OSM - Fav10 Ligi 1. Sezon | Kura Çekimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,622
Puanı
1,061
Takım otobüsünü kaçırdığım için kura çekimini televizyondan takip edebildim. Yeni takımımızla Kurtlar Vadisi'ne ineceğiz, dar bir kadro var elimizde fakat birkaç yıldızımızın olması bizim için yeterli. Rakiplerimize başarılar diliyoruz :A :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Çok fazla menajerlik hesabım var ve hesaplarını hatırladığım üç hesabım var, onların kariyerlerini paylaşayım.

İşte kariyerler:

Kariyer - 1.png

Kariyer - 2.png

Kariyer - 3.png

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Elinize sağlık Şerlok beyciğim, çok başarılı bir kura çekimi gerçekleştirmişsiniz. Sahada olmasam da keyifle takip ettim kura çekiminizi :A

Teşekkürler Utku beyciğim. :A Siz, Nisa reis için destek vermekle meşguldünüz. Orada kutsal bir görevi icra ediyordunuz Utku beyciğim. O yüzden canınız sağ olsun. :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Bu tarz turnuvalarda katılım arttıkça çok daha keyifli oyun,o açıdan katılım sayısı fazla keyifli bir sezon diliyorum. Herkese başarılar 🤗🤗

• Beğendim
Reactions: Sherlock

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Adaşım ve aynı zamanda Türk futbolunun önemli bir ismi olan @MEnes için şanslı bir kura oldu gibi gözüküyor. Kendisi Tottenham'ı hiç haz etmediği Mourinho sonrası eski ve kudretli günlerine döndürmek istediğini söyledi. İlk işi ise Messi'yi transfer etmek olacakmış.

Sıradaki kuraya geçiyoruz...

Ekli dosyayı görüntüle 81500
MESSİ'mi almak için ne gerekiyorsa yapacağım... :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Adam çok şanslı. En güçlü takımlardan biri düştü. Hatta o kadar güçlü ki takım, Mourinho çalıştırıyor gerçek hayatta. :A
Dün akşam baya meşguldüm (bu sefer oyun değil. :A ) gelemedim ama sonradan haberi geldi kura çekiminin... :A Sonucu öğrendim ama ilk kuradan olduğunu hiç bilmiyordum. Gerçekten büyük şans.. :A Neyse gelelim açıklamalarıma, onu ayrı bir mesajda belirteceğim...

• Güldürdün
Reactions: Araf

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Tottenham gibi bir kulübü genlerinin dışına çıkaran Jose Mourinho adlı süresi geçmiş adamın elinden aldığım için mutluyum. Şampiyonlar Ligi finali görmüş bu kulübü o kupayı kazanma yetisine sahip bir takıma haline getireceğiz. Öyle bir futbol oynayacağız ki kötü gidişat diye bir şeyin adını bile duymayacağız. Rakiplerime çok başarılar diliyorum çünkü niye biliyor musunuz, ihtiyaçları olacak...

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Dün akşam baya meşguldüm (bu sefer oyun değil. :A ) gelemedim ama sonradan haberi geldi kura çekiminin... :A Sonucu öğrendim ama ilk kuradan olduğunu hiç bilmiyordum. Gerçekten büyük şans.. :A Neyse gelelim açıklamalarıma, onu ayrı bir mesajda belirteceğim...
Battlestar Gaalctica'nın final sezonunu bitirmeye çalışıyorsundur muhtemelen de neyse artık. :A

Haxball'a döndü olay burada da. Sen ve @Siyagriyus güçlü, ben ve @Sherlock güçsüz. Bir de "Acemi Tols" var @Tolstoyevski, o da öyle. Bu kadar olur. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Battlestar Gaalctica'nın final sezonunu bitirmeye çalışıyorsundur muhtemelen de neyse artık. :A

Haxball'a döndü olay burada da. Sen ve @Siyagriyus güçlü, ben ve @Sherlock güçsüz. Bir de "Acemi Tols" var @Tolstoyevski, o da öyle. Bu kadar olur. :A
Yok mobilya taşıma (marabalık) işi vardı, iftardan sonra onunla uğraştık baya. :A Bilgisayara bile giremedim yani düşün... :A Hax konusu gibi olmuş haklısın ama ben bu oyunu hiç oynamadım... Gerçi arayüzü basit sanırım çözülür hemen. :A

• Güldürdün

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Dizinin son 6 bölümü kaldı 3. sezonun bitmesine, daha final sezonuna geçemedik. :A Oyun hep aklımda zaten, oynayamadığım gün huzursuz oluyorum... :A
İşte ikisi de alışkanlık haline gelmiş. Düşün, hamallık yaparken bile düşünüyorsun. Neyse, mühendis adam da hamallık yapar arada, özellikle de ev için. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
İşte ikisi de alışkanlık haline gelmiş. Düşün, hamallık yaparken bile düşünüyorsun. Neyse, mühendis adam da hamallık yapar arada, özellikle de ev için. :A
Daha çok yardım için gittik bir komşumuz için ama olsun arada yapıyoruz yani dediğin gibi. :A Ama alışkanlık konusunda haklısın, içimize işlemiş... :A

• Güldürdün

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Daha çok yardım için gittik bir komşumuz için ama olsun arada yapıyoruz yani dediğin gibi. :A Ama alışkanlık konusunda haklısın, içimize işlemiş... :A
Yardım etmek iyidir. Bak işte, yardım etmeyi de alışkanlık haline getirirse insan, yardım etmeye de alışıyor. Buna da alışmak iyi. :D

Alışkanlıklar aslında bir yandan da zaman kaybı. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Yardım etmek iyidir. Bak işte, yardım etmeyi de alışkanlık haline getirirse insan, yardım etmeye de alışıyor. Buna da alışmak iyi. :D

Alışkanlıklar aslında bir yandan da zaman kaybı. :A
Doğru tabi, yardım edip dua almanın zararı yok kimseye sonuçta. :D

Kime göre neye göre zaman kaybı, bana göre değil... :A Elder Scrolls Online adlı oyun verdiğim tüm zamanı sonun kadar hak eden ve bundan tek bir dakika bile pişman olmadığım bir DESTAN'dır. :A

• Güldürdün
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...