'Süslü Korkuluk' İle İlgili Flaş Gelişme: TV8'de Yayınlanmayacak!

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,905
Puanı
360

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,168
Puanı
1,060
Tanıtımı yayınlandıktan, bangır bangır TV8'de yayınlanacağı söylendikten sonra mı anlaşma bozuluyor, maşallah ne kadar profesyoneller.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,018
Puanı
1,061
Yılın ilk bomba haberi diyebiliriz. Maşallah yayından 2 saat önce kalkan diziler mi dersin fragmanı yayınlanmasına rağmen ortada kalan işler mi dersin bu sezon bombalara doyduk. :A

Şaka bir yana ne oldu da aralarına kara kedi girdi gerçekten merak ediyorum zira iki tane başarılı iş birliğinden sonra kimsenin beklemediği bir gelişmeydi. Aslında dijitalde yayınlanırsa ben de izleyebilirim ama Çağatay Ulusoy'un her dijital platformdan fırlaması biraz gına getirdiği için TV'de kalması daha uygun olabilir. Zaten geçen sezona damga vurmuş işleri yapan bir firmanın diğer kanallar tarafından kolay reddedileceğini sanmıyorum ama TV8 adına önemli bir kayıp olduğu kesin. Bir de yerine gelen işin de aynı ölçüde iddialı olmasını beklersin ama ala ala NTC dizisi aldılar büyük talihsizlik. :A

Kaynağın @Aserat olması lazım , herkesten önce o fark etti bu durumu . :A
Acun 'la Ogm 'nin arası bozulmuş resmen . :eek:
Bu diziyi kapan kanal çok şanslı bence , tutması garanti gibi. Star TV kapar umarım , ihtiyacı var böyle bir projeye . :D @Mircan Saye
Evet ama sadece şakasına yazmıştım ve böyle bir şeye ihtimal vermiyordum demek ki kalbim temizmiş. :A Neyse o zaman Kırmızı Oda sezon sonuna kadar iktidar. :Z

Bu arada anlaşmazlığın nedeniyle ilgili kendimce bir tahminim var. Belki OGM daha uygun bir günde yayınlanmasını (mesela çarşamba) istemiştir ama TV8 Survivor çok iyi reytingler aldığı için onu oynatmaya kıyamamış ve perşembe-cuma ikilisinden birini göstermiştir. Perşembe CK, cuma KO olduğu için de planlama sıkıntısı yaşanmıştır. Bana gayet mantıklı geldi hop inandım şu an. :A

• Güldürdün
Reactions: Cervantes

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,435
Puanı
409
Beklediğim dizilerden bakalım nerede yayınlarsa yayınlansın bu diziyi kaçırmam.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,872
Puanı
1,061
Kaynağın @Aserat olması lazım , herkesten önce o fark etti bu durumu . :A
Acun 'la Ogm 'nin arası bozulmuş resmen . :eek:
Bu diziyi kapan kanal çok şanslı bence , tutması garanti gibi. Star TV kapar umarım , ihtiyacı var böyle bir projeye . :D @Mircan Saye
Kavga basitlik skandal diyince akla 1 şokopop 2 Aserat gelir :A

• Güldürdün

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,383
Puanı
860
Acun için Kırmızı Oda ne kıymetliymiş be :F yerine Süslü Korkuluk gelse daha yüksek alırdı :A neyse yırttı kefeni biraz daha devam eder :A

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Olayın Kırmızı Oda'yla alakası olmamasına rağmen hala ona bağlayanları gördükçe gözlerim yaşarıyor. :A @Cervantes
Her zaman ki halleri ama boşa seviniyorlar çünkü Ogm ile Tv8 'in arasında öyle söylenildiği gibi bir sıkıntı yokmuş . Nereden biliyorsun dersen Ogm Pictures ve Acun Medya birlikte Yunanistan 'a bir dizi çekmeye başlamışlar bugün. Yani sorun muhtemelen ya Tv8'in yayın gününe uymadığı içindir , ya da Ogm 'nin projeyi dijital bir proje yapmak istemesi. Yani olayı Kırmızı Oda'ya bağlayanlar boşa sevinmesinler . :A

• İlginç
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,018
Puanı
1,061
Her zaman ki halleri ama boşa seviniyorlar çünkü Ogm ile Tv8 'in arasında öyle söylenildiği gibi bir sıkıntı yokmuş . Nereden biliyorsun dersen Ogm Pictures ve Acun Medya birlikte Yunanistan 'a bir dizi çekmeye başlamışlar bugün. Yani sorun muhtemelen ya Tv8'in yayın gününe uymadığı içindir , ya da Ogm 'nin projeyi dijital bir proje yapmak istemesi. Yani olayı Kırmızı Oda'ya bağlayanlar boşa sevinmesinler . :A
Aaa bak bunu bilmiyordum nereden gördüysen bana da at. :eek: Zaten öyle bir sıkıntı olsa bile hıncını diğer diziden çıkaracak kadar profesyonellik dışı bir hamle yapılmaz ikisi ayrı şeyler sonuçta. :A

Aslında böyle çatlamalarını izlemek de keyifli oluyor ama hep boşa çaba. :A

• Güldürdün

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,329
Puanı
1,060

Dijitale yapmayı düşünseydi en başta Tv 8 ile anlaşma olmazdı ki başka birşey var ama biz bilmiyoruz bence :D

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Dijitale yapmayı düşünseydi en başta Tv 8 ile anlaşma olmazdı ki başka birşey var ama biz bilmiyoruz bence :D
Bu proje ile ilgili ortak noktada buluşamamışlar demek ki . :A Yani öyle söylendiği gibi büyük bir krizin yaşandığını sanmıyorum . :D Mesela Kanal D 'de Medyapım 'dan Maske Kimsin Sen yarışmasını aldı , fragmanı yayınladı ancak proje son anda Fox 'a geçti . Yani bunlar olabilecek şeyler , bunlar oldu diye kanalla yapım şirketi kanlı bıçaklı olmuyor , yine birlikte çalışmaya devam ediyorlar. :A

• Beğendim
Reactions: Angelica