OzaN'la FF Sorgu Odası - Özel: Cevap Vakti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
O değilde bundan sonra OzaN'ın yazdığı her şeyi OzaN'ın sesiyle okuyacağız bence en güzel artısı bu oldu etkinliğin. :):)

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Tamamı bitti, keyifli bir söyleşi olmuş. Hep bu tarz kirli sakal istemişimdir, özellikle gözlükle tam uyumlu olmuş fakat siyah kemik gözlük ile daha da karizmatik olabilir. :D

Bu arada film izlerken nasıl bir ortamda izlediğini veya en kısa olarak, izlediğin ekranın fotosunu artık hangi filme denk gelirse çekip atmanı bekliyorum, hep merak etmişimdir film izlediğin cihazı. :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Bitti, 2 soru sormuşum bileydim daha çok sorardım. :( Bu arada ben de ses tonunu çok beğendim, dinlendirici bir sesin var. :D Emeğine sağlık, tabii sorular çok olunca hızlı ilerlemek zorunda kalmışsın ama cevapların gayet yerinde, tatmin edici olmuş. Yorumun için de teşekkürler. :D @OzaN

Aslında ben seni Facebook ve Twitter'da bulmuştum ama orada da avatarın "siyah" olunca görmek bugüne kısmetmiş. :A

Bu yaz ben de bir sürpriz yapacağım kısmetse. :A

Bu arada Ozan sen hiç Ankara'ya gelmiş miydin? :D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Hahaha beni karıştırma ben heyecan yaparım kitleler önünde :F Senin gibi radyoculuk yeteneğimiz yok. :A
Benim de radyoculuk yeteneğim yok ki öyle gelişine konuşuyorum işte. Ama benim sohbetime de yoğun talep olur bence ben bunu bi düşüim. :A Zavallı ben hiç proje üretemiyorum ne kadar yazık bana hep başkalarının aklına gelenin devamını yapabiliyorum. :F

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Benim de radyoculuk yeteneğim yok ki öyle gelişine konuşuyorum işte. Ama benim sohbetime de yoğun talep olur bence ben bunu bi düşüim. :A Zavallı ben hiç proje üretemiyorum ne kadar yazık bana hep başkalarının aklına gelenin devamını yapabiliyorum. :F
Küçümseme kendini doğuştan bir özgüvenli konuşma yeteneğin olduğu açık herkeste yok o yetenek. :A

:D Öyle deme Yazın ürettiğin Yabancı projen çok özgün ve fantastikti ama iyi ki zamanında bitirdin ab olarak başlayan proje fena halde totale dönmüştü uzattıkça sapıtmaya başlamıştın neyse konumuzla ne alakası varsa Ozan'ın konusunu kirletmeyelim daha fazla. :A

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
tamamını izledim güzel olmuş soruları üstünkörü geçiştirmeye çalışsanda iyiydi özellikle neferet i unutmamanı takdir ettim. bende çok merak ediyordum neferet i 5 yıldır forumdayım hiç girmedi adam yada başka hesapla girmiştir :D ama darksaal ı unutmayacaktın o da ayrı bir efsane
hee birde bilsem çok soru sorardım yapacağını düşünmüyordum :D

GreatOttoman

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,738
Puanı
361
Oha bütün hayallerim yıkıldı. Tam cemaat abisi tipi var valla. :D

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Çok iyi, izledim hepsini. Böyle hayal etmemiştim hiç, sevdim gerçekten çok samimi. Böyle bir şey yapman büyük bir taktiri hak ediyor elbet.
Nickimi daha kötü okuyacağını tahmin etmiştim, ama iyi sayılır yine de :D
Konuşman çok iyi, senin kadar düzgün konuşabilmeyi isterdim. Muhtemelen aileden güzel görmüşsün. Benim gibi değil..
Herkesin dediği gibi keşke daha çok soru sormuş olsaydım. :D

