Reyting Deneklerinin Değişmiş Olma İhtimali

cookies

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Evet örnek veriyorum Gönül Dağı tarzında çok dizi yaptı aile dizisi TRT lakin hiç yüksek gitmezdi hadi bu daha farklı ve güzel olsun ama bu tarz bir iş 10 reytingler kimse beklemezdi.
Bence deneklerle alakalı dediğim gibi.Muhafazakar denekler baya arttırıldı diye düşünüyorum

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,114
Puanı
710
Reytinglerde 2000 ve 2000'den önce sitcom komedi aile dizileri daha çok tutardı.2000'den sonra Asmalı Konak ile başlayan ağa dizileri tutunca komediler silindi.Kanallar el değiştirince reytingleri olmuyor nedense?

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Evet örnek veriyorum Gönül Dağı tarzında çok dizi yaptı aile dizisi TRT lakin hiç yüksek gitmezdi hadi bu daha farklı ve güzel olsun ama bu tarz bir iş 10 reytingler kimse beklemezdi.
İşte çok konuşuldu falan filan da bu dizi anca sezon sonu aldığı oranları alabilirdi bence, hem sosyal medyayla dizilerin arasında doğru orantı yok.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bence deneklerle alakalı dediğim gibi.Muhafazakar denekler baya arttırıldı diye düşünüyorum
Bence tam muhafazakarlık ile alakalı değil kanal ile alakalı öbür türlü de zaten giderek Türkiye'nin genelinde kaliteli iş arayan dijitale yöneliyor. Tvye bakmıyor çoğu genç ve evinde oturup bu tarz dram şiddet temalı işler seven çok fazla kişi var ve bu kişiler dijital yerine TV izleyen yani bence denek değişsin değişmesin ülke geneli bence yavaş yavaş zaten böyle oluyor.

• Beğendim
Reactions: cookies