Star Sefirin Kızı - Dizi Yorumları

Yiğitt

Emekli
9 Aralık 2013
73,750
44,642
1,061
Ankara
Diziyi bırakma kararı aldım maalesef. Çok dizim var ve bazılarından fedakarlık yapmam gerekti, ilk gözden çıkardığım proje de bu oldu. Neslihan ve Engin faktörleri beni çok heyecanlandırsa bile senaryo tam olarak beklentimi karşılamadı, aslında ilk bölümlerdeki tadı çok iyiydi lakin ardından uzun diyaloglara kaymaya başladı, oyunculuklar çok iyi olsa da (özellikle Uraz mükemmel iş çıkarıyor) içerik olarak istediğimi alamadım. Belki de biraz bırakmaya bahane arıyorum, bilemiyorum. Ama dediğim gibi ilk gözden çıkardığım proje oldu, yolu apaçık olsun. Hep destekleyeceğim bir proje olacak. :X @vadikızı

• İlginç
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Fav10 Survivor Şampiyonu
31 Mart 2012
58,687
38,330
1,060
36
Kayseri
Diziyi bırakma kararı aldım maalesef. Çok dizim var ve bazılarından fedakarlık yapmam gerekti, ilk gözden çıkardığım proje de bu oldu. Neslihan ve Engin faktörleri beni çok heyecanlandırsa bile senaryo tam olarak beklentimi karşılamadı, aslında ilk bölümlerdeki tadı çok iyiydi lakin ardından uzun diyaloglara kaymaya başladı, oyunculuklar çok iyi olsa da (özellikle Uraz mükemmel iş çıkarıyor) içerik olarak istediğimi alamadım. Belki de biraz bırakmaya bahane arıyorum, bilemiyorum. Ama dediğim gibi ilk gözden çıkardığım proje oldu, yolu apaçık olsun. Hep destekleyeceğim bir proje olacak. :X @vadikızı
Sen bilirsin ama yanlış bir karar olmuş bence gayet iyi gidiyordu dizi ya bence bahane arıyordun ve bırakma kararı aldın :D urazıda beğenmişken istediğimi alamadım diyosan eğer bahane bence sen bilirsin ne diyim umarım pişman olup geri dönersin diziye

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

Özgür

Süper Mod.
28 Aralık 2011
23,004
19,221
1,059
Annem yüzünden maruz kalıyorum ama Uraz Kaygılaroğlu harika... Gediz harika karakter ama bilerek geri plana çekiliyor gittikçe. :F Gediz’in sevileceğini bu kadar tahmin etmediler herhalde. :A Ama ortilerin Engin ve Sancar sevdası yüzünden harcanır adam...

Alp Yenier eski müziklerini kullanmaya devam ediyor. :F Şuan Sevdam Alabora’daki tema çalıyor. :F

Özgür

Süper Mod.
28 Aralık 2011
23,004
19,221
1,059
Tam da beklenildiği gibi Nare affetti resmen onu kapı dışarı eden Sancar’ı güle oynaya piknik yapıyorlar ailece. :F

Angelica

Favori Üye
Fav10 Survivor Şampiyonu
31 Mart 2012
58,687
38,330
1,060
36
Kayseri
Sonunda başlıyor dizime kavuşuyorum fragmandan anlaşıldığı üzere Melek kayboluyor
bakalım bunun altından kim çıkıcak :D

• Harika
Reactions: STARAN