TV8 O Ses Türkiye - Program Yorumları

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bir noktadan sonra artık kaybettiğimiz savaşları saymayı bıraktım Utku beyciğim, tüm bu yaşananlara rağmen sinerji yapmayı bırakmıyor oluşumuzun sebebi araştırılmalı. :A
Sinerjiyi biraz saldık gibi ama ya, eskisi gibi yapmıyoruz artık :A Özellikle spor konusunda avatar yapmaya korkuyorum artık ben her tarafta yok olduktan sonra :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Sinerjiyi biraz saldık gibi ama ya, eskisi gibi yapmıyoruz artık :A Özellikle spor konusunda avatar yapmaya korkuyorum artık ben her tarafta yok olduktan sonra :A
Sinerji yapabileceğimiz takım veya kişi kalmadı ki sporda Utku beyciğim, hepsi yok oldu. :A Reisimi de yapmasam mı diye düşünüyorum açıkçası, All-Star falan yemesinler hemen. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Sinerji yapabileceğimiz takım veya kişi kalmadı ki sporda Utku beyciğim, hepsi yok oldu. :A Reisimi de yapmasam mı diye düşünüyorum açıkçası, All-Star falan yemesinler hemen. :A
Reisimin bir noktada yok olması kaçınılmaz zaten Şerlok beyciğim, yamyam dolu bu survivor sezonu :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
  • Beğendim
Reactions: Aserat

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
Bu sene çok kötü gitti doğru ama yine de kaç zaman boyunca kanala güzel reytingler getiren bir iş bu özensizliği hak etmiyor. Maalesef geçen sene DEK, bu sene de Kırmızı Oda ve O Ses TV8 mağduru oldu. :(
DEK bence mağdur olmadı. 43 bölüm iyi bir sayı ve başka kanalların yaptığı gibi TV8 dizinin günü ve saatiyle oynamadan güzel bir final yaptırdı. Kırmızı Oda'nın bu kadar ara vermesi hiç hoş değil bence de ama kanal sezon sonuna kadar arkasında duracaktır bence. O Ses Türkiye ise Survivor başlamadan Cumartesi - Pazar bence yayınlanmalıydı ve final yapmalıydı.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,340
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: MasacRE

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
DEK bence mağdur olması. 43 bölüm iyi bir sayı ve başka kanalların yaptığı gibi TV8 dizinin günü ve saatiyle oynamadan güzel bir final yaptırdı. Kırmızı Oda'nın bu kadar ara vermesi hiç hoş değil bence de ama kanal sezon sonuna kadar arkasında duracaktır bence. O Ses Türkiye ise Survivor başlamadan Cumartesi - Pazar bence yayınlanmalıydı ve final yapmalıydı.
Yine TV8 musluğunu açtın. :A Reytingleri düşünce önüne Survivor'ı koyup finalini de neredeyse PT2'de vermişlerdi en azından ben öyle hatırlıyorum. :A

Kırmızı Oda'nın arkasında sezon sonuna kadar dursa artık ne faydası olabilir ki her boş geçen haftada daha da çok reyting kaybetmesine zemin hazırlıyor. Çekimler hala başlamadı, haber geldiği yok resmen harcayalım diye fırsat kolluyorlar. Bekle gör Survivor'ın reytinglerinden sonra gelecek hafta cumaya da koyup arayı iyice uzatacaklar. Hadi diyelim başladı bu sefer de adında bile meymenet olmayan Süslü Korkuluk'un gölgesinde kalıp şimdiki üvey evlat muamelesinin iki katını göreceğinden eminim.

O Ses de zaten Yetenek Sizsiniz'e döndü gelecek sezon hiç vermeyip sadece Masterchef'e sarılırlar. Sonra Masterchef'in vadesi de birkaç yıl sonra dolar ve hurra aynı döngü.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
Yine TV8 musluğunu açtın. :A Reytingleri düşünce önüne Survivor'ı koyup finalini de neredeyse PT2'de vermişlerdi en azından ben öyle hatırlıyorum. :A

Kırmızı Oda'nın arkasında sezon sonuna kadar dursa artık ne faydası olabilir ki her boş geçen haftada daha da düşmesine zemin hazırlıyor. Çekimler hala başlamadı, doğru düzgün haber geldiği yok resmen harcayalım diye fırsat kolluyorlar. Bekle gör Survivor'ın reytinglerinden sonra gelecek hafta cumaya da koyup arayı iyice uzatırlar. Hadi diyelim başladı bu sefer de adında bile meymenet olmayan Süslü Korkuluk'un gölgesinde kalıp şimdiki üvey evlat muamelesinin iki katını göreceğinden eminim.

O Ses de zaten Yetenek Sizsiniz'e döndü gelecek sezon hiç vermeyip sadece Masterchef'e sarılırlar. Sonra Masterchef'in vadesi de birkaç yıl sonra dolar ve hurra aynı döngü.
Normalde de zaten 21:00'dan sonra başlayan bir dizinin 21:30'da başlaması bence aynı şey o yüzden öyle dedim.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Normalde de zaten 21:00'dan sonra başlayan bir dizinin 21:30'da başlaması bence aynı şey o yüzden öyle dedim.
O kadar şey yazdım bir tek oraya mı takıldın. :A Hadi orasını öyle farz edelim ama diğer konular TV8'in de tıpkı diğer kanallar gibi vefasız olduğunu gösteriyor.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
O kadar şey yazdım bir tek oraya mı takıldın. :A Hadi orasını öyle farz edelim ama diğer konular TV8'in de tıpkı diğer kanallar gibi vefasız olduğunu gösteriyor.
Kırmızı Oda ve O Ses Türkiye hakkında zaten görüşümü belirttim yukarda ve yanlış olduğunu söyledim.

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
Acun'un varlığına sevinen dünya üstündeki nadir insanlardan olabilirsin. :A
Acun olmadan bir O Ses Türkiye finali olur muydu hiç. :A
------

Anastasiya çok sevdiğim bir şarkı ile başladı. Umarım kazanır diyeceğim ama maalesef yabancı olduğundan Türkiye çok destek vermez. :(
------

Devrim çok büyük ihtimalle bu senenin şampiyon ismi olur. Beyazıt'ın takımında olduğu için de bir avantajı var.

Son düzenleme: