OSM - Fav10 Ligi 2. Sezon | 20-26 Temmuz Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Elimde 10 milyonum var. Kaşifi yolladım genç bir oyuncu almak için onunla son noktayı koyacağız. Beğenmediğimiz forvetleri sattık. Leva Neymar mükemmel olacak. Ayrıca Busqet aldık.

• Beğendim
Reactions: Polat Şaşmaz

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Neymarı aldık son gün oyuncularım satılması güzel oldu.Keşke kaleci de satılsaydı.
Neymar özel teklifle çok ucuza önerilmişti bana bir ara ama ozaman transfer yapılmıyordu. Bu sabah Neymar'ı alacak param vardı ama o zamanda sadece Neymar ile 1 futbolcu alabilirdim. Ben de onun yerine 4 futbolcu almayı tercih ettim. Kadro eksik kalırdı yoksa

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Neymar özel teklifle çok ucuza önerilmişti bana bir ara ama ozaman transfer yapılmıyordu. Bu sabah Neymar'ı alacak param vardı ama o zamanda sadece Neymar ile 1 futbolcu alabilirdim. Ben de onun yerine 4 futbolcu almayı tercih ettim. Kadro eksik kalırdı yoksa
Valla benim kadro çok dar ancak şu an geride olduğum için yüksek reytinge odaklandım. Kaşif gelecek daha akşam genç bir adam getirecek fazla yüksek değil ama antrenman saham 3 seviye çok iyi gelişiyor. Mesela kalecim benim ilk başta 70lerdeydi.

• Beğendim
Reactions: Dosi

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,418
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Valla benim kadro çok dar ancak şu an geride olduğum için yüksek reytinge odaklandım. Kaşif gelecek daha akşam genç bir adam getirecek fazla yüksek değil ama antrenman saham 3 seviye çok iyi gelişiyor. Mesela kalecim benim ilk başta 70lerdeydi.
ben sekizinciyken deplasman katliamına uğradım @Gerekli24 ve kendi sahamda ilk defa yenildim @Gerekli24

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Antreman son seviyeyi bitireli çok oldu. Diğerlerini önemsemiyorum. Bugünden sonra sadece ev avantajlarına odaklanırım. Kapı hasılatı bize iş yapmayacak çünkü.
Benim şuanki kalecim geçen sefer transferin son günü param yoktu diye 250 jeton ile almıştım. 70li güçteydi. Şimdi 100 küsür oldu :A

Ben 1 M ye futbolcu aldım bugün. Onu 1 haftaya 80 gücüne getiririm :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Antreman son seviyeyi bitireli çok oldu. Diğerlerini önemsemiyorum. Bugünden sonra sadece ev avantajlarına odaklanırım. Kapı hasılatı bize iş yapmayacak çünkü.
Benim şuanki kalecim geçen sefer transferin son günü param yoktu diye 250 jeton ile almıştım. 70li güçteydi. Şimdi 100 küsür oldu :A

Ben 1 M ye futbolcu aldım bugün. Onu 1 haftaya 80 gücüne getiririm :A
İşte o yüzden şu an param kalırsa geç oyuncu alacağım. Transfer döneminde de stad gelişitrmedim hiç para gitmesin diye :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Yönetimde yoruluyoruz ondan :A
Fazla çene çaldık biraz da o yüzden oldu halbuki aklımdaydı.. :A

robert-de-niro-the-irishman.jpg

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...