Ozark'ın 3. Sezon Fragmanı Yayınlandı!

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Az kişinin olması daha iyi gerçi, sonra konuya bir bakıyorsun dizi yorumu hariç her şey var :A

BB‘yi sevmelerine rağmen bu diziye inatla hiç şans vermeyen @Dosi ve @MEnes i de son kez hakka davet edelim, hak yolunda bu diziyi izlememek kutsal tarikatın misyonuna aykırı oluyor zira :A
@Dosi 'ye bunu önermeyeleri de kınamak gerek :A (başta ben gerçi sormadı hiç ama :A)
Tols bana bu diziyle birlikte bir süru başka dizi önerdi. Ben de tam Sherlock'u yeni bitirince gelip birde forumdan ayri baski uygulayıp tonla dizi önerileri falan yapmış detaylarıyla birlikte. Bana önerdiği film ve yetişkin çizgi filmlere deyinmiyorum bile :F
Son aylarda çok fazla dizi ve film izledim..Buradan @Arslan Bey 'e el sallıyorum. O da bana The Wire önerdi ve beni sarmadı o :A
20 bölüm çok değilmiş ama kafam yorgun artık. Bir anda esip izlermiyim bilemem. Çok ta kafama sokmayın böyle ya :T: @MEnes @Sherlock @MasacRE

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Spoiler takıntın olduğunu ve fragmanı dahi izlemeyeceğini biliyordum zaten çağırırken, diziyi biraz övelim diye çağırdım aslında. :A

Dediğin gibi gerçekten underrated bir dizi, hak ettiği ilgiyi kesinlikle görmediğini düşünüyorum senin gibi. İlk iki sezon bize gösterdi ki dizinin çıtası gitgide yükselecek, o yüzden yine benzer bir tad alacağımıza eminim...

Bu dizinin en önemli yani kendisine en çeken özelliği çoğu zaman beklenmeyen şeylerin sanki dizinin kaçınılmaz bir özelliği gibi olması. Yani dizide klişe çık az, yer yer bir Tarantino havasında çılgınlığında şeylere denk geliniyor ve sonunda ne olacağını çok zor kestirebiliyor insan... O yüzden zaten kendine has bir kitlesi oluştu ve bu havada devam edip final yaparsa adını unutulmazlar arasına yazdıracaktır.. @MEnes @Dosi

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Eğer sabarizm bir tarikat okulu olsaydı şu adam da o tarikatin önde gelenlerinden olurdu ama kadın ise...:A

images

Aaaaah Wendy ahhhh...

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Tols bana bu diziyle birlikte bir süru başka dizi önerdi. Ben de tam Sherlock'u yeni bitirince gelip birde forumdan ayri baski uygulayıp tonla dizi önerileri falan yapmış detaylarıyla birlikte. Bana önerdiği film ve yetişkin çizgi filmlere deyinmiyorum bile :F
Son aylarda çok fazla dizi ve film izledim..Buradan @Arslan Bey 'e el sallıyorum. O da bana The Wire önerdi ve beni sarmadı o :A
20 bölüm çok değilmiş ama kafam yorgun artık. Bir anda esip izlermiyim bilemem. Çok ta kafama sokmayın böyle ya :T: @MEnes @Sherlock @MasacRE

Yetişkin “çizgi filmi” dediği şey ise hepi topu 35 bölümlük destan Rick And Morty malum :( :A @Sherlock

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Bu dizinin en önemli yani kendisine en çeken özelliği çoğu zaman beklenmeyen şeylerin sanki dizinin kaçınılmaz bir özelliği gibi olması. Yani dizide klişe çık az, yer yer bir Tarantino havasında çılgınlığında şeylere denk geliniyor ve sonunda ne olacağını çok zor kestirebiliyor insan... O yüzden zaten kendine has bir kitlesi oluştu ve bu havada devam edip final yaparsa adını unutulmazlar arasına yazdıracaktır.. @MEnes @Dosi
Muhakkak bir yerde indirip izleyeceğim bu diziyi... Sadece ne zaman olacağını şimdilik kestirmek çok güç... :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bence yaparsın ST gibi :A Hem bize sezonu yorumlarsan bize özet geçmiş olursun:F
Olmaz, beraber çıkacağımız bu yolu beraberce tamamlayıp diziyi çılgınlar gibi öveceğiz. :A @Tolstoyevski
Geçiktirenler oluyor illa oyuzden:A Söz vermıyorum denerim sadece:A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Ben sana söylüyorum:

Önce Ozark’ı izliyorsun, sonra Rick And Morty’i izliyorsun. İkisinden de inanılmaz keyif alıyorsun, köküne kadar SABAR’ı yaşıyorsun. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Yetişkin “çizgi filmi” dediği şey ise hepi topu 35 bölümlük destan Rick And Morty malum :( :A @Sherlock
RİCK and MORTY destanına bile laf etti bu ZEY... Gerçekten kanım donuyor, donmaya devam ediyor... :A
Ben sana söylüyorum:

Önce Ozark’ı izliyorsun, sonra Rick And Morty’i izliyorsun. İkisinden de inanılmaz keyif alıyorsun, köküne kadar SABAR’ı yaşıyorsun. :A
ismi gelmedi aklıma,oyüzden yetişkin çizgi film dedim :A
Yok belki Ozark olabilir ama RAM olmaz :A :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Bu arada @DarkLegenD de sıkı takipçilerinden ve hatta izlediğimiz tek ortak dizi. :A Bu adamı neden unuttuk :A

İnanılmaz bir şaşkınlık yaşıyorum şu an, entelektüel olma yolunda inanılmaz bir adım atmış ve haberimiz yok. :A Kendimi kınıyorum ve Gabon’lu dostumuzu aramıza davet ediyorum. :A @DarkLegenD

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
ismi gelmedi aklıma,oyüzden yetişkin çizgi film dedim :A
Yok belki Ozark olabilir ama RAM olmaz :A :A

O halde tam Ramazan ayında izlemelik desene. :A Bak adı üstünde RAM neyi çağrıştıyor Ramazan Ayını üstelik bazı mide bulandırıcı sahnelerden dolayı iftara kadar acıktırmaz da kolay kolay :A

• Sinir Bozucu
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and MEnes

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com