OzaN'la FF Sorgu Odası - Özel: Cevap Vakti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,310
Puanı
561
Öncelikle @OzaN ben seni senin kendini eskiden anlatışına göre tombul birisi bekliyordum ama hiç öyle çıkmadın. Ayrıca bende inanmamıştım sana, inansam bende soru sorardım :D

Anlatımını beğendim ama biraz özgüvensiz olmuş başlarda ama ortalara gelince güzel zevk aldım hatta yorumların güldürdü :)

@takas Neferet yıllanmış bir şarap gibi, senin foruma harcadığın zaman gibi. Ayrıca senden de bir video bekliyorum artık vadi mi anlatırsın pusu mu anlatırsın bilemem :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Öncelikle @OzaN ben seni senin kendini eskiden anlatışına göre tombul birisi bekliyordum ama hiç öyle çıkmadın. Ayrıca bende inanmamıştım sana, inansam bende soru sorardım :D

Anlatımını beğendim ama biraz özgüvensiz olmuş başlarda ama ortalara gelince güzel zevk aldım hatta yorumların güldürdü :)

@takas Neferet yıllanmış bir şarap gibi, senin foruma harcadığın zaman gibi. Ayrıca senden de bir video bekliyorum artık vadi mi anlatırsın pusu mu anlatırsın bilemem :D
20'ye yakın kilo verdim iki yıl kadar önce. Bir ara tombuldum gerçekten. :D

Televizyona çıkmak gibi bir şey, insan ister istemez heyecan yapıyor ilk seferinde. :D

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,310
Puanı
561
20'ye yakın kilo verdim iki yıl kadar önce. Bir ara tombuldum gerçekten. :D

Televizyona çıkmak gibi bir şey, insan ister istemez heyecan yapıyor ilk seferinde. :D
Bir film sevilirse 2. si çekilir. Senin bu işi yapacağına inançsız olanlar vardı benim gibi ve bizde sorularımızı soralım bizde :D

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
Çok iyi olmuş. İlk başlarda biraz heyecan yapmışsın ama sonra iyi toparladın. 2.videoyuda çekersen benim hakkımda ne düşünüyorsun tarzı sorulara uzun cevap ver :D Video 1 saat bile olsa izlenir bence :D

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
@OzaN Fincher'i alabilirsin diye düşünmüştüm listeye. Zemeckis'in 1. olması da normal sayılır aslında senin için çünkü en sevdiğin 5 film arasında 2'si onun.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Çok iyi olmuş. İlk başlarda biraz heyecan yapmışsın ama sonra iyi toparladın. 2.videoyuda çekersen benim hakkımda ne düşünüyorsun tarzı sorulara uzun cevap ver :D Video 1 saat bile olsa izlenir bence :D
1 saat izlenmez ya zaten 1 saati de geçer, hızlı hızlı daha iyi. :D

@OzaN Fincher'i alabilirsin diye düşünmüştüm listeye. Zemeckis'in 1. olması da normal sayılır aslında senin için çünkü en sevdiğin 5 film arasında 2'si onun.
Fincher'ın çok sevdiğim filmleri var ama ortalama bulduğum filmleri de çok. Diğer isimlerin yanında biraz geride kalıyor.

Bu arada eğer The Hateful Eight'i beğenseydim beşinci sıranın ortağını Tarantino yapmaya hazırlanıyordum. :):)

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
@OzaN adminim bende şoktayım ya beklemiyordum sizi göreceğimi ben
adminim ben size soru sormuşmuydum unuttum yaa:F

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
@OzaN sizi gördüğüm için çok sevindim ama bizlere cevap verdiğinizde anlamıştım
zaten ne kadar saygılı efendi biri olduğunuzu bunu görmek daha iyi oldu valla adminim
teşekkür ederiz;)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
aaaa ayy vlla bende böyle kalıblı tombik birşey bekliyordum çünkü bir çok mejasında kilolu olduğuna dahil mesajlarını görüyordum @OzaN bu konudada bu senmisin diyenler olumlu anlamda şaşırmışlar yanı böyle filinta gibi birisini beklemiyorduk maşaşşllah:F:F:F

ayrıca sen benim fatastik dizilerime laf edeceğine kendinde başla bence bir an önce:F:F:F

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
@OzaN ben sormamışım benim hakkımda ne düşünüyorsun? Eğer yazmazsan forumu terk edeceğim. :A

Cenation

Favori Üye
Reaksiyon puanı
248
Puanı
454
Çok şaşırdım. :D

Aklımda hep uzun saçlı bir @OzaN hayal etmiştim. :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059

çok merak ediyorsan mekanımız belli gel canlı gör :D sen neferet i nerden tanıyosun o zamanlar foruma mı giriyordun :D

olsun ben sordum sanıyordum sormamışım demek ki off ya
noluyo abla ya abartma sormadıysan sormadın amma büyütüyorsun :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...