Show Ramo - Dizi Yorumları

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060

:A :A Ramo benimmm

e1hhyr.png

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
En iyi bölüm geliyor gibi, tempo gittikçe yükseliyor. 6.bölüm de güzeldi ama önceki bölümler düşük tempoluydu, bu da reytinglere yansıdı.

İnşallah her şey için geç olmamıştır.
YouTube dan anladığım kadarıyla Ramo bu hafta ilk2 ye girecektir edhoyu askıya alacaklar olacak benim gibi 😂

• Beğendim
Reactions: batuhankaralar

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
YouTube dan anladığım kadarıyla Ramo bu hafta ilk2 ye girecektir edhoyu askıya alacaklar olacak benim gibi 😂
Ramo youtube'da hep iyiydi zaten :D Seyirci belki de nasılsa bölüm youtube'da direkt yayınlanıyor diye TV'den bakmıyor.

Edho seyircisi ne kadar eleştirse de kitle kemikleşti artık, zirveyi bırakmıyor :A Benim de TV'den tercihim EDHO oluyor :)

Survivor kötü etkilemişti Ramo'yu. Bakalım bu hafta gözle görülür bir yükseliş olacak mı. Olmazsa geçmiş olsun. :D

• Beğendim

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
Ramo youtube'da hep iyiydi zaten :D Seyirci belki de nasılsa bölüm youtube'da direkt yayınlanıyor diye TV'den bakmıyor.

Edho seyircisi ne kadar eleştirse de kitle kemikleşti artık, zirveyi bırakmıyor :A Benim de TV'den tercihim EDHO oluyor :)

Survivor kötü etkilemişti Ramo'yu. Bakalım bu hafta gözle görülür bir yükseliş olacak mı. Olmazsa geçmiş olsun. :D
Hekimoğlu gibi kaldıracak YouTube dan o zaman ramoyu yapım yoksa alacağı oran hep aynı olacak

• Beğendim
Reactions: Bully

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Hekimoğlu gibi kaldıracak YouTube dan o zaman ramoyu yapım yoksa alacağı oran hep aynı olacak
Hekimoğlu geri koymuş bölümleri. :A EDHO'nun son bölümü hala yok mesela ve diziyi ATV'nin sitesinden izlemek resmen işkence..

Ramo da kaldırsın bence youtube'dan, denesin en azından. Youtube'da çok iyi olmak, reytinglerde de çok iyi olmak anlamına gelmiyor. :)

• Beğendim