OSM - Fav10 Ligi 2. Sezon | 6-12 Temmuz Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Fav10 Ligi'nde Yeni Dönem!

Ekli dosyayı görüntüle 89270

Fav10 Ligi'nde transfer dönemlerinin olup, olmaması konusunu sizlerin oylarına sunmuştuk. Anket sonuçlarına göre artık ligimizde iki adet transfer dönemi bulunacak. Yaz transfer dönemi yarın yani 9 Temmuz 2020 tarihi 23:59 saati itibariyle kapanacak. O andan itibaren ara transfer dönemine yani 20 Temmuz 2020'ye kadar transfer yapmanız mümkün olmayacak. Yapanlar için ciddi yaptırımlar uygulanacak. İyi oyunlar!

@Araf @batuhankaralar @DarkLegenD @Felon @mesmeso61 @Polat Şaşmaz @secquin @Tolstoyevski @Turkuazz @xdragxx @Dosi @pompy @BuraK @Gerekli24 @12.Adam @UgrArks @HeisenBerg
Jeton sayesinde 2 haftada kadro değerini 100 milyon+ yapan arkadaşlar şok olacaklar ama geç bile kalındı, sezon başlamadan transfer dönemi kapanmalıydı. Kadro değeri olarak birinci sıradayken jeton kullanamadığım için 12. sıraya kadar gerilemiştim :D

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,377
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Jeton sayesinde 2 haftada kadro değerini 100 milyon+ yapan arkadaşlar şok olacaklar ama geç bile kalındı, sezon başlamadan transfer dönemi kapanmalıydı. Kadro değeri olarak birinci sıradayken jeton kullanamadığım için 12. sıraya kadar gerilemiştim :D
Ben yapmadım param olunca yapıyorum

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,120
Puanı
560
Transfer sezonunun son gününde hareketli olmaya devam ediyoruz bir orta.saha bir kaleci transfer ettik bütçe yeterse birde forvet düşünüyoruz..

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Virgil Van Dijk Altayspor'da!

Dünyanın en iyi stoperi olarak gösterilen Hollandalı yıldız, Kloop ile antrenmanlarda tekme tokat kavga edip Liverpool ile bağlarını tamamen kopardıktan sonra yeni bir heyecan ve macera arayışına içine girdi ve Altayspor teknik direktörü tarafından kendisine yapılan reddedilemez bir teklif sonucu İzmir ekibine 4 senelik imzayı attı.

G8mxgA.jpg

@Dosi @Tolstoyevski @Felon @mesmeso61 @Gerekli24 @Polat Şaşmaz @secquin @Turkuazz @xdragxx @HeisenBerg @MEnes @MasacRE @batuhankaralar @Sherlock @pompy @BuraK @Gerekli24 @12.Adam @UgrArks @HeisenBerg @Araf @bazinga

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,377
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

Dünyanın en iyi stoperi olarak gösterilen Hollandalı yıldız, Kloop ile antrenmanlarda tekme tokat kavga edip Liverpool ile bağlarını tamamen kopardıktan sonra yeni bir heyecan ve macera arayışına içine girdi ve Altayspor teknik direktörü tarafından kendisine yapılan reddedilemez bir teklif sonucu İzmir ekibine 4 senelik imzayı attı.

G8mxgA.jpg

@Dosi @Tolstoyevski @Felon @mesmeso61 @Gerekli24 @Polat Şaşmaz @secquin @Turkuazz @xdragxx @HeisenBerg @MEnes @MasacRE @batuhankaralar @Sherlock @pompy @BuraK @Gerekli24 @12.Adam @UgrArks @HeisenBerg @Araf @bazinga
Para bol jeton bol her halde
Elneny Bursaspor’da

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

G8mxgA.jpg

Ana resimden çok sağ alttaki resme güldüm sebepsizce... :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Orta sahaya genç bir oyuncu aldık. Stopere yıldız olarak Laporteyi getirdik. Hâlâ 9 milyon elimizde belki son dakika bir oyuncu daha alırız. Ama acil mevkileri hallettik.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060

G8mxgA.jpg

Oysa herkes öldürür sevdiğini,
Kulak verin bu dediklerime,
Kimi bir bakışıyla yapar bunu,
Kimi dalkavukça sözlerle.
Korkaklar öpücük ile öldürür,
Yürekliler kılıç darbeleriyle.
Kimi gençken öldürür sevdiğini,
Kimi yaşlı iken,
Şehvetli ellerle boğar kimi,
Kimi altından ellerle.
Merhametli kişi bıçak kullanır,
Çünkü bıçakla ölen çabuk soğur.
Kimi yeterince sevmez,
Kimi fazla sever,
Kimi satar kimi de satın alır.
Kimi gözyaşı döker öldürürken,
Kimi kılı kıpırdamadan,
Çünkü herkes öldürür sevdiğini,
Ama herkes öldürdü diye ölmez...

Klopp-VanDijk.jpg

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,377
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Oysa herkes öldürür sevdiğini,
Kulak verin bu dediklerime,
Kimi bir bakışıyla yapar bunu,
Kimi dalkavukça sözlerle.
Korkaklar öpücük ile öldürür,
Yürekliler kılıç darbeleriyle.
Kimi gençken öldürür sevdiğini,
Kimi yaşlı iken,
Şehvetli ellerle boğar kimi,
Kimi altından ellerle.
Merhametli kişi bıçak kullanır,
Çünkü bıçakla ölen çabuk soğur.
Kimi yeterince sevmez,
Kimi fazla sever,
Kimi satar kimi de satın alır.
Kimi gözyaşı döker öldürürken,
Kimi kılı kıpırdamadan,
Çünkü herkes öldürür sevdiğini,
Ama herkes öldürdü diye ölmez...

Ekli dosyayı görüntüle 89292
Hahaha @Tolstoyevski de jeton fazla Chelseade
Başıma gelmedik kalmadı 150 dakikalık maç hakemler

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,502
Puanı
1,061
Forvet bölgesine; Madueke, Mostovoy ve Zohi
Orta sahaya; Bellingham, Ferdi Kadıoğlu, Ederson II, Bruno Gomes
Defans'a; takımın kaptanı olması için tek deneyimli oyuncu transferimiz olan Spinazzola, Fofana, Edwards
Kale bölgesini ise tamamen değiştirerek; Lafont ve Brazao transferlerini gerçekleştirerek yaz transfer dönemini bitirmiş bulunuyoruz.

• Beğendim
Reactions: Turkuazz

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,377
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Ederson, İstanbulspor'da!

Ekli dosyayı görüntüle 89293

Eski ve kadim dostum Pep'le telefonda yaptığımız görüşme sonrası, Ederson'un İstanbulspor'a satışı konusunda kendisini ikna etmeyi başardım. #WelcomeToİstanbul, Ederson!

@Araf @batuhankaralar @DarkLegenD @Felon @mesmeso61 @Polat Şaşmaz @secquin @Tolstoyevski @Turkuazz @xdragxx @Dosi @pompy @BuraK @Gerekli24 @12.Adam @UgrArks @HeisenBerg
Chealsea enkazmış Bursa enkaz
Ben Ali koçmuyum @Sherlock
Elneny Bursaspor’da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...