OSM - Fav10 Ligi 1. Sezon | 8-14 Haziran Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1592070199537.png

Rakibimiz güçlenmişti, ters köşe olacağımı düşünüyordum, yanılmadım da. Rakibimiz başarılı bir şekilde oynadı ve maç berabere bitti. En büyük hatam ise, bazı güçlü oyuncularımı ilk 11'e almamış olmamdı ve bazı taktiksel hatalarım da oldu. Sonuç olarak üçüncü beraberliğimi aldım ve ilk beşle puan farkı da açılmış oldu.

Ekli dosyayı görüntüle 86118

Rakibimiz güçlenmişti, ters köşe olacağımı düşünüyordum, yanılmadım da. Rakibimiz başarılı bir şekilde oynadı ve maç berabere bitti. En büyük hatam ise, bazı güçlü oyuncularımı ilk 11'e almamış olmamdı ve bazı taktiksel hatalarım da oldu. Sonuç olarak üçüncü beraberliğimi aldım ve ilk beşle puan farkı da açılmış oldu.
ben 5 yedim 10 kişi kaldım 2 gol engeledim diye bir sarı kart bir kırmızı kart 2 side farklı oyuncu 2 side orta saha oyuncum @Araf 1 dk arayla nerdeyse 9 kişi kalacaktım @Araf

• İlginç
Reactions: Araf
Tottenham Hotspur, @MEnes olmadan galibiyet almasını bildi, hem de defansın dibine vuran @Tolstoyevski ile oynadığı maçta. @MEnes olsaydı takımın başında, büyük ihtimalle yenilecekti. Bu da ilginç bir detay. :D
PC olduğu için defansif çıkmadım ve yine dersimi alıp köyüme döndüm...

• Üzücü
  • Beğendim
Reactions: Dosi and Araf
  • Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski
PC olduğu için defansif çıkmadım ve yine dersimi alıp köyüme döndüm...
Bilgisayar olsa da, sonuç olarak @MEnes'in son bıraktığı taktiğiyle bir takım vardı orada. Biraz zaman geçseydi, o zaman ofansif yapabilirdin. Takımda form durumu daha yüksek, moral gücü yüksek, hata yapmışsın. Bu ikisi düştüğünde ofansif yaptığında sonuç verir.

• Üzücü
Reactions: Tolstoyevski
Bilgisayar olsa da, sonuç olarak @MEnes'in son bıraktığı taktiğiyle bir takım vardı orada. Biraz zaman geçseydi, o zaman ofansif yapabilirdin. Takımda form durumu daha yüksek, moral gücü yüksek, hata yapmışsın. Bu ikisi düştüğünde ofansif yaptığında sonuç verir.
benim futbolcuların ikisi cezalı durumda olmasa southampton maçında yoklar malesef @Araf

Fav10 Ligi - 30. Hafta (13 Haziran 2020) Toplu Sonuçlar:

Fav10 Ligi'nde 30. hafta geride kaldı... Manchester United'ı içeride 2-1'lik skorla mağlup etmeyi başaran Crystal Palace, ligde üçüncü sıraya kadar yükseldi. Sarayın temsilcisi için peri masalı devam ediyor...

Ekli dosyayı görüntüle 86114
Ekli dosyayı görüntüle 86115

@Araf @batuhankaralar @bazinga @DarkLegenD @emreemreu @Felon @MEnes @mesmeso61 @Polat Şaşmaz @secquin @Sherlock @Siyagriyus @sokak sanati @Tolstoyevski @Turkuazz @xdragxx @Dosi @pompy
ligi bitirdik :A

• Üzücü
Reactions: Polat Şaşmaz
  • Beğendim
Reactions: Dosi
Kupadaki rakibimiz @Turkuazz 'a başarılar zor maç olacak hak eden kazansın sal bize kupayı ligde güzellik yaparız :A

• Beğendim
Reactions: Turkuazz
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...