ABC Resurrection 1. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,727
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Doğrudur,ben diziye bir iki bölüm fazladan şans verdim ama beni hayal kırıklığına uğrattı.

Black Sails'de ilk 5 bölüm çok kötüydü ama son 3 bölüm müthişti,öyle olur diye umut etmiştim ama yanıldım.:(
Yanılabilirdim de tabii belli olmuyor. Zaten diziye yorumlar olumlu yönde değişirse devam ederim diye açık kapı bırakmıştım. :)

Black Sails için şimdi öyle diyince yeniden bir şüphe bıraktın tam da 5. bölümde bıraktım. :):)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Yanılabilirdim de tabii belli olmuyor. Zaten diziye yorumlar olumlu yönde değişirse devam ederim diye açık kapı bırakmıştım. :)

Black Sails için şimdi öyle diyince yeniden bir şüphe bıraktın tam da 5. bölümde bıraktım. :):)
Yorumum spoilik olabilir.:) Black Sails'de dizinin başından beri gemilerin denize inmesini bekliyordum o gerçekleşti.:)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x7

Son iki bölümdür sıkılmaya başlamıştım bu bölüm iyi geldi..

Ne bu yahu bir anda nisan yağmuru gibi serpildiler... de neden,niçin..ne olacak falan...(b)

Birinin ölümü hepsini tetikledi mi noldu dönen dönene,daha hiç bir şey açıklığa kavuşmamışken bu dizi nasıl 8 bölümlük olur ? bir bölüme nasıl sığdıracaklar bütün açıklamaları?:)

Rachel tekrar geri döndü, aldatan kadın da kocasının evine değil aşığının evine gidip kocaya gene darbe vurdu, yapılır mı bu kardeşim?:)

Asıl soru neden bu işler Arcadia'da oluyor o büyük mesele işte...:)

7/10

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
1x7

Son iki bölümdür sıkılmaya başlamıştım bu bölüm iyi geldi..

Ne bu yahu bir anda nisan yağmuru gibi serpildiler... de neden,niçin..ne olacak falan...(b)

Birinin ölümü hepsini tetikledi mi noldu dönen dönene,daha hiç bir şey açıklığa kavuşmamışken bu dizi nasıl 8 bölümlük olur ? bir bölüme nasıl sığdıracaklar bütün açıklamaları?:)

Rachel tekrar geri döndü, aldatan kadın da kocasının evine değil aşığının evine gidip kocaya gene darbe vurdu, yapılır mı bu kardeşim?:)

7/10
Caleb demişti tahmin edemeyeceğiniz kadar çoklar diye :)

Güzel bir bölümdü özellikle son bölümlerle karşılaştırıldığında çok iyi bile diyebiliriz. :D

Rachael öldü öldü dirildi :)) Bir anda ne çok oldu öyle dönenler :eek: Küresel bir şeye dönüşecek gibi bu dönmeler süper olur öyle olursa. Bence Caleb yolluyor dönenleri hatta onun için gitmiş bile olabilir :)

8.5/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Caleb demişti tahmin edemeyeceğiniz kadar çoklar diye :)

Güzel bir bölümdü özellikle son bölümlerle karşılaştırıldığında çok iyi bile diyebiliriz. :D

Rachael öldü öldü dirildi :)) Bir anda ne çok oldu öyle dönenler :eek: Küresel bir şeye dönüşecek gibi bu dönmeler süper olur öyle olursa. Bence Caleb yolluyor dönenleri hatta onun için gitmiş bile olabilir :)

8.5/10

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
1*8
En sıkılmadan izlediğim Resurrection bölümüydü herhalde. :D

Barbara döndü ama Fred'e dönmedi repliği güzeldi :) Mag'in tutuklanması kötü oldu ama dönenler için iyi gibi.. Diğer dönenlerle dizi bambaşka bir hal aldı. :) Bellamy meğer Jacobun kankasının abisiymiş onu da finalde öğrenebildik anca.
Güzel bir sezon finaliydi.

9/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059