TV8 O Ses Türkiye - Program Yorumları

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,886
Puanı
1,060
Tahmin ettiğim isimler ilerledi, 2 isim hariç diğerlerini beğendim. Beyaz'ın takımından 3 isimde başarılı ve beğendiklerim oldu.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,623
Puanı
1,060
Devrim, Hasan, Hakkı, Mert, Şevval ve Mustafa ikinci etaba geçen isimler oldu. Anastasiya, Yunus Emre, Wafa ve Yaşam O Ses Türkiye'ye veda etti.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,886
Puanı
1,060
Daha final yeni başlıyor Dosi hanım, 10 kişi final mi olurmuş :A
Favorin kim? :A Beyaz'ın takımda her kalan iyi :A
------

Aaaa son 4lü zamanına denk gelmişim :A
------

2,3,4 ve 6. sıradakiler olsun :A
------

Pek beğenmediğim geçti tüh :A
Edit: yok diğerinide beğenmedim :A

Mert favorim o alsın ve geçti :A
Devrim de geçti. İlk kez bu akşam dinledim. O da çok iyiydi. Bu ikisi final olsun :A

Son düzenleme:

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Favorin kim? :A Beyaz'ın takımda her kalan iyi :A
Şu kalan altılıda tahmin ettiğim iki kişi elendi :A Kalan dördünden Devrim sanki öne çıkıyor gibi. Mert de de çok iyi ses var ama söyleyiş tarzı çok abartılı. Onun için ne düşüneceğim konusunda kararsız kaldım :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,886
Puanı
1,060
Şu kalan altılıda tahmin ettiğim iki kişi elendi :A Kalan dördünden Devrim sanki öne çıkıyor gibi. Mert de de çok iyi ses var söyleyiş tarzı çok abartılı. Onun için ne düşüneceğim konusunda kararsız kaldım :A
Devrim ve Mert harici diğerlerini destekleme. Ayrı düşeriz :A diğer ikili sadece bugün dinledim. Gerçi şu Karadeniz müziği çalanı değilde, diğerini tam dinleyemedim :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Devrim ve Mert harici diğerlerini destekleme. Ayrı düşeriz :A diğer ikili sadece bugün dinledim. Gerçi şu Karadeniz müziği çalanı değilde, diğerini tam dinleyemedim :A
Karadeniz müziği çalanı karadeniz şarkısı söylerken beğenmemiştim de şu son söylediği şarkıda sesini beğendim :A Diğer kişi Hakkı. Onu beğeniyorum ama kalan dört kişi arasında şampiyonluk şansı en düşük isim o gibi geliyor bana :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,886
Puanı
1,060
Karadeniz müziği çalanı karadeniz şarkısı söylerken beğenmemiştim de şu son söylediği şarkıda sesini beğendim :A Diğer kişi Hakkı. Onu beğeniyorum ama kalan dört kişi arasında şampiyonluk şansı en düşük isim o gibi geliyor bana :A
Karadeniz üzerinden habire gitmesine gıcık oldum (enstrüman). O elensin :A
Hakkı'nın tarzı ve şarkısı uyumsuz gelmişti. Şimdiki performansa bakarım artık :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Karadeniz üzerinden habire gitmesine gıcık oldum (enstrüman). O elensin :A
Hakkı'nın tarzı ve şarkısı uyumsuz gelmişti. Şimdiki performansa bakarım artık :A
Ona ben de sinir olmuştum da tek numarası Karadeniz değilmiş :A Mert için ne düşünüyorsun, Halil Sezai şarkıları söyleyen :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,886
Puanı
1,060
Ona ben de sinir olmuştum da tek numarası Karadeniz değilmiş :A Mert için ne düşünüyorsun, Halil Sezai şarkıları söyleyen :A
Hasanmış adı. Artık Karadeniz dememe gerek kalmadı :A

Mert favorim ama Devrim alsada olur :A Mert'i ilk geldiği performansı izlemiştim. Ondna dolayı sempatim var :A Devrim'i daha bugün dinledim. Bir şarkıda etkiledi :A

Yok, Hasan'ı yinede sevmedim :A
------

Devrim yine iyi. Mert'in bir tık üstü olabilir :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Hasanmış adı. Artık Karadeniz dememe gerek kalmadı :A

Mert favorim ama Devrim alsada olur :A Mert'i ilk geldiği performansı izlemiştim. Ondna dolayı sempatim var :A Devrim'i daha bugün dinledim. Bir şarkıda etkiledi :A

Yok, Hasan'ı yinede sevmedim :A
------

Devrim yine iyi. Mert'in bir tık üstü olabilir :A
Hasan benim de favorim değil ama Karadeniz söyleyeceğine bunları söylemesi daha iyi :A Devrim şampiyon gibi ya :A

• Güldürdün