OSM - Fav10 Ligi 1. Sezon | 1-7 Haziran Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Modric'ten memnun musun? :D

Bu arada @Tolstoyevski her zaman kapalı oynama artık. :D
Bir kere açık oynayayım dedim, sadece bir kere, hem de kendi evimde... @Sherlock tarafından tokatlandım... O gün anladım ki en iyi yol bildiğin yoldur...

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Hayırdır, bu değirmenin suyu nereden geliyor? Oyuncu üstüne oyuncu transfer etmişsin. Bana da bul sponsor, ben de transfer edeyim. Transfer edemez oldum. :A
Yok bunlar 4 gün önce sattığım oyuncuların parasıydı. Biriktirdim. @bazinga 'yı yenmek için bugüne transfer yapmıştım :A :A
Sırf Navas'ı 4 kere satıp 80 M'ye yakın kâr yapmıştım :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bir kere açık oynayayım dedim, sadece bir kere, hem de kendi evimde... @Sherlock tarafından tokatlandım... O gün anladım ki en iyi yol bildiğin yoldur...
1591471283734.png

1591471298835.png

Kadro değerlerinden savunma oynayacağın çıkıyor ortaya zaten. Bir de adamın klasik taktiği var, hücum oynuyor. Sen kalkıp da hücumuna hücumla karşılık verirsen tokatlanırsın tabii. Karşı takım güçlüyse ve hücum oynuyorsa, sen savunma yapacaksın. Karşı takım güçsüzse savunma değil, hücum yapacaksın.

1591471471309.png

Bu takımlar kadro değeri bakımından senin altında olan takımlar. Haliyle savunma değil, hücum yapacaksın. Kadro değerleri düşük takımlara karşı savunma yapmak, beraberliğe göz kırpmak gibi bir şey. Tabii aralarında taktik yapanlar olur, onlara karşı dikkat edeceksin. Diğer türlü kadro değeri bakımından senden güçlü olan takımlara kesinlikle savunma yapmayı düşüneceksin.

Özellikle Manchester City, Liverpool ve Wolverhampton Wanderers takımlarına karşı kesinlikle hücum oynat. Bilgisayar olduğu için oyuncular güçsüz, moralsiz ve formsuz oluyor. Rahatlıkla kazanırsın.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Yok bunlar 4 gün önce sattığım oyuncuların parasıydı. Biriktirdim. @bazinga 'yı yenmek için bugüne transfer yapmıştım :A :A
Sırf Navas'ı 4 kere satıp 80 M'ye yakın kâr yapmıştım :A
Ben transfer listesine oyuncu koyuyorum, oyuncular transfer olmuyor ilginçtir. :D

@bazinga'ya bilendi, sonucunu da aldı. :D

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Ekli dosyayı görüntüle 85373
Ekli dosyayı görüntüle 85374

Kadro değerlerinden savunma oynayacağın çıkıyor ortaya zaten. Bir de adamın klasik taktiği var, hücum oynuyor. Sen kalkıp da hücumuna hücumla karşılık verirsen tokatlanırsın tabii. Karşı takım güçlüyse ve hücum oynuyorsa, sen savunma yapacaksın. Karşı takım güçsüzse savunma değil, hücum yapacaksın.

Ekli dosyayı görüntüle 85376

Bu takımlar kadro değeri bakımından senin altında olan takımlar. Haliyle savunma değil, hücum yapacaksın. Kadro değerleri düşük takımlara karşı savunma yapmak, beraberliğe göz kırpmak gibi bir şey. Tabii aralarında taktik yapanlar olur, onlara karşı dikkat edeceksin. Diğer türlü kadro değeri bakımından senden güçlü olan takımlara kesinlikle savunma yapmayı düşüneceksin.

Özellikle Manchester City, Liverpool ve Wolverhampton Wanderers takımlarına karşı kesinlikle hücum oynat. Bilgisayar olduğu için oyuncular güçsüz, moralsiz ve formsuz oluyor. Rahatlıkla kazanırsın.
Norwich’i de ilk maçta defansif oynayıp elimizden kaçırmıştık ama artık önümüzdeki maçlar bakacağız. :A @Dosi

Genelde öyle yapıyordum aslında, aynı seviyede olunan takımlara 4-2-3-1, diğerlerine defansif. Ama Burnley’in ismini küçümsedik... Hata ettik ve ders almış olduk, bu da bir kazanç...

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and Araf

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,437
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
  • İlginç

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Adamlar gol manyağın döndüler :A 2 kere üst üste aldık galibiyet. 3. Maç. 1saat sonra.
Kasama para girmiş. Bari hemen iyi bir oyuncu alayım. Forvet mi yoksa defans mı önemli? :A
Önce can sonra canan yani önce golcü sonra defans. :A

• Güldürdün

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,437
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Norwich’i de ilk maçta defansif oynayıp elimizden kaçırmıştık ama artık önümüzdeki maçlar bakacağız. :A @Dosi

Genelde öyle yapıyordum aslında, aynı seviyede olunan takımlara 4-2-3-1, diğerlerine defansif. Ama Burnley’in ismini küçümsedik... Hata ettik ve ders almış olduk, bu da bir kazanç...
Chealseanin kalecisi yoktu

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060

Yalnız o 4-2-3-1 taktiği de defansif oluyor aslında. Sonuç olarak beş defanslı oynuyorsun ve taktik defansif oluyor biraz. Hücum düşünüyorsan eğer, 4-4-2 ya da 4-3-3 en iyisi. :D

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...