Bu arada askerlik konusunu konuşabiliriz. :D

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
tamamını izledim güzel olmuş soruları üstünkörü geçiştirmeye çalışsanda iyiydi özellikle neferet i unutmamanı takdir ettim. bende çok merak ediyordum neferet i 5 yıldır forumdayım hiç girmedi adam yada başka hesapla girmiştir :D ama darksaal ı unutmayacaktın o da ayrı bir efsane

O nefreet olayı neymiş tam olarak ben de merak ettim? :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
O nefreet olayı neymiş tam olarak ben de merak ettim? :)
bende hiç görmedim ama olay kısaca şöyleymiş duyduğuma göre bu neferet forumda o aralar en popüler üyeymiş yaşını falan büyük söylemiş herkes abi çekiyormuş sonra yaşının büyük olmadığı ortaya çıkınca forumu bırakmış
tabi bu arada olaylar yaşanmış ama genel olarak bu şekilde olması lazım ismi de doğan diyorlar o da yalan olabilir :D
ama bu kadar forumla iç içe birinin 5 sene hiç girmeme ihtimalinin olduğunu düşünmüyorum belki de aramızdadır

tolgab

Emekli
Reaksiyon puanı
6,634
Puanı
560
Keyifle hepsini izledim emeğine sağlık çok güzel olmuş @OzaN

Bu konuyu daha önce görseydim bir kaç soru da ben sorardım neyse artık sağlık olsun belki olur ya bir daha yaparsın o zaman sorarım. :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Güzel yorumlarınız için teşekkürler. :) Bazı soruların hızlı geçiştirilmesi mecburi bir durumdu bu hali bile 40 dakikayı aştı eğer her şeye uzun uzun, düşüne düşüne cevap verseydim muhtemelen 1 sezonluk dizi çıkardı. :D

Vay be sonunda büyük gizem sona erdi. :) Videonun daha başındayım sesin falan titriyor bayağı heyecan yapmışsın gerçekten. :D İzledikçe editleyeceğim bu mesajı.

Duygusuz bir daha foruma dönmeyecek mi ? Bi ara gelmişti kısa bir süreliğine oldukça da sevilmişti. :)

Hayatından memnun olmayışına çok üzüldüm bu arada, hayatımda etki sahibi olmuş, sevdiğim bir insansın bunu duymak üzdü bayağı beni. :(

Ayrıca keşke soru sorsaymışım ya pişman oldum bayağı.
Sanmıyorum ya internete hiç vakit ayırmıyor yıllardır. Belki kısa süreli sürpriz yapabilir bir ara bilemem. :)

Sonuna kadar izledim. Akıcı güzel bir söyleşi olmuş, bir gizem de son bulmuş oldu böylece.:D Zemeckis'in listede olmasına şaşırmadım ama 1. sırada yer vermene şaşırdım.
Tahmin ettiğin başka biri mi vardı? :):)

Gerçekten güzel bir program olmuş. Biraz hızlı konuşuyorsun gibi geldi ama gayet anlaşılır ve hoş bir anlatım tarzın var. Ses tonun iyi bence de. Tip olarak da şaşırdım biraz ama tipin nasıl olursa olsun yine bu şaşırmayı yaşardım muhtemelen. :) Emeğine sağlık diyelim. :D

Bu arada yönetmen listende ilk 5'te Martin Scorsese'yi söylememene şaşırmadım değil. :D
Biraz hızlı konuşuyormuşum gerçekten bazı kısımları izlerken ben de fark ettim. :D (Tamamını izlemedim)

Scorsese'nin sevdiğim filmleri çok ama sevemediklerim de var. O yüzden ilk 5'e almadım, Spielberg de öyle mesela. :)

Bende şimdi bitirdim .Sorulara sıcakkanlı cevap vermişsin sesin de bence titrememiş :) senin ses tonun öyle gibi geldi :D.Hiç beklemediğim bir tip çıktın :D gayet anlaşılır anlatımın varmış ,bu arada devamı gelecek mi? @OzaN
Bilmiyorum ki çekmeye vakit bulmak zor oluyor hem sorular da soruldu, belki belli konu üzerine bir şeyler olabilir ileride. :)

toplum içinde kimse ağlarken görmemiştir demişsin bence seni gülerkende gören olmamıştır hiç gülecek bir tip göremedim :D
Yok ya ne alakası var. :D

Bak ya forumdan çıkmıştım son kez bakayım dedim videoyu gördüm...

