Klasik Seinfeld - Dizi Yorumları

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Hafta sonu öyle olsun yada bilmiyorum. Zaten 2. Sezonda da öyle oldu. Nadiren 4 bölüm oldu :A
Bu arada diğer detayı diyeyim.

Şu konuda izlediğimiz kadarı ile evet geneli öyle gibi:
misal Elaine ve Jerry olayı diğer bölüm hiç olmamış gibi devam etti :A
3.sezon zaten baya uzun, günde 2-3 bölüm rahat gider gibi zaten bir çırpıda bitirmek istemiyorum demiştin senin için de rahatlık olur hem :A

Hiç sorma zaten o yüzden sinir olmuştum ne o öyle hiç yaşanmamış gibi devam edilir mi 😡 :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,997
Puanı
1,060
3.sezon zaten baya uzun, günde 2-3 bölüm rahat gider gibi zaten bir çırpıda bitirmek istemiyorum demiştin senin için de rahatlık olur hem :A

Hiç sorma zaten o yüzden sinir olmuştum ne o öyle hiç yaşanmamış gibi devam edilir mi 😡 :A
Senin derdinde başka arkadaş :F
Ama merak etme zaten her bölüm birileri olacaktır ama acaba Friends gibi sevgililer uzun vadede bir çok bölümde olacak mı, Misal Ross'un hayatındakiler çok kalıyor. Umarım bu spoi değildir :A ama misal karısı vardı ve sahneleri hep devam etti. Onu diyorum :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Senin derdinde başka arkadaş :F
Ama merak etme zaten her bölüm birileri olacaktır ama acaba Friends gibi sevgililer uzun vadede bir çok bölümde olacak mı, Misal Ross'un hayatındakiler çok kalıyor. Umarım bu spoi değildir :A ama misal karısı vardı ve sahneleri hep devam etti. Onu diyorum :A
Ben Amerikan genişliğine pek alışamadım:A Yani Seinfeld Elanor'a aşıksa başkasını gözü görmemeli, aynısı kadın için de geçerli ne bu böyle bir bölüm canım cicim öteki bölüm selamun aleyküm. :A

• Güldürdün

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Yaaa ne aşkıııııııııııııı. Seinfeld'i diğer sitcomlarla karıştırmayın aşk arayan pembe dizi izlesin burada aşk falan yooooooooooook

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,997
Puanı
1,060
Ben Amerikan genişliğine pek alışamadım:A Yani Seinfeld Elanor'a aşıksa başkasını gözü görmemeli, aynısı kadın için de geçerli ne bu böyle bir bölüm canım cicim öteki bölüm selamun aleyküm. :A
Shskjsksksla :F (son söze)
Ama şu var. Sadece 4 karakter ve sadece 1 kadın başrol olduğu için böyle yapma gereği duymuşlardır :A yoksa biliyorsun en az beğendiğim bölüm o oldu :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,997
Puanı
1,060
Yaaa ne aşkıııııııııııııı. Seinfeld'i diğer sitcomlarla karıştırmayın aşk arayan pembe dizi izlesin burada aşk falan yooooooooooook
buna simdi cevap vereyim :A yalniz bu dizide olan ne peki? sadece 1 gecelik iliskiler o cok mu iyi sanki ama suda var, benim icin yorumlamak erken sayilir ne de olsa daha sadece 17 bölüm bakmisim. Bakalim hep ayni tarzda mi ilerleyecek yoksa farkliliklar olacak mi ama suana kadar gayet keyifli ilerliyor zaten.

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
buna simdi cevap vereyim :A yalniz bu dizide olan ne peki? sadece 1 gecelik iliskiler o cok mu iyi sanki ama suda var, benim icin yorumlamak erken sayilir ne de olsa daha sadece 17 bölüm bakmisim. Bakalim hep ayni tarzda mi ilerleyecek yoksa farkliliklar olacak mi ama suana kadar gayet keyifli ilerliyor zaten.
1 gecelik ilişkilerin olmadığı sitcom yok ki Friends'te daha fazla hatta bence :A
Yok tabii hep öyle gitmeyecek :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,997
Puanı
1,060
1 gecelik ilişkilerin olmadığı sitcom yok ki Friends'te daha fazla hatta bence :A
Yok tabii hep öyle gitmeyecek :A
orda 6 karakter var ve gayet normal ama benim merak ettigim bu dizide birisinin böyle 5-10 bölüm olan sevgilileri olacak mi? hatirlamiyorum o kisimlari ve Kramer'i en cok merak ediyorum :A ona da onun gibi cilgin biri yakisir :A

• Güldürdün

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and xdragxx

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,997
Puanı
1,060
Söylemeyim en iyisi :A
söyle sorun degil :A zaten burda bir tek ben yorum yazarken spoi kullanmisim. yorumlarda spoi yok ama bakmadim. Zaten daha önceden izledigim bir dizi oldugu icin cok önemli degil spoi ama tabi cok belirgin kisimlari deme. Friends harici diger dizilerimde son kisimlari hic hatiramiyorum ha bi de Will Smith'in dizisini hatirliyorum. O dizininde 30 sene sonra bölüm olayi vardi yilbasi öncesi. Ona da ilerde bakarim, Cok severdim. The Fresh Prince of Bel-Air ismi
------

+1000

Spoileri açıp okuyorum meraktan :A @Dosi
------

Bu arada ikinci sezonun en beğendiğim bölümü senin en az beğendiğin bölümü oldu :eek: :A
:mad:
SNK zamanida böyle yaptin :mad:

Son düzenleme:

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
2x5'i izledim bu gece de :A Bölüm eğlenceliydi ve hayatın içindendi :A Hepimiz ayıp olmasın diye bazı şeyleri söyleyemiyoruz bunu çok iyi yansıtmışlar :A
Ama henüz oyuncular potansiyellerinin çeyreğinde falanlar :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,997
Puanı
1,060
2x5'i izledim bu gece de :A Bölüm eğlenceliydi ve hayatın içindendi :A Hepimiz ayıp olmasın diye bazı şeyleri söyleyemiyoruz bunu çok iyi yansıtmışlar :A
Ama henüz oyuncular potansiyellerinin çeyreğinde falanlar :A
İddialı sözler. umarım öyledir :A
Yalnız bu bölüm bu bölümmü mü? (b)
5. Bölüm çok keyifliydi. Elaine'in taşınma meselesini konu alan bir bölüm oldu. Tüm sahnelerden keyif aldım :A George'un ve Jerry'nin aptallık ile ilgili konuşmalarıda eğlenceliydi. Elaine'in taşınmasını istediler ama yağmurdan kaçıp doluya yakalanma tabiri bu bölüme tam uydu :A
2. Sezon 5. Bölüm mü ? Benim yorumumla bağ kuramadım :A

• Güldürdün

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
İddialı sözler. umarım öyledir :A
Yalnız bu bölüm bu bölümmü mü? (b)
5. Bölüm çok keyifliydi. Elaine'in taşınma meselesini konu alan bir bölüm oldu. Tüm sahnelerden keyif aldım :A George'un ve Jerry'nin aptallık ile ilgili konuşmalarıda eğlenceliydi. Elaine'in taşınmasını istediler ama yağmurdan kaçıp doluya yakalanma tabiri bu bölüme tam uydu :A
2. Sezon 5. Bölüm mü ? Benim yorumumla bağ kuramadım :A
İddialı değil gerçek bunlar :A

Evet bu bölüm bağ da şurda :A Ayıp olmasın diye taşınmanı istemiyorum demedi ve üstüne 5000 dolar borç verecekti :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,997
Puanı
1,060
İddialı değil gerçek bunlar :A

Evet bu bölüm bağ da şurda :A Ayıp olmasın diye taşınmanı istemiyorum demedi ve üstüne 5000 dolar borç verecekti :A
Haydi inşallah ozaman :A ben de umutluyum zaten.

