Sarah Snook Resimleri ❤️‍🔥🔥🫶🏻

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
80

sarash_d.jpg

64191db49101b.image.jpg

ss (29).JPG

ss (28).JPG

ss (34).jpg

ss (33).jpg

ss (32).JPG

ss (31).JPG

ss (27).JPG

ss (12).JPG

ss (11).JPG

ss (9).JPG

ss (8).JPG

ss (7).JPG

ss (6).JPG

ss (13).JPG
ss (14).JPG

ss (15).JPG

ss (16).JPG

ss (17).JPG

ss (18).JPG

ss (23).JPG

ss (22).JPG

ss (21).JPG

ss (20).JPG

ss (19).JPG

ss (5).JPG

ss (4).JPG

ss (3).JPG

ss (24).JPG

ss (26).JPG

ss (25).JPG

ss (2).JPG

ss (23).JPG

ss (1).JPG

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Sürekli herkesi etiket etmek zorunda değilsin. İlgi duyanlar etiketsiz konuya girip yorumunu yapar. Sonuçta bu bir etkinlik durumu değil (veya bu konuları talep edenleri etiket edersin)

Foto dozu iyi olmuş ama özellikle sadece popo kısımla olan fotoyu eklemek biraz garip olmuş :A ona güldüm. @MEnes

Bana, güzelleri aman Ramazanda yapma diyenlerinde bu konulara hevesli olması ayrı tuhaf (bir önceki konudaki yorumlardan dolayı diyorum)
Ayrıca şuana kadar bu bölüme el atmayıpta özellikle ramazana denk getirip odaklamakta hoş olmamış.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Sürekli herkesi etiket etmek zorunda değilsin. İlgi duyanlar etiketsiz konuya girip yorumunu yapar. Sonuçta bu bir etkinlik durumu değil (veya bu konuları talep edenleri etiket edersin)

Foto dozu iyi olmuş ama özellikle sadece popo kısımla olan fotoyu eklemek biraz garip olmuş :A ona güldüm. @MEnes

Bana, güzelleri aman Ramazanda yapma diyenlerinde bu konulara hevesli olması ayrı tuhaf (bir önceki konudaki yorumlardan dolayı diyorum)
Ayrıca şuana kadar bu bölüme el atmayıpta özellikle ramazana denk getirip odaklamakta hoş olmamış.
Sonuna kadar haklı bir tepki Zey'den yine... Bu adam ahlaksız, terbiyesiz, iğrenç bir herif... Ramazan Ramazan mübarek ayda açtığı konulara bak... Boşuna sapık demiyorum ben bu iğrenç heriflere... Kanımı donduruyorsunuz hepiniz... @Sherlock @MasacRE @Maskeli Fedai

evyapimibira

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132
Puanı
65
Sonuna kadar haklı bir tepki Zey'den yine... Bu adam ahlaksız, terbiyesiz, iğrenç bir herif... Ramazan Ramazan mübarek ayda açtığı konulara bak... Boşuna sapık demiyorum ben bu iğrenç heriflere... Kanımı donduruyorsunuz hepiniz... @Sherlock @MasacRE @Maskeli Fedai
sapıklıkla ne ilgisi var, bu kadar kolay kullanılmaması gereken bir kelime bu, hassasiyet lazım. ilave olarak ramazan ayıyla da hiç ilgisi yok, sapıklık olduğunu düşünüyorsanız her ay sapıklıktır.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
sapıklıkla ne ilgisi var, bu kadar kolay kullanılmaması gereken bir kelime bu, hassasiyet lazım. ilave olarak ramazan ayıyla da hiç ilgisi yok, sapıklık olduğunu düşünüyorsanız her ay sapıklıktır.
Bu herif aylardır hiç bir konu açtı mı böyle, hayır açmadı... E şimdi niye özellikle bu konuları peşi sıra açmaya başladı ve bunları özellikle çıplaklık oranı yüksek resimlerden seçerek yapmaya başladı... Ben bunda bir bit yeniği ararım... Bu herif zaten iğrençliğiyle bilinen bir herif, adaşım diye demiyorum... Yancısı da Sapıkku... Bunların saygısı falan yok hiç bir değere... @Sherlock @MasacRE @Maskeli Fedai

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Etiketlediğim forum üyelerinden gelen dönüşlere göre sonraki konular için etiket listesi yapacağım, mesela seni çıkardım sonraki etiket listesinden şu an. Öyle düşün. Her seferinde herkese rahatsızlık vermeyeceğim yani.

İslam hoş görü dinidir. Ramazan ayı diye inanmayan halkımıza yönelik hizmetlerimizi durdurmak bize yakışmaz. :A
Girme kardeşim madem Ramazan ayındayız, konunun başlığı belli, kadını tanıyorsun girme madem Ramazan ayındayız. :A @MasacRE @Maskeli Fedai
Successiondaki abla mı bu (b)
Ta kendisi. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Etiketlediğim forum üyelerinden gelen dönüşlere göre sonraki konular için etiket listesi yapacağım, mesela seni çıkardım sonraki etiket listesinden şu an. Öyle düşün. Her seferinde herkese rahatsızlık vermeyeceğim yani.

İslam hoş görü dinidir. Ramazan ayı diye inanmayan halkımıza yönelik hizmetlerimizi durdurmak bize yakışmaz. :A

Girme kardeşim madem Ramazan ayındayız, konunun başlığı belli, kadını tanıyorsun girme madem Ramazan ayındayız. :A @MasacRE @Maskeli Fedai

Bir öncekinden sonra bu konuyada etiketlendiğim için yazdım haliyle. Son paragrafındaki mesajın fazlasıyla çirkin. Sana kolay gelsin

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

İğrenç herif üstlendiği misyona bak mübarek ayda... Neden 2 ay önce bu misyonun yoktu da şimdi oldu acaba... Girme diyeceğine neden benim önüme böyle bir konu çıksın ki... Belki tanımıyorum kadını belki cahilim ne belli... Siz Sapık heriflerin amacını ben bilmiyor muyum... Aaah ah, tüyler ürpertici bir hale geldiniz siz, tanıyamıyorum artık... @MasacRE @Maskeli Fedai

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,631
Puanı
1,061
Kadın aşırı şişko neyi taş gibi lan... Bildiğin kilolu... Ama yüzü güzel tabi, ona bir şey diyemem şimdi... :A

benim bir cevap yazmama gerek kalmadı :A
Güzelden en iyi ben anlarım diyen @DarkLegenD ‘in yorumunu alalım :A

Ben balık etli seviyorum yani herkesin güzellik algısı size uymak zorunda mı :bağır: sıvayan yerleri tutulasıca. Ss

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
İğrenç herif üstlendiği misyona bak mübarek ayda... Neden 2 ay önce bu misyonun yoktu da şimdi oldu acaba... Girme diyeceğine neden benim önüme böyle bir konu çıksın ki... Belki tanımıyorum kadını belki cahilim ne belli... Siz Sapık heriflerin amacını ben bilmiyor muyum... Aaah ah, tüyler ürpertici bir hale geldiniz siz, tanıyamıyorum artık... @MasacRE @Maskeli Fedai
Dosi Hanım en sevdiğimiz etkinliklerden olan Güzeller etkinliğini rafa kaldırınca bu misyonu üstlenmek durumunda kaldım, bir de rüyamda fok reis @destere üstadımı gördüm. Onun da etkisi var…

Konu önüne çıkınca bir şey olmaz zaten, içine girersen olabilir. Acımayıp girdiğine göre sen de pek masum değilsin zaten. Sonuçta kimseyi zorlamıyoruz konuya girmesi ve içinde cirit atması için. :A @MasacRE @Maskeli Fedai

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Dosi Hanım en sevdiğimiz etkinliklerden olan Güzeller etkinliğini rafa kaldırınca bu misyonu üstlenmek durumunda kaldım, bir de rüyamda fok reis @destere üstadımı gördüm. Onun da etkisi var…

Konu önüne çıkınca bir şey olmaz zaten, içine girersen olabilir. Acımayıp girdiğine göre sen de pek masum değilsin zaten. Sonuçta kimseyi zorlamıyoruz konuya girmesi ve içinde cirit atması için. :A @MasacRE @Maskeli Fedai
Yalnız @MEnes i bende etiket ettim. Ayrıca beni bundan sonra etiket etmesende illaki konulara girip bakarım. Bu konudaki foto dozunuda beğendiğimi belirtmiştim. Rahatsız olduğum kısım çok başka.

Raf olayı olmadan el atmıştın ama merak etmeyin düzenli giden senesi ve ayını aksatmadan aynı düzende ansızın dönecek @MasacRE

• Harika
  • Beğendim
Reactions: MasacRE and MEnes