Star Sefirin Kızı - Dizi Yorumları

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Projeyi kabul etmeseydi yorumunu yapmadım çok daha iyi proje yapılabilirdi diyorum ben dizi konusunu diyorum

Bende onu dedim bak Neslihanda bir kadın bu senaryoda onu çeken Narenin güçlü olması ben öyle düşünüyorum

• Güldürdün
Reactions: Turkuazz

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Yapma Allah aşkına Miran masumdu diyorsun yok intikamla büyütülmüş bunların hepsi süslü laf.. Bi defa aşık kişi kötülük yapamaz sevdiğine istesede yapamaz.yahu en büyük kötülük Mirandan geldi hala masumdu diyorsun ya susuyorum.. Sancarda Miran da masum değil kimse süslü laf anlatmasın. Bir diziyi illa full izleyip yorumlamak ta şart değil. Dizi konusunu az çok biliyorum. O açıdan yorum yapıyorum.çok konuştum sanıyorum konu kapanmıştır :D

Full izleyerek yorum yapmalısın bu şarttır diğer sahneleride görmen lazım senin gibi düşünen çoktu diğer bölümleri izleyince düşünceleri değiştir :D bu bir
Yok ben anlatamıyorum galiba Miran masum demedim Miranın yaptığı şerefsizlikti ama adam aşık oldu diyorum aşık bencede kapansın anlaşamıyoruz

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Full izleyerek yorum yapmalısın bu şarttır diğer sahneleride görmen lazım senin gibi düşünen çoktu diğer bölümleri izleyince düşünceleri değiştir :D bu bir
Yok ben anlatamıyorum galiba Miran masum demedim Miranın yaptığı şerefsizlikti ama adam aşık oldu diyorum aşık bencede kapansın anlaşamıyoruz
Sırf Miran için 20-30 bölümü izleyip uğraşamam :A ha izleseydim dahi düşüncem değişmiyecek sen sebepler peşindesin ama hangi sebep yaptıklarını kabul ettirir diyelim haklı sebep bulunuyor yada kandırıldı bu yaptıklarını meşru yapmaz asla bende bunu anlatmaya çalışıyorum.zaten durduk yerde bunu yapmadı herkesin sebepleri bulunuyor ama senin yorumlarına bakılırsa her insanın yaptıkları hatalarda sebep bulunuyor hep sebeplerin arkasına sığınırsak işimiz zor :D

• Güldürdün
Reactions: Angelica

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Sırf Miran için 20-30 bölümü izleyip uğraşamam :A ha izleseydim dahi düşüncem değişmiyecek sen sebepler peşindesin ama hangi sebep yaptıklarını kabul ettirir diyelim haklı sebep bulunuyor yada kandırıldı bu yaptıklarını meşru yapmaz asla bende bunu anlatmaya çalışıyorum.zaten durduk yerde bunu yapmadı herkesin sebepleri bulunuyor ama senin yorumlarına bakılırsa her insanın yaptıkları hatalarda sebep bulunuyor hep sebeplerin arkasına sığınırsak işimiz zor :D
işte bunu @vadikızı ısrarla anlamıyor. halbuki çok güzel anlatıyoruz.. :( neyse.. :(

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
@vadikızı na kalsa Miran efendinin yaptıklarının sebebini anlamak uğruna her bölümü 3 saat dizinin bölümlerini izleyeceğiz :A
Dizi çok güzel olsa ben 5 saat de olsa izlerim beni bilirsin haftada kaç dizi izliom, hepsi çok iyiler. ama bu dizi baştan kötüydü maalesef..;) Miran olsa nolcak salla :D

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Dizi çok güzel olsa ben 5 saat de olsa izlerim beni bilirsin haftada kaç dizi izliom, hepsi çok iyiler. ama bu dizi baştan kötüydü maalesef..;) Miran olsa nolcak salla :D
Ben o tarz konulara dayanamıyorum hiç samimi değil adam kıza kötülüklerin kralını yapıyor sonra pişmanım deyip işin içinden çıkıyor bu kadar kolay mı sanki :D

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Doğru ve dizi baştan kötüydü o d a apayrı bi konu ;) ;) ;) ;) ;)
Dizinin ilk 3 bölümünü izlemiştim o açıdan biliyorum Konuyuda biliyorum ilk 3 bölümde başarılı sahneler de oldu eleştirdiğim kadar bazı yerlerde hakkını da teslim ediyorum. Ancak en büyük kötülük orada Miran yapıyor sonra da sırf pişman oldu diye hiç birşey olmamış gibi işin içinden çıkıyor bu çok saçma çok komik :D

• Harika
Reactions: cokiyitvci

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Dizinin ilk 3 bölümünü izlemiştim o açıdan biliyorum Konuyuda biliyorum ilk 3 bölümde başarılı sahneler de oldu eleştirdiğim kadar bazı yerlerde hakkını da teslim ediyorum. Ancak en büyük kötülük orada Miran yapıyor sonra da sırf pişman oldu diye hiç birşey olmamış gibi işin içinden çıkıyor bu çok saçma çok komik :D
Biz o kadar çok dizi yaptık bazıları değer bilmedi ama bunun gibi diziler !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Harika

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060

Ben birşey demiyorum demek ki sen bir olay gördüğün zaman sebebini araştırmıyorsun :D

• Olmamış

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
3. BÖLÜM

İlk üç bölüm içerisinde en sevdiğim bölüm oldu, epey dolu dolu bir bölümdü. Hiçbir sahnesi sıkmadan izlettirdi, yer yer gülümsetti. Sancar ve Nare, çocuklarını almaya gitti sefirin yanına. Neyse ki mesele fazla büyümeden Melek'i aldılar da sefirden ve üvey oğlundan kurtulmak kolay olmayacak gibi.

Son sahnede bozuldum epey, yapma Sancar reis... Menekşe gitsin yoluna. :(

Menekşe'nin annesi epey komediydi, Sancar'ın annesiyle kapıştıkları sahne güldürdü. :D

Fragman da epey dolu olmuş, yeni bölüm efso olacak anlaşılan. Gediz & Nare yükleniyor. :Z

• Harika
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Bölüm bitiyor son reklam yine harikaydı Nare sadıçları barıştırmak için uğraştı
başardı ama babası yine ortalığı karıştırdı bakalım bundan sonra ne olacak