Diğer Pretty Little Liars - Dizi Yorumları

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,353
Puanı
1,060
Bilmiyorum maalesef. :(
Çok sevindim :Z:Z:Z:Z
Üç sene önce yedi sezonluk yayın hayatını sonlandıran Pretty Little Liars'ın yeni versiyonu için hazırlıklara başlandı. The Hollywood Reporter'ın haberine göre diziyi Riverdale'i de hazırlayan Roberto Aguirre-Sacasa hazırlayacak.

Projede yeni karakterler ve yeni bir hikaye olacak. Şimdilik yayıncısı belli değil ama HBO Max'te ekrana gelme ihtimali bulunuyor. Ana dizinin yapımını üstlenen, roman serisinin haklarına sahip olan Alloy Entertainment, yine projenin yapımcılarının arasında yer alıyor. Warner Bros. da kendisine eşlik ediyor.

2010'da başlayan Pretty Little Liars'ın şimdiye kadar iki tane uzantı dizisi de ekrana geldi. Ancak "Ravenswood" (2014) ve "Pretty Little Liars: The Perfectionists" (2019) tek sezonun ardından iptal oldular.

Geçtiğimiz dizi sezonu aynı zamanda Aguirre-Sacasa için de zorlu geçti. Ünlü showrunnerın projelerinden Riverdale uzantısı "Katy Keene" ve yine aynı dünyada geçen Netflix dizisi "Chilling Adventures of Sabrina" için iptal kararı çıktı. Hazırladığı Dracula draması The Brides'ı ABC kanalı pas geçti.

Riverdale ise 5. sezonuyla 2021'de yeniden ekranda olacak. Aguirre-Sacasa, Greg Berlanti'yle birlikte Arrow dünyasında yer alacak yeni bir projenin hazırlıklarını da devam ettiriyor.
umarım A olur . Başka bişi demezler ona :D

• Harika
Reactions: mrt-06

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Efsanemi 5.sezondan itibaren izliyorum 1 aydır. :bhr: Bence en güzel sezonlarından birisi 5.sezon. :Z İzlerken dikkatimi çekti, Caleb biraz Serdar Ortaç'a benzemiyor mu :A:A @Çiğdem @serhatt @xemrexxx

plll.jpg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: xemrexxx and mrt-06

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
O dizi izlenmiş aslında ama bitirmişler nedense. :A
Ama tuhaf değilmi pll fantastik bir dizi değildi sanırım normal insanların oldu diziydi ama aynı dizinin yan hikayesine hayaletler konu alınıyor ve hannah falanda o kızlar birkaç kez konuk oldular zaten basrolde o oğlan var orada hayalet görüp pll de normal hayat yasıyorlar :A :A :A @xemrexxx

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx and mrt-06

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Ama tuhaf değilmi pll fantastik bir dizi değildi sanırım normal insanların oldu diziydi ama aynı dizinin yan hikayesine hayaletler konu alınıyor ve hannah falanda o kızlar birkaç kez konuk oldular zaten basrolde o oğlan var orada hayalet görüp pll de normal hayat yasıyorlar :A :A :A @xemrexxx
PLL'de de cadılar bayramı bölümlerinde fantastik olaylar yaşanıyordu her sezon 1-2 bölüm. :A PLL'de de çok az fantastik öğeler vardı aslında ama dediğin gibi o evrenden çıkıp normal insan olması komik. :F

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
PLL'de de cadılar bayramı bölümlerinde fantastik olaylar yaşanıyordu her sezon 1-2 bölüm. :A PLL'de de çok az fantastik öğeler vardı aslında ama dediğin gibi o evrenden çıkıp normal insan olması komik. :F
Ben bunları 2012 de o meşhur dizimag döneminde izlemeye çalısmıstım ama her seferinde aksilik oldu bakamadım sonra forumda ilk sezon 20 bölüme yakın izledim sanırım yorumlarımız vardı ama sonra devamı gelmedi ama ilk sezonu @xemrexxx gözlemi altında bakıp yorumluyorduk star tv de çakması başlamıstıya ordan heves etmiştik :A

• Güldürdün
Reactions: mrt-06 and xemrexxx