OSM - Fav10 Ligi 1. Sezon | 25-31 Mayıs Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,431
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Sana nasıl ekonomik kriz vurmamış, çok ilginç. :A

Bu arada @Turkuazz bizimle şaka yapıyor muhtemelen. Onun da senden kalır yanı yok. Arkadan @Felon ve @Polat Şaşmaz geliyor. @secquin ve @bazinga biraz sönük kalmaya başladı. @sokak sanati yüksek değere ulaşmak isterken oyuncu sayısından oldu. @Sherlock inceden inceye yükseliyor. Ben 400'e yaklaştım sayılır da, oyuncu alarak değil, oyuncuları geliştirerek ulaştım. :D
benden bir adam alda takviye yapıyım oyuncularım değerini kaybetmiş @Araf

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

Bu arada @Turkuazz bizimle şaka yapıyor muhtemelen. Onun da senden kalır yanı yok. Arkadan @Felon ve @Polat Şaşmaz geliyor. @secquin ve @bazinga biraz sönük kalmaya başladı. @sokak sanati yüksek değere ulaşmak isterken oyuncu sayısından oldu. @Sherlock inceden inceye yükseliyor. Ben 400'e yaklaştım sayılır da, oyuncu alarak değil, oyuncuları geliştirerek ulaştım. :D
Beni vurmadı çünkü içerden tanıdıklarım var, ahahahaha.. :A Şaka bir yana ben de antrenmanla kastım bu kadro değerini. Oyuncuların çoğunluğu da genç olduğu için artış seri oluyor. :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Beni vurmadı çünkü içerden tanıdıklarım var, ahahahaha.. :A Şaka bir yana ben de antrenmanla kastım bu kadro değerini. Oyuncuların çoğunluğu da genç olduğu için artış seri oluyor. :A
Federico Bernardeschi'yi transfer listesine koymasaydım daha iyiydi diye düşünmeye başladım. Dünya yıldızına döndü ve daha da gelişmeye devam ediyor. İyi de oynuyor. :D

Transfer yapmadığını söyledin de, dün üç transfer yapmışsın. Bu arada oyuncu da gidiyor senden, ben koyuyorum transfer listesine oyuncuyu, gitmiyor. :D

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,431
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Federico Bernardeschi'yi transfer listesine koymasaydım daha iyiydi diye düşünmeye başladım. Dünya yıldızına döndü ve daha gelişmeye devam ediyor. İyi de geliştirmiş seni. :D

Transfer yapmadığını söyledin de, dün üç transfer yapmışsın. Bu arada oyuncu da gidiyor senden, ben koyuyorum transfer listesine oyuncuyu, gitmiyor. :D
sen benden al @Araf ben senden alıyım @Araf

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Federico Bernardeschi'yi transfer listesine koymasaydım daha iyiydi diye düşünmeye başladım. Dünya yıldızına döndü ve daha da gelişmeye devam ediyor. İyi de oynuyor. :D

Bernardeschi çok iyi ya. Golleri asitleri sıralıyor. Çekik kardeşim Son'u bile yedeğe çekti. Ki Son kardeşim bunu görüp dayanamayıp tekrar ilk 11e gelmek için gelişmeye başladı... :A

Hı şey evet dün sabah biraz aksiyon olmuştu doğru... :A Ama onlar hep rotasyon, ana kadroyu çoğunlukla antrenmanla yükselttim. :A

• Güldürdün

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,431
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Bernardeschi çok iyi ya. Golleri asitleri sıralıyor. Çekik kardeşim Son'u bile yedeğe çekti. Ki Son kardeşim bunu görüp dayanamayıp tekrar ilk 11e gelmek için gelişmeye başladı... :A

Hı şey evet dün sabah biraz aksiyon olmuştu doğru... :A Ama onlar hep rotasyon, ana kadroyu çoğunlukla antrenmanla yükselttim. :A
ben sinirden değerlerine satıyorum @MEnes

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060

sana-babamdan-bile-cok-guveniyorum-diyen-kiz_1802069.jpg

• Güldürdün

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860

Şaka yapmıyorum oyuncular satılmıyor ha kadro değeri nasıl arttı diyeceksin zaten bütçede biraz bulunuyordu para ama iyi oyuncu alacak kadar değildi.5 gündür oyuncu satılmayınca da bazı oyuncuları ortalama fiyattan sattım o yüzden kadro değerinde zarar çıktı :A

• Güldürdün

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Şaka yapmıyorum oyuncular satılmıyor ha kadro değeri nasıl arttı diyeceksin zaten bütçede biraz bulunuyordu para ama iyi oyuncu alacak kadar değildi.5 gündür oyuncu satılmayınca da bazı oyuncuları ortalama fiyattan sattım o yüzden kadro değerinde zarar çıktı :A
Adamdaki lükse bak arkadaş. Biz ortalama fiyattan satsak bile istediğimiz oyuncuyu transfer edemiyoruz. :A

• Güldürdün
Reactions: Turkuazz

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Oyunun başında genç oyuncuları kapabilenler meyvelerini toplamaya başladı. Biz yaşlılarla idare etmeye çalışıyoruz bir şekilde. :A

• Güldürdün

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Adamdaki lükse bak arkadaş. Biz ortalama fiyattan satsak bile istediğimiz oyuncuyu transfer edemiyoruz. :A
Hatırlarsan ilkin kadro değeri bizim oyunculardaydı hatta çok fazla fark bulunuyordu ancak oyuncular satılmayınca rakip takımlar satış yapıp kadro değerinde daha yukarıya çıktılar.oyuncu satılmayınca zararına ortalama fiyattan satış yapıp kadro değerinde zarar çıktı :A

• Güldürdün
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...