Reynmen : "Albüm Yapacağım!"

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
  • Güldürdün
  • İlginç
Reactions: Çiğdem and dreamy

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,732
Puanı
710
Bir kez dinledim bu rezaleti evet :A Ayrıca her tarafta maruz da kalıyoruz şarkıya parça parça da olsa :T:
Top10 listesinden bahsediyorsan sen hiç oylamıyorsun ki. :A Gizli gizli sonuçları takip ediyorsun o zaman, buna oy vererek engel olabilirsin suç sende :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Top10 listesinden bahsediyorsan sen hiç oylamıyorsun ki. :A Gizli gizli sonuçları takip ediyorsun o zaman, buna oy vererek engel olabilirsin suç sende :A
Arada oyluyorum ya :A Ama oradan bahsetmiyorum, dışarıda olsun nette olsun bir şekilde çıkıyor karşıma :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: dreamy and MasacRE

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,732
Puanı
710
Hadisenin şey videosunda maruz kaldım zaten işkenceye :F Ve maruz kalma dışında insan bile bile niye işkence çekmek ister dinlenyenleri oyüzden anlayamadım sanırım türkler zevk alıyor işkenceden :A :A :A
Benim kulağım bayram ediyor dinlerken belki. :A Bu arada Hadise demişken onun da yeni teklisi çıktı bakalım beğenecek misin, izlenebilecek bir klip korkmadan tıklayabilirsin. :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Benim kulağım bayram ediyor dinlerken belki. :A Bu arada Hadise demişken onun da yeni teklisi çıktı bakalım beğenecek misin, izlenebilecek bir klip korkmadan tıklayabilirsin. :A
Sürekli dinleyenlere işkence gelmiyor demek ki :A
İrem gibi Hadisede düştü gözümden daha ağızlarıyla sincap yakasalar yinede benden yana umutları olmaz :A :A :A

@dreamy Kırmızıyla çizdim yere bak @MasacRE diyorum işkenceden zevk alıyorlar :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE