama :A
Bugün mesela neyseki öğlen erken saatlerde izledim, yoksa fırsatım olmayacakmış :A
İzle bakalım sende görelim :A
1 hafta demiştim sanki :A sadece 2 gün eksiltirim ama günde 2 bölüm? :A

Günde 2 bölüm yormaz iyidir ama Friends de olduğu için, 3 üstü fazla zorlar hele ki bu yoğun dönemde :A Tabi sahura kadar esktra vakit oluyor artık, orası ayrı dediğin gibi arada :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Günde 2 bölüm yormaz iyidir ama Friends de olduğu için, 3 üstü fazla zorlar hele ki bu yoğun dönemde :A Tabi sahura kadar esktra vakit oluyor artık, orası ayrı dediğin gibi arada :A
Ben sizin gibi sahura kadar durmuyorum ama :A erkenci biriyim. Hafta sonu PC elde olunca fırsatı değerlendirmek isterim :A
Ben de bir yandan Geniş Aile izliyorum. Zaten 2den fazlası zorlar gibi ama modum olursa neden olmasın :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Ben sizin gibi sahura kadar durmuyorum ama :A erkenci biriyim. Hafta sonu PC elde olunca fırsatı değerlendirmek isterim :A
Ben de bir yandan Geniş Aile izliyorum. Zaten 2den fazlası zorlar gibi ama modum olursa neden olmasın :A
Seinfeld'e ben taa Eylül'de başlamışım gerçi o dönemde daha hızlı tüketirdik :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Lost'a başladığın için vefa borcumuzu ödemek gerekiyordu :A Lost'a da açık kapı bıraktın üstelik? :eek: :A
Dark, Lost 🤦🏻‍♀️ yok böyle düşününce beni bi panik sarıyor :A
Dark yakın zamanda, Lost ise belki 1 sene sonra :A
Ben sakin tempoda devam edeyim en iyisi.
Neyseki Seinfeld hem komedi hem de kısa süresi olduğu için su gibi akıyor :A

• Güldürdün

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Dark, Lost 🤦🏻‍♀️ yok böyle düşününce beni bi panik sarıyor :A
Dark yakın zamanda, Lost ise belki 1 sene sonra :A
Ben sakin tempoda devam edeyim en iyisi.
Neyseki Seinfeld hem komedi hem de kısa süresi olduğu için su gibi akıyor :A
Dark'a sonbaharın karanlık, yağmurlu zamanlarında bakman en iyisi olur çünkü hiç güneşli, bahar dizisi değil :A Gerçi sizin için fark etmiyor ama olsun dizi yağmurlu, hafif Dark atmosferde geçiyor sonuçta :A

Ve diziler üst üste eklenince o yaşadığın zorluk hissini ben de anladım bu kez nasıl bir şey olduğunu, hak verdim :eek: :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Dark'a sonbaharın karanlık, yağmurlu zamanlarında bakman en iyisi olur çünkü hiç güneşli, bahar dizisi değil :A Gerçi sizin için fark etmiyor ama olsun dizi yağmurlu, hafif Dark atmosferde geçiyor sonuçta :A

Ve diziler üst üste eklenince o yaşadığın zorluk hissini ben de anladım bu kez nasıl bir şey olduğunu, hak verdim :eek: :A
Evet Sonbahar'a kalsın en iyisi :A Mayıs ayını etkinlikle değerlendireceğiz malum.
Ben elimdeki 2 dizim ve arada film ile yaza kadar gider. Yazın ara veririm herşeye :A

• Güldürdün

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Evet Sonbahar'a kalsın en iyisi :A Mayıs ayını etkinlikle değerlendireceğiz malum.
Ben elimdeki 2 dizim ve arada film ile yaza kadar gider. Yazın ara veririm herşeye :A
Seinfeld'i yaza bitirmiş olur musun peki aşağı yukarı ona dair planların :A

• Güldürdün

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
3x1, 3x2

Bu bölümlerle birlikte anladık ki cidden her bölüm birbirinden bağımsız ilerliyor, bir önceki bölümle bir sonraki bölüm arasında karakterler haricinde hiçbir ortak nokta yok gibi, varsa da kayda değer değil.

3x1'de George'in masaj olayı ve sonrasında kafasının karışması tebessüm ettirdi. Onun yerinde olsaydım ben de erkeğe masaj yaptırmak istemezdim, fakat bunun sebebi erkeklerin elinin daha ağır olması tabii ki.. :A

3x2 bence de ilk bölümün gerisindeydi. George'ün dobralığı sonrası yaşananlar. Bu bölümde anladım ki dizide romantizme gerçekten yer yok, Seinfeld de Elenör'e öyle Ross'un Rachel'e olduğu gibi aşık değil. Kremlin'in Elenör'ü çıplak görmüş olmasından hiç rahatsız olmadı. :A

Şunu da anladım ki Friends benim için sanırım daima Seinfeld'in önünde olacak her anlamda. Buna güldürme de dahil... Friends'in sıcaklığını henüz bulamadım bu dizide. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
3x1, 3x2

Bu bölümlerle birlikte anladık ki cidden her bölüm birbirinden bağımsız ilerliyor, bir önceki bölümle bir sonraki bölüm arasında karakterler haricinde hiçbir ortak nokta yok gibi, varsa da kayda değer değil.

3x1'de George'in masaj olayı ve sonrasında kafasının karışması tebessüm ettirdi. Onun yerinde olsaydım ben de erkeğe masaj yaptırmak istemezdim, fakat bunun sebebi erkeklerin elinin daha ağır olması tabii ki.. :A

3x2 bence de ilk bölümün gerisindeydi. George'ün dobralığı sonrası yaşananlar. Bu bölümde anladım ki dizide romantizme gerçekten yer yok, Seinfeld de Elenör'e öyle Ross'un Rachel'e olduğu gibi aşık değil. Kremlin'in Elenör'ü çıplak görmüş olmasından hiç rahatsız olmadı. :A

Şunu da anladım ki Friends benim için sanırım daima Seinfeld'in önünde olacak her anlamda. Buna güldürme de dahil... Friends'in sıcaklığını henüz bulamadım bu dizide. :A
Şu cıplak görme olayı Friends dizisinde de çok var ve aşağı yukarı aynı tepkiler. Bu biraz onların kültürü diyelim :A
Yoksa kesinlikle Friends daha önde o konuda :A
İlerde tüm sezonu izleyince rast gele Seinfeld izlenebilir. Hatta hepsini izlemeden de atlayıp bakılabilir gibi. Hakim olunur yani diziye Friends'e oranla.