'Ottoman Rising (Osmanlı Yükseliyor)' Kadrosuna İki Sürpriz İsim!

kerem

Favori Üye
♪♪ MusicSurvivor Şampiyonu ♪♪
30 Ekim 2017
10,642
1,619
375
Bremen
Kadro fena değil de dizinin konusu çok kötü. Şu Arap çakması Osmanlıları kim izleyecek ki? Bu kaçıncı Fatih Sultan Mehmed dizisi? Niye bu inat?

• Olmamış
Reactions: xemrexxx

FurkanTB

Favori Üye
13 Kasım 2013
1,056
367
185
26
kız herkesler fanı olduğu şeyin projesi olunca ortaya çıkıyor vadi yeniden başlayacak dediklerinde de takas ve avaneleri gelmişti :A şov dizi tutturana ka @mrt-06 sözde ara vermişti ; protector çıkana ka @Forumdash yoktu sedef avcı 4. kadın rolüyle payitahta girene ka @ozgur2113 melunu yoktu falan :X bu durumda @Harunnn60 beroşun dizi yapmasını engellemesi gerekiyor yoksa @destere de hortlar🅰A @Çiğdem 🅰A @Dosi @vadikızı @MasacRE @DarkLegenD @Yiğitt @Aserat @xBUGRAx @dreamy @turkuazz @kerem @Maskeli Fedai

biz boş insan değliz emrecijk :p

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx

xemrexxx

Favori Üye
18 Mart 2012
164,657
89,538
1,061
İstanbul
Damla Sönmez mi :eek: Aşk ve Gurur, Masum Değiliz gibi vasat projelerden sonra muhteşem bir seçim yapmış 😍

Cem Yiğit Üzümoğlu da genç kuşağın en iyi isimlerinden bence. İkisi de çok başarılı seçimler :Z Ama Tuba konusunda bir şey diyemiyorum :A
Damla Sönmez çok iyi olmuş. :Z
Cem Yiğit Üzümoğlu Muhafız'da başarılıydı, Damla Sönmez de iyi tercih. Gerçi A++ buzdolabından sonra kim gelirse gelsin kötü olma ihtimali yok da neyse. :A
Süper olmuş buda. Böyle oyuncuları aldıkça daha da güçlenecektir kadrosu
Bayılıyorum Damla Sönmez'in o donuk oyunculuğuna. Bana Netflix'teki diğer Türk dizilerinden daha fazla hitap edeceği kesin.
dream gelmedi ama senin diğer kankan gelmiş, hadi iyisin :A
Meryem yok ortalıkta sende def olup gitsen mi :A

Ne alaka Muhafızla dicem ama haklısın komplo teorisine el vermişim resmen :F
@MasacRE bey parlakçı olmuş. :eek:
Kötü oldu bu sayın Gs'li dostum 😔😔
Ben bi şuç yapmadım:eek: Noluyoruz?
@xemrexxx malzemeyi çıkarıyor bizde pireyi deve edip goygoy kazanını yakıyoruz :F :F :F
Onların aşkına tüküreyim ben :A
Kadro fena değil de dizinin konusu çok kötü. Şu Arap çakması Osmanlıları kim izleyecek ki? Bu kaçıncı Fatih Sultan Mehmed dizisi? Niye bu inat?
banene yav kınu neymiş 🤣
Diziyi damla sönmez le duyuran Amerikan medyasını kutluyorum ; dizinin tek starı ve izlenir yanı kendisi :bhr:

Son düzenleme: