Reynmen : "Albüm Yapacağım!"

Emre Ozansoy

Favori Üye
26 Ağustos 2017
666
196
54
İstanbul
Sosyal medya fenomeni Reynmen, albüm çıkaracağını Instagram hesabı üzerinden duyurdu.

İlk çalışması Derdim Olsun'un ardından yayınladığı Ela şarkısı ile adını büyük kitlelere duyuran Reynmen, şu açıklamayı yaptı:

"Tüm müzik camiasından özür dileyerek başlamak istiyorum.Çünkü albüm yapacağım haberini sizlere vermek istedim.Konser de yapacağım. Buradan beni çekemeyen sanatçı ağaeylerim ve ablalarım konserime bilet almasınlar, onlara ben göndereceğim. "

dreamy

Favori Üye
21 Temmuz 2016
5,864
2,928
360
Manisa
Bekliyoruz. :Z Yalnız saygılı olup böyle bir dille konuşmasa ve sadece müziğini yapsa harika olacak... İki şarkın da gayet dinlendi yani bu kadar herkese laf yetiştirmenin ne mantığı var. Bana bile batmaya başladı bu durum.

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem and kerem

Çiğdem

Moderatör
30 Aralık 2013
134,485
98,437
1,060
27
Giresun
Bekliyoruz. :Z Yalnız saygılı olup böyle bir dille konuşmasa ve sadece müziğini yapsa harika olacak... İki şarkın da gayet dinlendi yani bu kadar herkese laf yetiştirmenin ne mantığı var. Bana bile batmaya başladı bu durum.
Boşuna müzik yapan kimselerin kişilik kalitesi de müziğine yansır demiyor Almanlar. :A
Tilki Kızın erkek hali bu oğlan :F Müzik piyasası kız haliyle uğraşamıyorkan birde erkek hali çıktı başımıza hadi bakalım buyur burdan yak şimdi :F :F :F @MasacRE @turkuazz @xemrexxx