Poyraz Karayel 42. Bölüm Yorumları

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Begüm bir çocuğa sahip çıkamıyor hasta etti beni.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,732
Puanı
1,060

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Yan yana sekmelerde 2 tane Kanal D açmışım, dizinin heyacanından farkında bile değilim. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,732
Puanı
1,060
Hahaha güldürdün abi. :D

Ben en çok @Çiğdem- e acıyorum kıza günde nerden baksan 50 tane etiket gönderiyordur ben onun yerinde olsam kafayı yemiştim çoktan elimden bir kaza çıkardı herhalde. :A
hahaha ayy hiçç sorma diğer bilirimleri neyse ama kösem izliyor 50 tane bildirim gelmiş kösem yorumundan ayyy birisi görse beni izinin fanı falan sanacak bölüm yorumunda herkesten çok benim ismim dolaşıyor hahah :F:F:F

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
hahaha ayy hiçç sorma diğer bilirimleri neyse ama kösem izliyor 50 tane bildirim gelmiş kösem yorumundan ayyy birisi görse beni izinin fanı falan sanacak bölüm yorumunda herkesten çok benim ismim dolaşıyor hahah :F:F:F
Cidden Allah kolaylık versin ne diyeyim. :A Ya da oh olsun beter ol mu desem bilemedim sen de az cadı değilsin sonuçta. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,536
Puanı
1,061
Cidden öyle ya, geçen haftaki evlilik teklifi hariç tırt bir bölümdü. Bu haftakini baştan sona kadar soluksuz izledim. Denekler yarın bir yamuk yapmazlar ise reytinglerde artış sağlamamız gerekiyor. :)
denekleri kim takar devam ettirecek ka reyting alsak yeter :D yüksek reyting için 2 bölümde bir bir yoğun bakım sahnesi gerekiyor kalp durması ve 20 dakika ağlaşma eşliğinde (kiralık aşkı tenzih ederim yüksek reytingli diziler içinde)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
denekleri kim takar devam ettirecek ka reyting alsak yeter :D yüksek reyting için 2 bölümde bir bir yoğun bakım sahnesi gerekiyor kalp durması ve 20 dakika ağlaşma eşliğinde (kiralık aşkı tenzih ederim yüksek reytingli diziler içinde)
Sen mi söylüyorsun bunu? :) Geçen yıl Karadayı ve Kara Para Aşk'ın reytinglerini takıyordun ya. :D

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
geçen seneye oranla denekler %40 değişti fetullah amcamın etkisini de azalttılar .ss
Geçen yıl bunlardan bizde şikayet ediyorduk ama bir türlü anlatamadık sana. Mesela Kara Para Aşk başlar başlamaz Ziraat Türkiye Kupası yüzünden 2 hafta üst üste yayınlanmadı. Tekrarını bile atv koyacak boş gün bulamadı. Sonraki haftalarda da en az 7-8 bölüm ara vermek zorunda kaldı. Buna rağmen dizi 54 bölüm iyi yayınlandı.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,536
Puanı
1,061
Geçen yıl bunlardan bizde şikayet ediyorduk ama bir türlü anlatamadık sana. Mesela Kara Para Aşk başlar başlamaz Ziraat Türkiye Kupası yüzünden 2 hafta üst üste yayınlanmadı. Tekrarını bile atv koyacak boş gün bulamadı. Sonraki haftalarda da en az 7-8 bölüm ara vermek zorunda kaldı. Buna rağmen dizi 54 bölüm iyi yayınlandı.
şikayet noktası aynı değil gibi ben denek diyom sen maçlar :D aynı sorunu kaderimin yazıldığı gün de yaşadı ama reytinglerini biliyoruz iş dizide bitiyor vadi de sene de 6-7 kere ara verir anlaşması gereği yıllardır ama hala devam ediyor :D
neyse zaten dizilerin yurtdışında alacağı reytingler bizim sistemin bozukluğunu gösterecek eurodatayı okuyorum latin amerika-ortadoğu-orta,doğu avrupa hepsinde izleyici kitlesi bizimkiyle aynı orada tutan burada tutmazsa vay tns nin haline :A

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
şikayet noktası aynı değil gibi ben denek diyom sen maçlar :D aynı sorunu kaderimin yazıldığı gün de yaşadı ama reytinglerini biliyoruz iş dizide bitiyor vadi de sene de 6-7 kere ara verir anlaşması gereği yıllardır ama hala devam ediyor :D
neyse zaten dizilerin yurtdışında alacağı reytingler bizim sistemin bozukluğunu gösterecek eurodatayı okuyorum latin amerika-ortadoğu-orta,doğu avrupa hepsinde izleyici kitlesi bizimkiyle aynı orada tutan burada tutmazsa vay tns nin haline :A
Abi denekler o zaman değişmişti zaten. 21. yüzyıl da Engin ve Tuba'nın öpüşmesine gelen şikayetlerin haddi hesabı yoktu. Hatta RTÜK'ten ceza bile alındı. Daha ötesi mi var. Kendisini muhafazakar olarak adlandıran kitle bunları izlemek istemiyor işte. Şimdilerde AB kesimini deneklerde biraz daha artırdılar, eskiden daha kötüydü. Bunu da Cemaat'in programları izlenmesin diye yaptılar.

Tzira

Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280
Evde internet kesik olduğundan kısa süreliğine telefonun wifisi ile bilgisayardan girebildim buraya, mobilden uzun uzun yorum yapmaya üşendim. :D

Aksiyonu bol bir bölümdü ama keşke İsmail Karayel ölmeseydi. Adam her şekilde diziye renk katıyordu, benim en sevdiğim karakterlerden biri haline gelmişti. :D

Sinan da bu bölüm sevimliydi çok ama bölüm sonunda kaçırılması kötü oldu. Adil büyük ihtimalle "Ya Sinan ya bebek" çıkmazına sokacak Poyraz'ı ve Poyraz tabii ki Sinan'ı seçecek. Suç çok da Begüm de değil, apar topar bir yerlere gitmesi zor olabilirdi, Poyraz'ın evin önüne ekip göndermesine güvenmiş olabilir. Begüm'den çok çocuğun kaçırıldığını görmeyen ekibe kızmak lazım.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,536
Puanı
1,061
Abi denekler o zaman değişmişti zaten. 21. yüzyıl da Engin ve Tuba'nın öpüşmesine gelen şikayetlerin haddi hesabı yoktu. Hatta RTÜK'ten ceza bile alındı. Daha ötesi mi var. Kendisini muhafazakar olarak adlandıran kitle bunları izlemek istemiyor işte. Şimdilerde AB kesimini deneklerde biraz daha artırdılar, eskiden daha kötüydü. Bunu da Cemaat'in programları izlenmesin diye yaptılar.
o zamanki değişiklikler dizileri pat artırmıyordu şimdi denekler değişti edho nun yükselişi durdu karagül-paramparça eski formuna döndü :D AB kesimi artmadı değişti sadece eskiden star-kanal d ne koysa ab idi şimdi totalin dibini görüyorlar :D neyse kösemin tekrarına bakayım