Emre Ozansoy

Konu Editörü
Reaksiyon puanı
32,569
Puanı
1,060
Abi siz cidden şaka mısınız? Bahar ve Melih ne alaka ya 5 sene önce? Rezillik! Mert'ten bahsediyorlar bir de utanmadan.

Suna'nın gelişine kadar her şeyi izlettiler ya, izleyicinin aklıyla dalga geçiyorlar. Derin de çocuğunun, karısının olduğunu öğreniyor hala daha eve geliyor.

• Beğendim
Reactions: Alos

Emre Ozansoy

Konu Editörü
Reaksiyon puanı
32,569
Puanı
1,060
Bir şey diyeyim mi, bu bölüm final olsa güzel bir final olurdu. Yeni sezonda nasıl devam edecek bilmiyorum, ama ben devam etmeyeceğim o kesin. :D

Bu arada son sahnede Asya'nın "Ben kalemi henüz elime almadım... Bu romanın son cümlesini ben yazacağım!'' güzeldi.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Alos

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,386
Puanı
439

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,900
Puanı
850
Volkan gitti arabanın yanında koşa koşa ama araba yuvarlandı düştü :A

Bence de :A. Hiç hatırlamıyorum :A
Garip bir sahne olmuş belli, izleyeyim bari. :A Ah bu dizi flashbacklerle devam etmese bari, o zaman belki bir şansı hak eder. :A Bu arada yeni sezonda da 4-6 arası gidecek bence hatta daha kötü. :A

• Güldürdün
Reactions: Alos and 12.Adam

Alos

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,386
Puanı
439
Garip bir sahne olmuş belli, izleyeyim bari. :A Ah bu dizi flashbacklerle devam etmese bari, o zaman belki bir şansı hak eder. :A Bu arada yeni sezonda da 4-6 arası gidecek bence hatta daha kötü. :A
İzle izle :A. Umarım devam etmez flashbacklerle:A. Niye ki bence iyi senaryo yazılırsa bu oranlara yakın alır :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,900
Puanı
850
İzle izle :A. Umarım devam etmez flashbacklerle:A. Niye ki bence iyi senaryo yazılırsa bu oranlara yakın alır :A
Bu tarz diziler sezon finali yapınca ikinci sezon düşüşe geçiyor ki geçmeyen ciddiyim çok az dizi vardır. :A Bu yüzden iş senaryoyla falan alakalı değil. :A

Son sahneyi de bir daha gösterdiler :Z

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and Alos