Proje Albümü Etkinliği 🎵🎶 - Genel Yorum Konusu

Bir de albüm içi olduğu için öyle tüm şarkılar herkese hitap etmeyebiliyor, haliyle buna rağmen fazlasıyla iyi bir katılım bence.

Reactions: Dosi
Bir de albüm içi olduğu için öyle tüm şarkılar herkese hitap etmeyebiliyor, haliyle buna rağmen fazlasıyla iyi bir katılım bence.
Bence diğer albümler bu kadar ilgi görmez. Bu en popüleri ve bilindik şarkılar. Bazıları dinlemeden sevdiği şarkılara oy vermiş olabilir

Reactions: Tolstoyevski
Bence diğer albümler bu kadar ilgi görmez. Bu en popüleri ve bilindik şarkılar. Bazıları dinlemeden sevdiği şarkılara oy vermiş olabilir
Planlama nasıl olacak peki ayrıca yılbaşından önce mi biter seneye mi sarkar yoksa

Planlama nasıl olacak peki ayrıca yılbaşından önce mi biter seneye mi sarkar yoksa
Şimdilik ilk 2 tur günde bir grup olarak gidecek. Diğerlerini düşünmedim henüz

Dur vesilen ile kısaca yazayım ve kaydeteyim.

Pazartesi - 4. Grup
Salı - 5. Grup
Çarşamba 6. Grup
Perşembe 7. Grup
Cuma 8. Grup ve orda 4 şarkı var.
Pazartesi 2. Tura geçeriz (6 grup olacak galiba daha hesap etmedim ve eşitlik durumundaki sayılarada bakıyor)
3. Tur 21 Aralık'ta olur ve orda sayılar azalır ve galiba Ocak ayını bulur gibi
ben haftaya tam plan proje yapayım. Bilirsin, sistemli gitmeyi seviyorum

Her gün bir grup şeklinde bence de güzel ve en önemlisi rahat gözüküyor, göz korkutucu olmaz böylelikle tabi benim için değişen bir şey yok, hepsini silip süpürüyorum biliyorsun...

Her gün bir grup şeklinde bence de güzel ve en önemlisi rahat gözüküyor, göz korkutucu olmaz böylelikle tabi benim için değişen bir şey yok, hepsini silip süpürüyorum biliyorsun...
Bilmezmiyim...
Bende fazla yorulmam

En Özlenen Dizi'de böyle yapmam ama ortaya karışık birşeyler ayarlarım

O ne zaman başlayacak sahiden, bundan hemen sonra mı
Onda daha fazla katılım bile olur, sonuçta izlemeeyceğiz hiçbir şey sanırım.
Onda jenerik oluyor
geçen sene Ocak ayında yapmıştım ama bu sene durumlara bakarım. @Forumdash 'ı bekleyeceğim ama bu ay gelmesi gerek

Şaşırtıcı cidden tebrikler.
İlk turlar ne zamana kadar sürecek.

Vaktimiz varsa benim oylamamı pek beklememeliyiz öyle değil mi...

Şaşırtıcı cidden tebrikler.
İlk turlar ne zamana kadar sürecek.
Cevabı burda 👇

Vaktimiz varsa benim oylamamı pek beklememeliyiz öyle değil mi...
Her gün 1 grup gidebilirdin 😡 dün vakit boldu, bugün vakit daraldı. 6 Aralık oldu nede olsa

Reactions: dreamy and MEnes
Kurstan dolayı var akşam.

Cevabı burda 👇

Her gün 1 grup gidebilirdin 😡 dün vakit boldu, bugün vakit daraldı. 6 Aralık oldu nede olsa
Dün dediğin Cumarteesi için dedin sanırım...
3 film ve 2 maç izledim dün. Bugün yani Pazar için de 4 film izleme planım var... Nasıl vakit boldu diyebiliriz ki buna...

.
Dün dediğin Cumarteesi için dedin sanırım...
3 film ve 2 maç izledim dün. Bugün yani Pazar için de 4 film izleme planım var... Nasıl vakit boldu diyebiliriz ki buna...
Umarım Kill Bill 2 bunların arasındadır

Baktımda 8 Aralık akşamına kadar geçerli ve ben bu kez hatırlatma yapmayı düşünmüyorum ama 4. Grup Pazartesi gelecek. Onun etiketi ile bakarsan olur

Haftaya günde 1 grup açılacak

Reactions: MEnes
Niye her gün bir grup şeklinde gitme kararı aldın ki?
bazinga dur yavaş hepsini nasıl dinleyeceğiz dedi
bende herzaman halkın sesine kulak vermişimdir ve bu şekilde tadına vararak devam etmesini uygun gördüm
üşengeç kişiler çok olduğu için 4 günlük oylama süresi uygun geldi
2. Tur 3 güne indiririz. Sonrası daha sık konular açılır

Reactions: dreamy
8 film eksiğim varmış. 10 Aralık'a 4 gün kaldı...
Yarın 4 film çözersem 4 film daha kalmış olacak... Kill Bill de ekstra tabi bu kısımda... 4 günde 9 film izlemek de büyük bir görev gibi... Bakalım, kısmet...

Ben bu etkinliği çok az inceledim ve grup mrup hiç bir şeye bakmadım şu aşamada...
Ne yapacağımı bilmiyorum, yani şuan anlattıklarını pek ilgiyle takip edemiyorum...
Sadece şarkı dinleyip puanlayacağım sanırım, neyse bakarız...

Bu 3 grubu es geçebilirsin. Üst tura çıkacak isimler kesinleşmiş Zaten. Vaktini diğer gruplar için harcarsın. Ben sana haber ederim 😊
10 Aralık'ta ne var? Film etkinliği 15 Aralığa kadardı galiba
emin değilim
Bill Kill 2'yi yorumlayacak 3. kişi çıkmadı diye listeye alınmazsa ben bırakırım film etkinliğini

Reactions: MEnes