OzaN'la FF Sorgu Odası - Özel: Cevap Vakti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Çok güzel olmuş, emeğine sağlık @OzaN. İlk olarak seni görünce ben de küçük bir şok yaşadım, ama sonra alıştım tabii. Ayrıca benim hakkımdaki düşüncelerin için de teşekkür ederim. :bhr:

Cevapların güzeldi, ama ses biraz kısık geldi bana da. Belki de teknik bir sorundur, ama bir tık daha yüksek konuşabilirdin sanki. Neyse, kendini göstererek doğru ve cesur bir karar vermişsin; bize de takdir etmek düşer. :X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@OzaN samimi içten ve harika bir söyleşi olmuş, ayrıca görünüm olarakta benim için sürpriz olmadı fiziki yapın .. tahmin ettiğim şekilde bir görüntü ve samimiyetle karşılaştım, kısaca iyi bir insansın yüzüne yansımış iç dünyan :)
soru sormamışım sana ama arada bir @Çiğdem- le sohbete karışmıştım yinede :) zaten benim hakkımda ne düşünüyorsun tarzı bir sorunun gerekliliğinede inanmıyorum çünkü o kısımlara verdiğin cevaplar zaten geçiştirmelik cevaplar olmuş soru soranlarda net bir cevap alamamış :)
ilk videodaki heyecanını sonra atlatıp daha güzel akıcı bir sohbet gerçekleştirmişsin sadece @Tolstoyevski nin soruları bayağı bir terletmiş gibi zaten o sorular kime gelse cevap vermekte zorlanırdı? arkadaşımız çok kazık sorular soruyor :)
filmler hakkındaki yorumlara gelirsek tom hanks ve forrest gump konusunda anlaşamayacağımız kesin diğer konularda sıkıntı yok :)

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
@OzaN daha yeni izledim ama değil 41 bi 41 dakika daha olsa izlerdim çok samimi ve içten geldi,kanım kaynadı. :D

İlk 5 filmindeki Forrest Gump,Back To The Future ve Fight Club benim de ilk 5'ime çok rahat girerler. :) Nickimi de tam benim telafuz ettiğim gibi okudun güzel düşüncülerin için teşekkür ederim benim sorum sonlara doğru cevaplandı sıra bana gelene kadar baya tatlı bi bekleyiş oldu. :D

Belli mi olur günün birinde belki 4 aya belki 1-2 yıla ben de böyle bişey yapabilirim ama bu başka bir olaydı büyük bir gizem ortadan kalktı. :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Cevap verecektim, unurnuşum izlemeye dalınca. :D

Ben pek benzetemedim. Sen nasıl benzettin acaba? [emoji57]
Ben de yine beni takmadın dedim. :T: İlk izlediğimde öyle anımsadım ama senin fotonu göreli yıllar olmuştu bir daha bakınca ben de benzerlik kuramadım. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@OzaN samimi içten ve harika bir söyleşi olmuş, ayrıca görünüm olarakta benim için sürpriz olmadı fiziki yapın .. tahmin ettiğim şekilde bir görüntü ve samimiyetle karşılaştım, kısaca iyi bir insansın yüzüne yansımış iç dünyan :)
soru sormamışım sana ama arada bir @Çiğdem- le sohbete karışmıştım yinede :) zaten benim hakkımda ne düşünüyorsun tarzı bir sorunun gerekliliğinede inanmıyorum çünkü o kısımlara verdiğin cevaplar zaten geçiştirmelik cevaplar olmuş soru soranlarda net bir cevap alamamış :)
ilk videodaki heyecanını sonra atlatıp daha güzel akıcı bir sohbet gerçekleştirmişsin sadece @Tolstoyevski nin soruları bayağı bir terletmiş gibi zaten o sorular kime gelse cevap vermekte zorlanırdı? arkadaşımız çok kazık sorular soruyor :)
filmler hakkındaki yorumlara gelirsek tom hanks ve forrest gump konusunda anlaşamayacağımız kesin diğer konularda sıkıntı yok :)
hahah ayy vlla @OzaN ın destere diye söylemesi çok komik geliyor bana nedense tekrar tekrar dinledim o kısmı senden çokd ertliymiş gibi destere diyor hahahha
:F:F:F

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
@OzaN adminim ben sormamışım soru soracağım ben inşallah

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Öncelikle benimle ilgili dediklerin için çok teşekkürler. @OzaN :X
Yorumlari okuyorum çoğu arkadaş da benim gibi ilk şaşirmiş, ama bence bu çok normal. Çünki hepimiz forumda görmediğimiz üyelerin kafamizda bir fotoğrafini yaratiyoruz sanki ve böyle reelini gördük de o kafamizdaki fotoğrafla uyuşmadigi için şaşiriyoruz aslinda.

Ben seni çok samimi ve sıcakkanli birisi olarak gördüm. Doğru forum içinde de öylesin ama reeldeki halin daha bir yakın hissetdiriyor bence. Reelde tanışsam seninle çok yakın arkadaş olmak isterdim doğrusu, şu an kendimi ifade edemiyorum ama işte böyle senin gibi samimi kişiler benim çok dikkatimi çekiyor. :X

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Öncelikle benimle ilgili dediklerin için çok teşekkürler. @OzaN :X
Yorumlari okuyorum çoğu arkadaş da benim gibi ilk şaşirmiş, ama bence bu çok normal. Çünki hepimiz forumda görmediğimiz üyelerin kafamizda bir fotoğrafini yaratiyoruz sanki ve böyle reelini gördük de o kafamizdaki fotoğrafla uyuşmadigi için şaşiriyoruz aslinda.

Ben seni çok samimi ve sıcakkanli birisi olarak gördüm. Doğru forum içinde de öylesin ama reeldeki halin daha bir yakın hissetdiriyor bence. Reelde tanışsam seninle çok yakın arkadaş olmak isterdim doğrusu, şu an kendimi ifade edemiyorum ama işte böyle senin gibi samimi kişiler benim çok dikkatimi çekiyor. :X
Çok teşekkürler düşüncelerin için. :):)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
@OzaN'ı gördük, artık büyü bozuldu. Şaka tabi. :D

Kendini sonunda ifşa etmiş ve merakları gidermiş. Tabi o esnalarda ben yoktum. :D

Kafadaki "OzaN nasıl acaba biri" sorusunu da gidermiş oldu. Hayırlısı ne diyelim. Cesaretinden dolayı da kutluyorum, herkes böyle bir şey yapamaz. Başta baya zorlanmış gibisin, tam detaylı izlemedim tabi. :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
@OzaN'ı gördük, artık büyü bozuldu. Şaka tabi. :D

Kendini sonunda ifşa etmiş ve merakları gidermiş. Tabi o esnalarda ben yoktum. :D

Kafadaki "OzaN nasıl acaba biri" sorusunu da gidermiş oldu. Hayırlısı ne diyelim. Cesaretinden dolayı da kutluyorum, herkes böyle bir şey yapamaz. Başta baya zorlanmış gibisin, tam detaylı izlemedim tabi. :)
Tembelliğini burada da göstermişsin ve bu videoyu bile izlememişsin. Ben de sana Oscar filmlerini izletmeyi düşünüyorum. :D

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Tembelliğini burada da göstermişsin ve bu videoyu bile izlememişsin. Ben de sana Oscar filmlerini izletmeyi düşünüyorum. :D
Üşengeçlik huyum var ne yazık ki, tamamını izleyemedim. Doğallık var, hele o ilk videonun başlangıcı. :D

Oscar filmlerini izler miyim bilemedim ama denerim. Bir ay içinde ne kadar izlersem artık. Film de izleyemez oldum. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...