slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Bir yere kadar biriksin, sonra toptan izlerim diye düşünüyordum. :A Ama günde 1 bölümde mantıklıymış. :A Bu arada keşke Akrep içinde özet bölüm yapsalar. :T
Aslında yayınlandıkça izlemek de güzel olurdu da fırsat kaçtı. :A

Aman kalsın son 12 çöp zaten. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Epey biriken bölümüm vardı, onları izlemeye başladım. 20, 21, 22 ve 23. bölümleri izledim. Dizi harika gidiyor gerçekten. Derin ve Volkan'ın arası epey kötü, iş boşanmaya kadar geldi. Selçuk mevzuları da epey öne çıktı, Haluk'un oğlu olduğunu herkes öğrendi. Sinan iyi ki gelmiş, bölümlere damga vuruyor. Melih ve Bahar'ı epey yakıştırdım, Gönül'ü aradan çekebilirsek olur gibi bu iş. :bhr:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
31. BÖLÜM (SEZON FİNALİ)

Ve tüm eksik bölümlerimi tamamladım. Harika bir sezondu gerçekten, çok beğenerek izledim. Son bölümler de gayet güzeldi, Derin'in kayboluşu ve peşi sıra yaşanan olaylar epey ilgi çekici ve sürükleyiciydi. Asya'nın babası da annesini aldatmış, o kadının da adı Asya'ymış. Bennu Yıldırımlar'ı görmek bile sevindirdi.

Son sahne de süperdi, sezon finalini çok beğendim. Volkan ve Derin'in nasıl tanıştığını, akabinde yaşanan olayları göstermesi güzeldi. Derin ve Asya uçurumdan aşağı yuvarlandı, Volkan'ın o sırada sadece ''Asya'' diye bağırması peki...

Yeni sezonu bekliyoruz artık. :Z

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Çarşamba günü kolaj bölümü varmış, haftaya da başlıyor. Özlemiştik. :bhr: Ama bu sezon Kanunsuz Topraklar için internete bırakacağım gibi. :(

• Üzücü
Reactions: 12.Adam

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Seren Serengil başlamış. :A

c1xkoe4.

cegeod1.
o9ox0i3.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Seren Serengil başlamış. :A

c1xkoe4.

cegeod1.
o9ox0i3.
Tanıtım bu akşama gelir mi acaba? Çekimler başlayalı çok uzun zaman oldu, acaba stokta bölüm çekmek mi istediler olası koronavirüs vakalarına vb. durumlar için? Aklıma stok bölüm çekme istekleri olabileceği geldi. Özledik artık, gelsin tanıtım ve bölüm. :Z

• Harika
Reactions: Carpe Diem

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Tanıtım bu akşama gelir mi acaba? Çekimler başlayalı çok uzun zaman oldu, acaba stokta bölüm çekmek mi istediler olası koronavirüs vakalarına vb. durumlar için? Aklıma stok bölüm çekme istekleri olabileceği geldi. Özledik artık, gelsin tanıtım ve bölüm. :Z
Bu akşam gelmezse bile yarın akşam kesin geleceğini düşünüyorum artık. Geçen haftaki kolaj bölümü bu haftaya attılar, büyük ihtimalle gelecek hafta başlıyor. Bende stoklu ilerlemek istediklerini düşünüyorum ama başka şeylerde olabilir. Bugün 2 hafta oldu çekimler başlayalı.

• Beğendim
Reactions: Yiğitt