Showtime Ray Donovan 2. Sezon Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x12. bölüm

Sezon Finali harikaydı .. sezon finalinden çok sanki tam final havasındaydı . bir bakıma herşey yoluna girmiş gibiydi ?

mick in para konusunda şansının yaver gitmesini istiyordum , mickey karakteri bana ray dan daha sempatik daha neşeli geliyor.., sonunda konuşan, kaptan isimli atla yüzü güldü ihtiyarın bende mutlu oldum :)
ray donovan ın kıyamadığı kate e avi kıydı, hemde temiz kıydı :) ray in kadını ortadan kaldırmaya yüreği el vermedi, aslında avi ye teşekür etmesi lazım büyük bir beladan kurtardı ray i :)
kate i kaybeden ray, bundan sonra dötüde kaybetsem dünya umrumda değil, diyerek gözünü kararttı ve cookie brown u ortadan kaldırdı, temiz iş çıkardı, suçlamalarada maruz kalmayacaktır büyük ihtimalle suç bavuldaki parayı alan cokie nin adamının üstünde kalacak ,
abby gördü hanyayı konyayı? jim gibi bir salağın cookie yi ortadan kaldıracağını düşünmekle ne kadar büyük aptallık ettiğini anlamış oldu. öyle katil olmak herkesin harcı değil :) son sahnede gelip ray in kucağına atlar gibi bakışı, kadının hatasından döndüğünü gösteriyor ama abby den bir cacık olmaz yine iki güne başka bir sorun çıkaracaktır ?
ashley in birlikte olduğu steve adlı psikopatın bağaja sokulup polise teslim edildiği sahnede güzeldi :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,761
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Biraz konu dışı olacak ama en uygun yer burası sanırım. Jon Voight, Angelina Jolie'nin babasıymış. Bilmiyordum şaşırdım baya görünce. :D

Büyük ihtimal çoğunuz biliyorsunuzdur benim cahilliğimdir ama paylaşayım yine de. :D @destere @sürgünüm @Forumdash

1335835581_feuds-11-jon-voight-angelina-jolie-560.jpg

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Biraz konu dışı olacak ama en uygun yer burası sanırım. Jon Voight, Angelina Jolie'nin babasıymış. Bilmiyordum şaşırdım baya görünce. :D

Büyük ihtimal çoğunuz biliyorsunuzdur benim cahilliğimdir ama paylaşayım yine de. :D @destere @sürgünüm @Forumdash

Benim adamım Billy Bob Thornton'da, Angelina Jolie'nin eski kocası. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

ilk defa şimdi duydum :)

eğer tery ve bunchy veya ray gibi yetiştirseydi angelinayı angelina çoktan psikolojik bunalım sonucu intihar etmişti:) umarım angelina küçükken rahiplerin tacizine uğramamıştır :) çünkü babada pek hayır yok çocuklarını sapık rahiplere teslim ediyor :)