Reyting Deneklerinin Değişmiş Olma İhtimali

cookies

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Geçen yazdan bu yana reyting deneklerinin değiştiğini düşünüyorum.Bildiğiniz üzere Rtük Romantik komedilere karşı bir kurum ve buna karşı denekleri daha muhafazakar kesimlere kaydırdığını düşünüyorum.
Şu anki yaz dizileri geçen yazlardaki yaz dizileri kadar sosyal medyada ilgi görüyorlarken reytingleri yerlerde
Bu sene içinde daha çok drama,daha çok kadınlara şiddet içeren yapımların reyting rekorları kıracağını düşünüyorum.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Zaten denekler ara ara değişiyor diye düşünüyorum. Bu seneki durumun bir nedeni de bence dizilerin fazlalığı eskiden bu kadar yaz dizisi bir günde toplanmıyordu. Sosyal medya ne zaman reytinge yansıdı ki

• Beğendim
Reactions: baron

cookies

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Zaten denekler ara ara değişiyor diye düşünüyorum. Bu seneki durumun bir nedeni de bence dizilerin fazlalığı eskiden bu kadar yaz dizisi bir günde toplanmıyordu. Sosyal medya ne zaman reytinge yansıdı ki
2015 yazında daha çok dizi vardı.

Sosyal medya bi nebze yansıtıyor reytingleri.Hiç olmazsa 4ü geçmeleri lazımdı dizilerin bu yaz.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
2015 yazında daha çok dizi vardı.

Sosyal medya bi nebze yansıtıyor reytingleri.Hiç olmazsa 4ü geçmeleri lazımdı dizilerin bu yaz.
2015 de ama bildiğim kadarıyla genel olarak reytingler çok iyi değildi yine en fazla bir günde bir tane iyi alan çıkıyor. Ayrıca yaz dizileri giderek daha kalitesiz oluyor bu da bir gerçek. İzleyiciler de artık bıkmış olabilir. 2015 durumu ile şu anki durum bir değil. Deneklere gelirsek denekler zaten değişiyor. Bu bir gerçek.

• Beğendim
Reactions: baron and cookies

cookies

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Kaliteli diziler 1 2 reyting
Kadına şiddet taciz tecavüz dizileri rating rekorları kırıyor
Bu sene şiddetin daha fazla izleneceğini düşünüyorum
------

2015 de ama bildiğim kadarıyla genel olarak reytingler çok iyi değildi yine en fazla bir günde bir tane iyi alan çıkıyor. Ayrıca yaz dizileri giderek daha kalitesiz oluyor bu da bir gerçek. İzleyiciler de artık bıkmış olabilir. 2015 durumu ile şu anki durum bir değil. Deneklere gelirsek denekler zaten değişiyor. Bu bir gerçek.
2015 yaz reytinglerine git ağzın açık kalır :A
------

Seni döveyim +15 reyting alayım ne dersin @cookies :A
Mantıklı bir karar :A

• Güldürdün
Reactions: EmreCan

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bu sene şiddetin daha fazla izleneceğini düşünüyorum
------

2015 yaz reytinglerine git ağzın açık kalır :A
------

Mantıklı bir karar :A
Bakıyorum da günde bir tane iyi diğerleri kötü ki gene Kırgın Çiçekler var mesela o farklı dizi zaten yaza göre. Eski romantik komediler ile şimdikiler de aynı değil daha klişe alışkın olduğumuz şeyler. Bir de tvde kaliteli işler tutmuyor çünkü dijital işlere yöneliyor. Bu tarz şiddet dramda bu işlerden anlamayan oturan teyzelere kalıyor bu ilerleyen süreçte daha da artması muhtemel. RTÜK buna yönelik hamle yapmış olabilir ama zaten TV her sene kalitesizleşiyor.

• Beğendim
Reactions: cookies

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Denek konusunda yorum yapamam ama TRT'ye karşı bir torpil olduğunu düşünüyorum. En azından bir iki dizisi için.

• Beğendim
Reactions: cookies