Diğer kısım ise tamamdır. Sen ve benim yorum çok farklı geldi ve acaba 5. Sezon 2. Bölüm mü diye düşündüm :A

• Güldürdün

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Haydi inşallah ozaman :A ben de umutluyum zaten.

Diğer kısım ise tamamdır. Sen ve benim yorum çok farklı geldi ve acaba 5. Sezon 2. Bölüm mü diye düşündüm :A
Öyle öyle ben arada bölümleri rastgele izlediğim için farkı çok net görüyorum :A Özellikle Elaine ve George aşırı farklı karakterler oluyor :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,997
Puanı
1,060
Öyle öyle ben arada bölümleri rastgele izlediğim için farkı çok net görüyorum :A Özellikle Elaine ve George aşırı farklı karakterler oluyor :A
George zaten o potansiyeli fazla fazla veriyor. Alıyorum enerjiyi :A Elaine bilemiyorum ama sen onu kadınlarda en komik olanı diye adlandırmıştın olabilir.
Ben onun havalimanı sahnesini baya beğenmiştim :A alarm çalmayıp geç kalkınca apar topar yola koyulup ve bunu Jerry ve diğerlerine bitkin halde anlatıp ama son kısımda başaramadığını dediği sahneler o bölümün en iyi kısmıydı bana göre ama o bölümde niye o kısmı değilde diğer ayrıntıları yorumladım bilmiyorum :F şimdi yapmış oldum :A

• Güldürdün

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
George zaten o potansiyeli fazla fazla veriyor. Alıyorum enerjiyi :A Elaine bilemiyorum ama sen onu kadınlarda en komik olanı diye adlandırmıştın olabilir.
Ben onun havalimanı sahnesini baya beğenmiştim :A alarm çalmayıp geç kalkınca apar topar yola koyulup ve bunu Jerry ve diğerlerine bitkin halde anlatıp ama son kısımda başaramadığını dediği sahneler o bölümün en iyi kısmıydı bana göre ama o bölümde niye o kısmı değilde diğer ayrıntıları yorumladım bilmiyorum :F şimdi yapmış oldum :A
Elaine benim ilk 3 sezon olmasa da olur dediğim bir karakterdi ama 4.sezonla birlikte kendisini buluyor ve zaten aldığı ödüllerden belli :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,997
Puanı
1,060
Elaine benim ilk 3 sezon olmasa da olur dediğim bir karakterdi ama 4.sezonla birlikte kendisini buluyor ve zaten aldığı ödüllerden belli :A
Yani daha 1 sezon daha normal seyirde izleyeceğim. Şu 4. sezonda baya iyi bölümler var galiba. O geçen attığım haberde de yer alıyordu. En çok o sezon için heyecanlıyım :A ama ben izlerken IMDB puanmış veya özetmiş yorummuş bakmıyorum bile. O an kendim izlerken beklenti olmadan izlemek istiyorum. O puanlar yanıltıcı olabiliyor. Sonuçta kişiye göre edinilen keyif zevki farklı oluyor :A

• Güldürdün

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Yani daha 1 sezon daha normal seyirde izleyeceğim. Şu 4. sezonda baya iyi bölümler var galiba. O geçen attığım haberde de yer alıyordu. En çok o sezon için heyecanlıyım :A ama ben izlerken IMDB puanmış veya özetmiş yorummuş bakmıyorum bile. O an kendim izlerken beklenti olmadan izlemek istiyorum. O puanlar yanıltıcı olabiliyor. Sonuçta kişiye göre edinilen keyif zevki farklı oluyor :A
Yok 3.sezon da ilk 2 sezona göre 1-2 tık üstte :A Hele bir bölüm var ki çoğu kişiye göre en iyi Seinfeld bölümü ve bana göre de ilk 3'e kesin girer :A Bir tane daha var aklıma gelen o da çoooook iyi :A

• Güldürdün