Yeme-İçme Ruffles

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Patates cipslerinin tırtıklı ve biraz tuzlu fakat bir o kadar da lezzetli olan markasıdır. Onlarca senedir cips piyasasının zirvesindeki birkaç isimden biridir. Original, ketçaplı ve peynirli soğanlı olmak üzere Türkiye piyasasında genel olarak üç farklı çeşidi bulunmaktadır.

1_org_zoom.jpg

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Nedense Lays ve Doritos'un yanında her zaman üvey evlat muamelesi yaptığımdır. Hatta taso yıllarımdaki Cheetos'ları bile katabiliriz. :A Olursa severek yerim ama Ruffles'ı kendi öz irademle satın almayalı 5-10 sene geçmiştir belki de. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Benim için Lays'le aynı seviyede Doritos'un altındadır. Ketçaplı olanı hariç pek sevmem. Original de fena değilde fazla tuzlu, bir el arsalar güzel olacak. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Ben çok beğenmiştim ama hepi topu 1 veya 2 kez yedim.Çok zor bulunan bir çeşidi. :A Denizli'de buluyor mu?Getirr de bile yok.
Valla hiç denk gelmedim belki vardır da genellikle BİM'e gidiyorum bu yüzden görmem imkansıza yakın. :A İstanbul'da bile o kadar zor bulunuyorsa Denizli ihtimali aşırı düşük. :A

• Güldürdün

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Üretimi kaldırmış olabilirler. :A Neden Bim? Şok ve A101 in gözü yaşlı:A
Aynen o ihtimal yüksek.

Dışarı çok az çıkıyorum, en son okul için kendime göre sık çıkıyordum artık o macera da bitti sayılır. :A BİM'de diğer marketlere kıyasla hem evime yakın hem de daha iyi, bu yüzden tercih ediyorum. :A Ha tabi arada diğerlerine de gidiyorum. :A

• Güldürdün

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,343
Puanı
1,060
Aynen o ihtimal yüksek.

Dışarı çok az çıkıyorum, en son okul için kendime göre sık çıkıyordum artık o macera da bitti sayılır. :A BİM'de diğer marketlere kıyasla hem evime yakın hem de daha iyi, bu yüzden tercih ediyorum. :A Ha tabi arada diğerlerine de gidiyorum. :A
Bim 'in farkı nedir?

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl