Sayılar ve Fonksiyon Soru Çözümleri (Sorusu olan buraya)

Frank Woods

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
20
Puanı
259
Fonksiyon ygs için 1-2 soru cikar da türev integral 11 de göreceğin temelidir

ne cinsinden istiyorsa onu yalnız bırakıyorsun o kadar zor bir sey degil. ben de 9. sinifim imkanin varsa esen 3 rengin mavi ve pembelerini zorlamanı tavsiye ederim

cok gelistiriyor.

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Fonksiyon ygs için 1-2 soru cikar da türev integral 11 de göreceğin temelidir

ne cinsinden istiyorsa onu yalnız bırakıyorsun o kadar zor bir sey degil. ben de 9. sinifim imkanin varsa esen 3 rengin mavi ve pembelerini zorlamanı tavsiye ederim

cok gelistiriyor.

Evet, bu yıl bilemedim gittim Zambak aldım ama hiç çözesim gelmiyor. :(

Frank Woods

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
20
Puanı
259
Evet, bu yıl bilemedim gittim Zambak aldım ama hiç çözesim gelmiyor. :(

Aga zambak cozecegine sal gitsin daha iyi :D Zambak cozerek kendini kandirirsin o kadar :) Güvender bile cok basit kanimca.

Temeli oturtmak istiyorsan palme mat sb al kafayi cekip sabaha kadar kasacak psikopat olacaksan esen al.

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Fonksiyonlardan hiç anlamam Cuma günüde sınavımız var ful fonksiyonlar çıkacakmış :D

Frank Woods

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
20
Puanı
259
Fonksiyonlardan hiç anlamam Cuma günüde sınavımız var ful fonksiyonlar çıkacakmış :D

Calisilinca cidden cok zor degil zor ama cok soru cozdugunde zamanla mantığını kavraığını ve en ücra köşelerden getirilmiş soruları bile bir şekilde yapabildigini goreceksin. ben sınavda mantık ve kümelerden yanlis yaptım onlar daha zor saka yapmiyorum

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061

Calisilinca cidden cok zor degil zor ama cok soru cozdugunde zamanla mantığını kavraığını ve en ücra köşelerden getirilmiş soruları bile bir şekilde yapabildigini goreceksin. ben sınavda mantık ve kümelerden yanlis yaptım onlar daha zor saka yapmiyorum

Küme en kolayı aslında :D

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060

Ben de en çok mantıkta zorlanıyorum. :( Bi de herkes basit, basit diyor. :D