TV8 Seda Sayan'la Yemekteyiz - Program Yorumları

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,826
Puanı
1,061
Tam istediğim trajediyi yakalayacağım bir tipmiş kaçırdım iyi mi :F

Bu tür cevaplarla elimi güçlendiriyorsunuz. Zaten emekli yaşlanmış birini şikayet etmekle uğraşamam. @Yiğitt hala olmamış atıyor, önceliğimi ona saklıyorum.
Yaşlandık ama daha ölmedim. :T:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Geceleri izliyordum bu programı kavgalar güzel oluyor. Özellikle şu kadının haftası fenaydı kadın herkese güldü yemekler çok güzel dedi 1,2 puan verdi hepsine birinci oldu. O kadar sinirlenmiştim ki RTÜK'e şikayet ettim. :F @Yiğitt @Çiğdem- @DarkLegenD @Forumdash @xBUGRAx @Harunnn60

Onur da iyice havalanmıştı beni eleştiremezsiniz falan diyordu geçen haftalarda bir yarışmacı haddini bildirdi. :A
Aaa bu tür yarışmacılar yüzünden yine soğudum yarışmadan uzun zamandır bakmıyorum cnm :A :A :A

Bu kadını Onur bey de yeni yarışmacılara çekiştirmişti :F Bir yarışmacımız vardı beğendiğim diyip yemekleri yiyordu puan verirken 2 veriyordu diye beğendin diye soruyordum beğenmedim diyemem ayıp olur diyordu diye anlatıyordu :F

Kendi haftalarında iyi puan almak için beğendim diye yorum yapıyorlar puan verirken 2 veriyorlar :A :A :A @Harunnn60 @Ahmed @xBUGRAx @Forumdash

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
Geceleri izliyordum bu programı kavgalar güzel oluyor. Özellikle şu kadının haftası fenaydı kadın herkese güldü yemekler çok güzel dedi 1,2 puan verdi hepsine birinci oldu. O kadar sinirlenmiştim ki RTÜK'e şikayet ettim. :F @Yiğitt @Çiğdem- @DarkLegenD @Forumdash @xBUGRAx @Harunnn60

Onur da iyice havalanmıştı beni eleştiremezsiniz falan diyordu geçen haftalarda bir yarışmacı haddini bildirdi. :A
Ben bu olay sonrası çıldırmıştım. :A Ülkenin özeti gibi işte. :A @Çiğdem-

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,826
Puanı
1,061
Aaa bu hafta ecünnüler haftasıymış 5 kadın :confused: Hayatta izlemem cnm :A :A :A @Harunnn60
Bence bir bak ablacım en orijinal haftalardan biri yaşanıyor. :A

18 yaşında bir oğlan katılmıştı sürekli ben aşçı yardımcısıyım diyen kadın çocuğa 10 puan vermişti o hafta da çok kaotikti izlemiş miydiniz. :A @xBUGRAx

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

18 yaşında bir oğlan katılmıştı sürekli ben aşçı yardımcısıyım diyen kadın çocuğa 10 puan vermişti o hafta da çok kaotikti izlemiş miydiniz. :A @xBUGRAx
Aaa onu biliyorum İmam haftası ve sonrası yok ben de sanırım :A :A :A

Dış sesi bile eleştirmiş öyle videosu görmüştüm :F

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060

İzledim Tuğba mıydı neydi. :A Bu formatı Zuhal Topal'la düşündüm o da çok eğlenceli sunar. :bhr:

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
Bu haftaya göz gezdirdim bu haftakiler tam çatlak. Hele o Sibel ile yaşlı kadın tam vahşet. :F @Çiğdem- @xBUGRAx @Harunnn60
@DarkLegenD

Kızzz deyince kadın kızdı sonra ne deseydim beyefendi mi deseydim dedi. :F
İzledim Tuğba mıydı neydi. :A Bu formatı Zuhal Topal'la düşündüm o da çok eğlenceli sunar. :bhr:
Yine bakmıyorum uzun zamandır hele bu 5 ecünnü haftası moda olursa daha dönüş yapmam :A @Harunnn60

Ama Ramazanda olsa izlenebilir aslında :A
Program tv8'e geçince yarışmanın kaos dozu %50 daha arttı :A Onur'da çok yoruldum diyor ama yarışmacıların seçiminde oda rol oynuyor :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,826
Puanı
1,061
Yine bakmıyorum uzun zamandır hele bu 5 ecünnü haftası moda olursa daha dönüş yapmam :A @Harunnn60

Ama Ramazanda olsa izlenebilir aslında :A
Ramazanda olur mu ki nasıl yiyecekler. :A

Zuhal veya Seda evet ya da Fatih Ürek. Aslında Kuşum Aydın ShowTürk'te yapıyordu altın günü programı o da olabilirdi. :A Gerçi Seda'yı sildim ben...

Program tv8'e geçince yarışmanın kaos dozu %50 daha arttı :A Onur'da çok yoruldum diyor ama yarışmacıların seçiminde oda rol oynuyor :A
Çok gıcık oluyorum Onur'a belki @DarkLegenD bilir Ekşi'deki bir yoruma çok kızmıştı tehdit etmiişti adam eleştiriye gelemiyor. :A