Star Sefirin Kızı - Dizi Yorumları

Yiğitt

Emekli
9 Aralık 2013
73,827
44,739
1,061
Ankara
3. BÖLÜM

İlk üç bölüm içerisinde en sevdiğim bölüm oldu, epey dolu dolu bir bölümdü. Hiçbir sahnesi sıkmadan izlettirdi, yer yer gülümsetti. Sancar ve Nare, çocuklarını almaya gitti sefirin yanına. Neyse ki mesele fazla büyümeden Melek'i aldılar da sefirden ve üvey oğlundan kurtulmak kolay olmayacak gibi.

Son sahnede bozuldum epey, yapma Sancar reis... Menekşe gitsin yoluna. :(

Menekşe'nin annesi epey komediydi, Sancar'ın annesiyle kapıştıkları sahne güldürdü. :D

Fragman da epey dolu olmuş, yeni bölüm efso olacak anlaşılan. Gediz & Nare yükleniyor. :Z

• Harika
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Fav10 Survivor Şampiyonu
31 Mart 2012
58,838
38,523
1,060
36
Kayseri
Bölüm bitiyor son reklam yine harikaydı Nare sadıçları barıştırmak için uğraştı
başardı ama babası yine ortalığı karıştırdı bakalım bundan sonra ne olacak

Angelica

Favori Üye
Fav10 Survivor Şampiyonu
31 Mart 2012
58,838
38,523
1,060
36
Kayseri
Şuana kadar bölüm iyi gidiyor Sancar Gediz yüzleşmesi çok iyiydi Gedizi hala sevemedim ama sevemicem ya ben yeni karakter geldi menekşeyi seviyormuş evliliği duyunca salak yanlış anladı bakalım ne olacak

Yiğitt

Emekli
9 Aralık 2013
73,827
44,739
1,061
Ankara
5. BÖLÜM

Boş bir bölümdü ya, pek bir şey olmadı. Sancar ve Gediz'in küslüğü, sadıçlığının bitmesi bölüm boyu sürdü. Nare de ikiliyi barıştırmak için yollar denedi. Nare'nin babası da geldi, olayları o karıştıracak herhalde. :D

Elvan'ın Menekşe'yi epey bozması muhteşem sahneydi, Elvan'a bayılıyorum. Çok tatlı kadın. :bhr:

Sancar ve Gediz'in zeybek oynadığı sahne süperdi, helal olsun Engin ve Uraz'a. 👏

Yiğitt

Emekli
9 Aralık 2013
73,827
44,739
1,061
Ankara
7. BÖLÜM

Güzel bölümdü, 5 ve 6'ya göre daha dolu geçti. :X
Sancar ve Gediz'in hapisane sahnelerini izledik, Akın suçlu çıktı iyi bari sonunda. Akın ne yapar eder gelir karıştırır ortalığı yine... Müge ile Akın ilişkisi ayrı şok oldu, Müge'den bu saflığı beklemezdim. :(

Halise'ye iyi oldu, Nare'nin peşine adam takan oymuş Necdet vasıtasıyla... Otelde kalsın işte. :A

• Harika
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Fav10 Survivor Şampiyonu
31 Mart 2012
58,838
38,523
1,060
36
Kayseri
7. BÖLÜM

Güzel bölümdü, 5 ve 6'ya göre daha dolu geçti. :X
Sancar ve Gediz'in hapisane sahnelerini izledik, Akın suçlu çıktı iyi bari sonunda. Akın ne yapar eder gelir karıştırır ortalığı yine... Müge ile Akın ilişkisi ayrı şok oldu, Müge'den bu saflığı beklemezdim. :(

Halise'ye iyi oldu, Nare'nin peşine adam takan oymuş Necdet vasıtasıyla... Otelde kalsın işte. :A
NarSan mı NarGed mi Yiğit :D

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

xemrexxx

Favori Üye
18 Mart 2012
165,927
103,018
1,061
İstanbul
3. BÖLÜM

İlk üç bölüm içerisinde en sevdiğim bölüm oldu, epey dolu dolu bir bölümdü. Hiçbir sahnesi sıkmadan izlettirdi, yer yer gülümsetti. Sancar ve Nare, çocuklarını almaya gitti sefirin yanına. Neyse ki mesele fazla büyümeden Melek'i aldılar da sefirden ve üvey oğlundan kurtulmak kolay olmayacak gibi.

Son sahnede bozuldum epey, yapma Sancar reis... Menekşe gitsin yoluna. :(

Menekşe'nin annesi epey komediydi, Sancar'ın annesiyle kapıştıkları sahne güldürdü. :D

Fragman da epey dolu olmuş, yeni bölüm efso olacak anlaşılan. Gediz & Nare yükleniyor. :Z
Bölüm bitiyor son reklam yine harikaydı Nare sadıçları barıştırmak için uğraştı
başardı ama babası yine ortalığı karıştırdı bakalım bundan sonra ne olacak
7.BÖLÜM FRAGMANI
Benzetmeye bak @Ahmed ile @blacklion anlamıştır:A @Dosi @vadikızı @Bully @Forumdash