OSM - Fav10 Ligi 2. Sezon | 20-26 Temmuz Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,321
Puanı
1,060
Ben de bir kaç transfer yaptım. İçime sinmeyen ama mecbur yapmam gerekenleri yaptım. Hafta sonuna kadar kadromda değişiklikler olur ama para yok ve satılacak olanlarlada daha fazla güçlü alınamaz gibi. Futbolcu eksikliğim olmaz umarım. En iyi oyuncumu satarım belki yerine 2 normal oyuncu almak için.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,632
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Ben de bir kaç transfer yaptım. İçime sinmeyen ama mecbur yapmam gerekenleri yaptım. Hafta sonuna kadar kadromda değişiklikler olur ama para yok ve satılacak olanlarlada daha fazla güçlü alınamaz gibi. Futbolcu eksikliğim olmaz umarım. En iyi oyuncumu satarım belki yerine 2 normal oyuncu almak için.
Orta sahamı bozmadım defans 3 lisinide bozmadım @Dosi

• Beğendim
Reactions: Dosi

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,145
Puanı
560
Fav10 Ligi - Güncel (20.07.2020 Tarihi - Saat 22:45 İtibari İle) Kadro Değeri:

Ara transfer döneminin başlamasıyla kadro değerleri de değişmeye başladı, kadro değeri açısından zirvede Altınordu bulunuyor. Altınordu, 300 milyon barajına en yakın takım...

200 milyonluk kadro değerini aşmayı başaran diğer takımlar ise sırasıyla Erzurumspor, Ümraniyespor ve Eskişehirspor. Bu takımları ise Keçiörengücü takip ediyor...

Ekli dosyayı görüntüle 89970
Ekli dosyayı görüntüle 89971

@Araf @batuhankaralar @Felon @mesmeso61 @Polat Şaşmaz @secquin @Tolstoyevski @Turkuazz @xdragxx @Dosi @pompy @BuraK @Gerekli24 @12.Adam @UgrArks @HeisenBerg ve ligin takipçileri...
Kadro değeri dışında zirveyi heryerden bıraktım bu sezon :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...