Klasik Seinfeld - Dizi Yorumları

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Yani, evet. Sonuç olarak ikisi de türünün efsanelerindendir diyerek tartışmayı sonuçlandıralım. :A
The Office izledin mi sen? Onu da çok seversin büyük ihtimalle. Ben 4.sezonu bitirdikten sonra ara verip ona başlayacağım. Daha önce izleyip yarım bırakmıştım. :A
Orası öyle bana göre Seinfeld ve Friends tür olarak komedi olarak geçse de elma ve armut kadar farklılar ve ikisi de kendi türleri açısından oldukça başarılı :D
Yok izlemedim ama aklımda :A Önce Friends bitsin sonra ona bakarım artık :D

• Beğendim
Reactions: phoebebuffay

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ben de Seinfeld'i çok boşladım. 4.sezonu bitirip Office'e geçmeyi planlıyordum ama 5-6 bölüm kalmasına rağmen 2 haftadır izlemiyorum. Film izleyesim geliyor hep bu aralar. :A
Amaaan boşver Office'i :A 5.sezonla dizi bambaşka bir seviyeye çıkacak araya başka sitcom sokma bence :A

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
5.sezon için Netflix'i bekleyeyim diyorum. Hem uzun vadede izlemek daha güzel oluyor. Friends'i izlerken de araya birçok dizi sokmuştum ve birkaç ay izlemediğim olmuştu. :A
Ne zaman geleceği belli değil maalesef belli mi ya da? :A
------

Friends'i beğenmemekte ne bileyim :A kaç bölüm izledin?
Sonradan açılıyordu. En sevdiğim ve en az 10 kere izlediğim yabancı dizim :bhr: (son sezonu hariç, onu az izlemiştim)
Son sezonunu bitirmedin sandım bir an :A

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
@phoebebuffay Ne diyor bu arkadaş? :A

İlk 5-10 bölümü çerezlik gör. Eğer sevmezsen ben de bir şey bilmiyorum :A
Friends'i beğenmemekte ne bileyim :A kaç bölüm izledin?
Sonradan açılıyordu. En sevdiğim ve en az 10 kere izlediğim yabancı dizim :bhr: (son sezonu hariç, onu az izlemiştim)
Çok övülüyor ya sosyal medyada o durum soğutuyor biraz beni. :A
Ben de Seinfeld'i çok boşladım. 4.sezonu bitirip Office'e geçmeyi planlıyordum ama 5-6 bölüm kalmasına rağmen 2 haftadır izlemiyorum. Film izleyesim geliyor hep bu aralar. :A
The Office > All :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Benim hiç izleyesim gelmiyor bir şey maalesef şu sıralar. :A
Ben de dönem dönem öyle oluyorum. Şuan Geniş Aile'ye sarmışım ama yarında bazı bölümlere bakıp ara verceğim. Ertelediğim ve sözünü verdiğim Anime & Manga durumları var. Bakalım Mart bitmeden nekadarına bakacağım :A

• Güldürdün
Reactions: HeisenBerg