Gayet samimi birisisiymişsin @OzaN mahallemizden birisiymişsin gibi:X
Herkes evlenme sorusu sormuş. Everecekler seni benden demesi Kısmetse Olur artık:F

Yaa ben şuna takıldım. Önunde tabletin yanında laptopun. Sanki 3 alet kullanıyor gibisin. Laptopla soruları okuyor önunde kamera var sol tarafta(bana göre ekranda) ise vereceğin cevapları okuyormuş gibi:F
Dikkatliymişsin. :D Muhtemelen tabletin kamerasını kastediyorsun. Kamera yanda olduğu için belki oraya bakmışımdır arada. :D

Bitti, 2 soru sormuşum bileydim daha çok sorardım. :( Bu arada ben de ses tonunu çok beğendim, dinlendirici bir sesin var. :D Emeğine sağlık, tabii sorular çok olunca hızlı ilerlemek zorunda kalmışsın ama cevapların gayet yerinde, tatmin edici olmuş. Yorumun için de teşekkürler. :D @OzaN

Aslında ben seni Facebook ve Twitter'da bulmuştum ama orada da avatarın "siyah" olunca görmek bugüne kısmetmiş. :A

Bu yaz ben de bir sürpriz yapacağım kısmetse. :A

Bu arada Ozan sen hiç Ankara'ya gelmiş miydin? :D
İlkokuldayken gelmiştim gezi amaçlı. :D

@OzaN Youtube'de kaç görüntüleme hedefliyorsun? :A
Belli bir hedef yok. :D

Özellikle olay sorulduğu için o geldi aklıma. Yoksa gittiğine üzüldüğüm pek çok kişi var. darksaal da başında geliyor ama bir anda bir şey demeden gitti maalesef. :(

Son düzenleme:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Dün gece erken yatacak vakti bulmuşum. :T: Emeğine sağlık. :)

Şoktayım valla böyle ciddi birisi bekliyordum. :eek:

Yani şaşırttın beni, daha doğrusu forumda ciddi bir tavrın olduğu için böyle samimi ve güler yüzlü birisi beklemiyordum. Yüz olarak hiç yabancı gelmiyorsun bana ya, iki saat cevaplarını geçiştirerek yüzüne odaklandım. Acaba kime benzetiyorum diye. :D

Yazın ben de yapacağım, çok hoşuma gitti bu iş benim. :D @Bully ortak basın toplantısı gerçekleştirebiliriz. :bhr:

Düşüncelerin için teşekkür ediyorum, inanıyorum film konularında biz anlaşacağız bu sezon. :F Daha çok film var. :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Küçümseme kendini doğuştan bir özgüvenli konuşma yeteneğin olduğu açık herkeste yok o yetenek. :A

:D Öyle deme Yazın ürettiğin Yabancı projen çok özgün ve fantastikti ama iyi ki zamanında bitirdin ab olarak başlayan proje fena halde totale dönmüştü uzattıkça sapıtmaya başlamıştın neyse konumuzla ne alakası varsa Ozan'ın konusunu kirletmeyelim daha fazla. :A
:F Hahaha sahi Yabancı sezon finali yaptı ama bir daha başlamadı neyse özgün senaryolarım devam edecek şu sınavları bi yoluna sokayım kafamda bir dizi projesi var bu zamana kadar yazılanlardan daha AB bir iş :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...