'Ottoman Rising (Osmanlı Yükseliyor)' Kadrosuna İki Sürpriz İsim!

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aga beee ?? @Sherlock masadan bir yıldız daha kaydı..
Sizin kardeşlik bozulur artık :A :A :A @MasacRE @Sherlock
85d7089084.png

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Kadro fena değil de dizinin konusu çok kötü. Şu Arap çakması Osmanlıları kim izleyecek ki? Bu kaçıncı Fatih Sultan Mehmed dizisi? Niye bu inat?

• Olmamış
Reactions: xemrexxx

FurkanTB

Favori Üye
Reaksiyon puanı
345
Puanı
185
kız herkesler fanı olduğu şeyin projesi olunca ortaya çıkıyor vadi yeniden başlayacak dediklerinde de takas ve avaneleri gelmişti :A şov dizi tutturana ka @mrt-06 sözde ara vermişti ; protector çıkana ka @Forumdash yoktu sedef avcı 4. kadın rolüyle payitahta girene ka @ozgur2113 melunu yoktu falan :X bu durumda @Harunnn60 beroşun dizi yapmasını engellemesi gerekiyor yoksa @destere de hortlar?A @Çiğdem ?A @Dosi @vadikızı @MasacRE @DarkLegenD @Yiğitt @Aserat @xBUGRAx @dreamy @turkuazz @kerem @Maskeli Fedai

biz boş insan değliz emrecijk :p

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,081
Puanı
1,061
Damla Sönmez mi :eek: Aşk ve Gurur, Masum Değiliz gibi vasat projelerden sonra muhteşem bir seçim yapmış ?

Cem Yiğit Üzümoğlu da genç kuşağın en iyi isimlerinden bence. İkisi de çok başarılı seçimler :Z Ama Tuba konusunda bir şey diyemiyorum :A
Damla Sönmez çok iyi olmuş. :Z
Cem Yiğit Üzümoğlu Muhafız'da başarılıydı, Damla Sönmez de iyi tercih. Gerçi A++ buzdolabından sonra kim gelirse gelsin kötü olma ihtimali yok da neyse. :A
Süper olmuş buda. Böyle oyuncuları aldıkça daha da güçlenecektir kadrosu
Bayılıyorum Damla Sönmez'in o donuk oyunculuğuna. Bana Netflix'teki diğer Türk dizilerinden daha fazla hitap edeceği kesin.
dream gelmedi ama senin diğer kankan gelmiş, hadi iyisin :A
Meryem yok ortalıkta sende def olup gitsen mi :A

Ne alaka Muhafızla dicem ama haklısın komplo teorisine el vermişim resmen :F
@MasacRE bey parlakçı olmuş. :eek:
Kötü oldu bu sayın Gs'li dostum ??
Ben bi şuç yapmadım:eek: Noluyoruz?
@xemrexxx malzemeyi çıkarıyor bizde pireyi deve edip goygoy kazanını yakıyoruz :F :F :F
Onların aşkına tüküreyim ben :A
Kadro fena değil de dizinin konusu çok kötü. Şu Arap çakması Osmanlıları kim izleyecek ki? Bu kaçıncı Fatih Sultan Mehmed dizisi? Niye bu inat?
banene yav kınu neymiş ?
Diziyi damla sönmez le duyuran Amerikan medyasını kutluyorum ; dizinin tek starı ve izlenir yanı kendisi :bhr:

Son düzenleme: